Dáváte během krmení odříhnout?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nina1778
Povídálka 34 příspěvků 05.01.18 14:46
Davate behem krmeni odrihnout

Doktorka tvrdi ze je nutne diteti v prubehu krmeni udelat pauzu a nechat odrihnout. Ale mala tak strasne rve a prijde mi ze je to dost stresujici

Reklama

Reakce:

Marben
Ukecaná baba ;) 1952 příspěvků 05.01.18 14:54

Mě o te pauze nikdo neříkal, u prvního si myslím ze jsem nedávala během krmeni odrihnout, teď mam dvoutýdenní miminko a to vyloženě chce během krmeni… odkrkne si a pokračuje spokojeně dal :)

Tunrida
Hvězda diskuse 46827 příspěvků 05.01.18 14:54

Staršího jsem musela, bolelo ho bříško a špatné spal. Mladšího ne.

Svetluska.Lulu
Kecalka 196 příspěvků 05.01.18 15:12

Mala taky rve, ale nejak jinak :mrgreen: kdyz ji prso vypadne omylem, je to takove uaaaa (nebo laaaa) a kdyz zmeni zvuk, vim ze je v nepohodli ;) jinak nedelam pauzu a az na konci. Jsou ji 4 tydny

Tichošlápek
Echt Kelišová 9163 příspěvků 05.01.18 15:14

Nedavala jsem. Mam pazravce, sebrat jim v průběhu kojení prso, tak je klepne :mrgreen:

Fima
Nadpozemská drbna 29154 příspěvků 15 inzerátů 05.01.18 15:16

Záleží na dítěti. Nejstarší jsem nedávala ani po krmení, protože si nikdy neodříhl. Mohla jsem s ním skákat 2 metry vysoko a nic. Prostředního jsem během krmení dávala několikrát, protože měl reflux, trpěl na koliky a potřeboval to. Bez toho bych pořádně ani nenakojila. Teď nejmladšího dávám po krmení a během krmení jen tehdy, když se mi u kojení začne kroutit, trhat od prsa a řvát. On si odříhne a pokračujeme dál.

Elenloth
Závislačka 3770 příspěvků 05.01.18 15:31

Dávám říhnout, když už u toho spí, ono ho to trochu probere a když si odříhne, tak se často ještě dopije a je pak spokojenější. Ale neodpojuju ho od prsa jen proto, aby si říhnul. Má necelé 3 týdny.

Patie
Ukecaná baba ;) 2431 příspěvků 1 inzerát 05.01.18 15:40

Zkoušela jsem to, ale tak mě vyhlásila, že jsem se o to znovu nepokoušela :mrgreen:

gabival
Povídálka 25 příspěvků 05.01.18 16:08

Jasne ze davam, teda jen kdyz vystrkuje jazyk ze uz nechce :D

Nina1778
Povídálka 34 příspěvků 05.01.18 17:24

Mala je na um. Nekojim. A kdyz ji vezmu flasku tak se zacne vzpinat a rvat jak kdyz ji na noze berou :D

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Chcete žít ve svém chateau? Můžete si jako Matěj von Osečany koupit tyto zámky

V České republice je momentálně k prodeji téměř stovka zámků, ročně se jich z... číst dále >

Vondráčková se uzavřela do sebe. Jaké jsou teď její plány a co bude dělat?

Prožívá nejhorší období svého života a projevuje se to na její psychice.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama