Jaké kolečkové brusle pro dítě
- Fotoalbum (0)
- Sledovat e-mailem
- Přidat k oblíbeným
- Zapnout podpisy
- Hledání v tématu
Jaké kolečkové brusle pro dítě
Ahoj, dcera pořád mluví o kolečkových bruslích. Je jí 4 a půl. Myslíte, že jsou brusle vhodné už pro tak malé dítě? A kdyžtak jaké? Inline, třeba s více kolečky, nebo klasiku? Nebo jsem našla na internetu trekové brusle, které mají taková ta dvouřadá kolečka. Děkuji za názory.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Reakce:
Dcerka měla od 2let ty z Decathlonu, kde jdou dát 3 kolečka do řady nebo vzadu 2 a jedno vepředu, ale to je spíše taková sranda…v zimě na ledě už bruslila loni a letos ve 4letech už moc hezky, tak už ji dám brusle se čtyřmi kolečky ![]()
- Citovat
- Upravit
Já bych dala s kolečky za sebou v řadě, prostě klasické 🙂 máme z decathlonu.
- načítám...
- Citovat
- Zmínit
Kolečkové inline brusle jsou od 4 let po Fyzio stránce úplně v pohodě, říká se, že u šikovných dětí mohou být od Tří let. Určitě bych šla do klasických inline bruslí - ty vedle sebe a s dodatečnými kolečky kazí techniku a děti jsou šikovné tak je škoda jim to hned do začátku stěžovat. To samé je brzda, která se doporučuje dětem sundat a naučit je brzdit lepšími a efektivnějšími způsoby, které pak bývají pro dospělé hůře neučitelné, ale děti je zvládají zcela přirozeně. Co se týče výběru bruslí jako takového, tak hlavně pevné a kvalitní, aby měly už kvalitní kolečka, dostatečnou oporu atd. Toto je super článek, který shrnuje vše důležité https://www.inlinespecial.cz/…le-pro-deti/
- načítám...
- Citovat
- Zmínit