Dáváte během krmení odříhnout?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Nina1778
Povídálka 41 příspěvků 2 inzeráty 05.01.18 14:46
Davate behem krmeni odrihnout

Doktorka tvrdi ze je nutne diteti v prubehu krmeni udelat pauzu a nechat odrihnout. Ale mala tak strasne rve a prijde mi ze je to dost stresujici

Reakce:
Marben
Ukecaná baba ;) 1995 příspěvků 05.01.18 14:54

Mě o te pauze nikdo neříkal, u prvního si myslím ze jsem nedávala během krmeni odrihnout, teď mam dvoutýdenní miminko a to vyloženě chce během krmeni… odkrkne si a pokračuje spokojeně dal :)

Tunrida
Hvězda diskuse 48036 příspěvků 05.01.18 14:54

Staršího jsem musela, bolelo ho bříško a špatné spal. Mladšího ne.

Uživatel je onlineSvetluska.Lulu
Kecalka 317 příspěvků 05.01.18 15:12

Mala taky rve, ale nejak jinak :mrgreen: kdyz ji prso vypadne omylem, je to takove uaaaa (nebo laaaa) a kdyz zmeni zvuk, vim ze je v nepohodli ;) jinak nedelam pauzu a az na konci. Jsou ji 4 tydny

Tichošlápek
Extra třída :D 10896 příspěvků 05.01.18 15:14

Nedavala jsem. Mam pazravce, sebrat jim v průběhu kojení prso, tak je klepne :mrgreen:

Fima
Nadpozemská drbna 29293 příspěvků 16 inzerátů 05.01.18 15:16

Záleží na dítěti. Nejstarší jsem nedávala ani po krmení, protože si nikdy neodříhl. Mohla jsem s ním skákat 2 metry vysoko a nic. Prostředního jsem během krmení dávala několikrát, protože měl reflux, trpěl na koliky a potřeboval to. Bez toho bych pořádně ani nenakojila. Teď nejmladšího dávám po krmení a během krmení jen tehdy, když se mi u kojení začne kroutit, trhat od prsa a řvát. On si odříhne a pokračujeme dál.

Elenloth
Závislačka 3846 příspěvků 7 inzerátů 05.01.18 15:31

Dávám říhnout, když už u toho spí, ono ho to trochu probere a když si odříhne, tak se často ještě dopije a je pak spokojenější. Ale neodpojuju ho od prsa jen proto, aby si říhnul. Má necelé 3 týdny.

Patie
Ukecaná baba ;) 2465 příspěvků 1 inzerát 05.01.18 15:40

Zkoušela jsem to, ale tak mě vyhlásila, že jsem se o to znovu nepokoušela :mrgreen:

gabival
Povídálka 26 příspěvků 05.01.18 16:08

Jasne ze davam, teda jen kdyz vystrkuje jazyk ze uz nechce :D

Nina1778
Povídálka 41 příspěvků 2 inzeráty 05.01.18 17:24

Mala je na um. Nekojim. A kdyz ji vezmu flasku tak se zacne vzpinat a rvat jak kdyz ji na noze berou :D

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Jak je možné, že střelec utekl? Byl dvacetkrát (!) trestán, hledá ho 300 mužů!

Chérif Chekatt (29) je jediným podezřelým ze střelby na vánočních trzích v... číst dále >

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >