Plnitelné kapsičky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Amaly8
Kecalka 230 příspěvků 03.01.18 09:43
Plnitelné kapsičky

Hezký den :)

Maminky používáte některé znovu plnitelné kapsičky? Papooo nebo Zebra&Me, nebo jsou i jiné?

Jaké s nimi máte zkušenosti? Vydrží dlouho? Neplesniví, nechytají barvu od pokrmů? Tečou, těsní?

Je to dobrá investice, nebo je lepší kupovat kapsičky co jsou už hotové?

My tedy kupujeme Hipp. Kupovala jsem je staršímu (3r) a teď je vyžaduje i mladší (9m). Ta má teď problém, že nechce jíst klasické jídlo, na oběd sní tři lžičky a už nechce, chce jen mlíčko. Zatím tedy nemá ještě zoubek, klubou se už asi půl roku :(
Tak mne napadlo, dávat ji klasické jídlo, obědy, masenko a zeleninu, přes tu kapsičku, třeba i se lžičkou.

Poradí někdo, které zvolit a zda-li vůbec kupovat, jestli jsou kvalitní?

Děkuji :kytka:

Přečtěte si článek: Příkrmy pro kojence: Když už mléko nestačí

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Aries6
Generální žvanilka 21950 příspěvků 5 inzerátů 03.01.18 10:12

@Amaly8 Měla jsem Zebra&Me a pak ještě nějaké, název nevím. Ale mají nějaké i v DM. Čistily se dobře, netekly, byla jsem spokojená. Ty jednorázové jsem nekupovala, vadí mi ten odpad z toho. Měla jsem domácí přesnídávky nebo koupila sem tam skleničku.

Zireael
Ukecaná baba ;) 1743 příspěvků 03.01.18 10:12

Máme NomNom a spokojenost. Otvírají se z delší strany a můžou do myčky. U nás jim nejvíc trpí ten náustek, který děti poctivě okusují, ale i tak jsem je používala cca rok, než jsem vyměnila za nové. Nikdy mi nevytekly. Dávám do nich většinou jen domácí ovocné přesnídávky, ty mi je nikdy neobarvily (ani třeba borůvky), předpokládám, že zeleninový příkrm s rajčaty by je dočasně zabarvil (jako každý plast). Nám se rozhodně vyplatily, zejména tím, že do nich dávám domácí. Ale asi i kupované vyjdou lépe ve skleničce, než rovnou v kapsičce…

Limi123
Závislačka 3327 příspěvků 03.01.18 10:24

@Amaly8 za me jsou nejlepsi Little Green Pouch, protoze jsou plnitelne zezhora a pri nalevani do nich stoji.

Jinak je kvalita stejna se Zebra and Me, Pappoo jsem nezkousela, ale ma je kamaradka. Vyrobce uvadi, ze Pappoo je vhodne jen pro rucni myti. Nicmene mycku prezijou, kamaradka zkousela.

Kapsicky nejdou 100% vymyt, po case trochu zatuchnou a jsou na vyhozeni. V tom jsou vsechny stejne.

Vzhledem k cene pujdu ted take do Pappoo, abych je mohla casteji obmenovat.

Za me se jedna o genialni vynalez.

Amaly8
Kecalka 230 příspěvků 03.01.18 10:25

@Aries6 @Zireael Děkuji moc za tipy a postřehy :kytka: Tak je pořídíme :palec: Prckové je mají rádi a já budu mít aspoň přehled o tom, co je uvnitř :)

Děkuji :srdce:

Aiya
Povídálka 40 příspěvků 03.01.18 11:11

Mám už asi rok kapsičku Zebra&me a jsem s ní spokojená, nevytéká, dobře se plní (prostě ji postavím do hrnku, takže drží, a mám obě ruce volné), zatím se mi ani neobarvila, ani nezatuchla. Ale dávám převázně jogurt a ovocné pyré (jabka, hrušky, nektarinky), agresivnější rajčata jsem nezkoušela.

Za mě je to super, že máte kontrolu nad obsahem a netvoříte další odpadky. :palec:

Murka
Ukecaná baba ;) 1510 příspěvků 03.01.18 11:27

Mám pro starší dceru kapsičku DOMKY , dcera ji sama chtěla. Nosí si v ní do školy jogurt, méně často přesnídávku, jednu dobu i nutridrinky. Nikdy nevytekla, myje se dobře.

Travelerka
Stálice 76 příspěvků 03.01.18 11:36

Používám kapsičky Papoo a zatím super. Dávám do nich ovocné přesnídávky.
Přímo na nich je napsáno, že jsou vhodné na mrazení v mrazáku, taky jsou vhodné na mytí v myčce, ale to jsem nezkoušela, myju ručně.

prcekniky
Závislačka 3354 příspěvků 03.01.18 11:41

Já mám tyto https://www.prodeti.cz/…cka-zdarma-1?…
Používala jsem je teda jen opravdu u hodně malých dětí, cca do roku a půl. Na cesty i procházky s kočárem ideální. Plnila jsem přesnídávkou, jogurt, puding, dokonce i mixovanou kojeneckou stravou (ty první skleničkové příkrmy, které jsou opravdu kaše).
Barvu od příkrmů trochu chytají, ale dají se krásně mýt, takže nikde nic neplesniví, nehnije. Netečou, těsní dobře. Za mě super.

Amaly8
Kecalka 230 příspěvků 04.01.18 09:40

@Murka @Travelerka @prcekniky @Aiya Děkuji za tipy a rady :kytka: Tak teď už vůbec nevím, které zvolit :lol: :mavam:

Monika_Dominik
Nováček 10 příspěvků 18.01.18 09:52

Zkuste silikonové, jsou dražší, ale super. Máme silikonovou Domky.

Limi123
Závislačka 3327 příspěvků 18.01.18 18:16
@Monika_Dominik píše:
Zkuste silikonové, jsou dražší, ale super. Máme silikonovou Domky.

V cem jsou lepsi?

Monika_Dominik
Nováček 10 příspěvků 18.01.18 22:04

Jdou vyvařit, takže jsou věčné a mají zavírání na montovaný uzávěr a ne na zipy.

Limi123
Závislačka 3327 příspěvků 22.01.18 00:15

Ahoj,

Vyzkousela jsem jeste Papoo a za me shrnuti:

Silikonove jsem zatim nezkousela.
Vsechny dalsi (Zebra and Me, Papoo, Little Green Pouch) jsou matetialem srovnatelne, mozna stejne. Vsechny tesni a pri myti v mycce je vsechny potreba po nejake dobe obmenit. Ale pouzivam je celkem casto a vydrzi celkem dlouho. Pri rucnim myti by asi vydrzely dele.

Hlavni rozdily:

Papoo je o neco mensi, nez zbyvajici dve (ale nevadi to, i tak staci a neni mensi o moc). Hure se myje v mycce, protoze je jakoby „placata“ oproti zbyvajicim dvema, takze se do ni nedostane v mycce tak snadno voda. Prodavaji ji v DM, za me je favorit, protoze je vyrazne levnejsi, nez zbyvajici dve. Ale ma zase vyse zminene nevyhody.

Zebra and Me - tvarove podobna Papoo, o trochu vetsi a lepe se myje v mycce.

Little Green Pouch - velikostne srovnatelna se Zebra and Me, v mycce se myje take dobre. Jednoznacnou vyhodou je plneni zezhora - pri naplnovani neni potreba ji stavet do hrnku, drzi ve svisle poloze sama.

Raju
Stálice 74 příspěvků 19.07.18 10:17

@Amaly8 Mohla by jste mi, prosím, napsat, která kapsička u Vás nakonec vyhrála a jakou s ní máte zkušenost? Taky se je chystám kupovat. Děkuji

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Jiří Krampol bude vyznamenán od prezidenta Miloše Zemana!

A je to potvrzené! Z rukou prezidenta republiky převezme v neděli večer na... číst dále >

Lekce tance probudily v Genzerovi kance: Noční rande s novou láskou

Po práci legraci. Přesně v duchu tohoto hesla si sobotní večer poskládal... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Krásné dcery, které své slavné rodiče rozhodně nezapřou

Být dcerou slavných rodičů nemusí být vždycky lehké, zejména když vaše... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >