Jaké letní sandálky?

570
20.2.11 13:14

Jaké letní sandálky?

Zajímalo by mě, jaké letní botky kupujete / budete kupovat svým holčičkám.

Nám letos vychází velikosti 27 / 28. Doteď jsem kupovala botky Essi, vyhovují nám ve všem, mě navíc i z toho důvodu, že je můžu kupovat už téměř naslepo, protože vím, kam se nám noha posune (tím, jak každý výrobce čísluje trochu jinak, jednou jsem koupila sandálky santé 22 a o 2 měsíce později Essi opět 22, přitom rozdíl v délce výrazný, znáte to :-)..).
Ve vel. 27, resp. 28 už Essi jednak nemá nic moc výběr (mluvím-li o kotníčkových botkách), takže nevím, jestli už nekoupit v létě čtyřleté holce sandálky nízké. Ale jaké? Chtěla bych, aby byly taky trochu holčičí, k šatičkám, sukni, ne jen sportovní na sucháče… Aby samozřejmě splňovaly i ty ostatní hlediska, co měly essi botky… Vím, že spousta dětí už i ve dvou letech nosí nízké botky, toho já zastáncem nejsem, nicméně teď myslím že už přichází doba, kdy nízké boty nebudou problém…

Jaké tedy kupujete svým holčičkám?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2787
20.2.11 14:17

Ahoj Marti, dceři jsme koupili už na loňské léto crocsky, ty originály, letos má takové bylerínkové Mary Jane, na mimibazaru se dají například sehnat kolem 200-250kč. Vzhledem k tomu, že moje malá nejradši chodí bosa a to kdekoliv, takže i doma na dvoře, na kamínkách, na trávě, na písku, na chodníku, tak si nožičku posiluje a je to pro ní to nejlepší, že právě ty nízké botky neřeším a žádné kotníčkové na jaro, léto nekupuju. Tyhle krásně větrají a jsou pohdlné.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15320
20.2.11 20:21

My kupovali původně Fare, pak jsme přešli na DPK, ty jsou takové víc k sukýnce, mají i nižší, koupila jsem i krásné u Bati (mají ale mizerný výběr v celokožených) a ty nám tu nakonec zůstaly ležet, dcera si řekla o DPK (po necelém měsíci nošení baťovských, bylo jí pět let), že ty baťovské nechce, těch 800,–, co stály, byly vyhozené peníze, Crocs máme taky, ale spíš k bazénu, k moři a tak, protože v tom se nedá tak dobře běhat, občas ta bota sklouzne. Nemyslím, že by se v dpkáčkách potila noha víc jak v crocskách. A DPK jsou narozdíl od Fare měkoučké. Kolekci mají na netu, tak můžeš mrknout, jestli jsou dost holčičí. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
211
19.5.14 12:53

S dovolením oživím diskuzi. Holky poraďte jaké sandálky na léto pro dvouletou holčičku? S uzavřenou špičkou nebo bez? Jaké kupujete?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
570
27.5.14 15:07

Dvouletým jsem kupovala s „chráničem“. Odvětratelné jsou v poho a když zakopnou, tak si aspoň neukopnou palec.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
179
28.5.17 21:30

Ahoj, potřebovala bych od vás nějaké tipy na letní sandále pro kluka, přibližně vel. 25. Prošla jsem dost obchodů a nic nevybrala. Existují ohebné, lehké, s uzavřenou špičkou a pevným opatkem na širokou nohu? Na která jsem narazila byly buď prkna, úzké (superfit), bez opatku (keen) nebo s otevřenou špičkou. Ideálem jsou barefoot kompromis s aspoň nějakým opatkem, ale už mi dochází inspirace. :nevim: Moc děkuji za tipy

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1438
28.5.17 21:40

Co třeba Fare? Ty jsou na širokou nohu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1879
28.5.17 21:46

@bartoel1 primigi. Loni je syn mě a byly super! Taky má širokou nohu a vysoký nart.. a mám stejne požadavky na boty

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1114
28.5.17 21:47

Zkus obuv RAK nebo Little Blue Lamb

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
179
28.5.17 21:51
@Emisis píše:
@bartoel1 primigi. Loni je syn mě a byly super! Taky má širokou nohu a vysoký nart.. a mám stejne požadavky na boty

A které? Nemohla bys mi poslat foto nebo odkaz? Od Primigi měl zimní a celoročky, byla jsem s nimi spokojená, ale na sandále jsem koukala na Chodově a nic vhodného jsem nenašla. Buď úzké nebo tvrdé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2797
28.5.17 21:55

@bartoel1 Jaká je délka a šířka nohy?

S opatkem by měli být například Filli, KidOfit, Froddo, možná Jack and Lily, DD step 015 nebo Vivo. Ale jde o to, jak široké, ne všechny mnou zmíněné budou na širokou nohu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
389
28.5.17 21:59

Primigi jsou moc fajn. Taky jsme meli, koupili jsme je ve Fashion arene, maji tam kram. A nebo ty Fare, ale tam nemam odzkousene sandalky. Ale oboje jsou na sirokou nohu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
360
28.5.17 22:03

Já jsem teď synovi koupila sandálky Ciciban a jsem docela nadšená. Kožené, lehoučké, měkké, špička částečně chráněná, pata taky, dobře sedí. Oproti Protetikám (měl minulý rok) o MOC lepší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
klm
60
28.5.17 22:09

Já jsem minulý týden koupila Richter s uzavřenou špičkou a zatím se mi zdá, že jsem vybrala dobře

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
179
28.5.17 22:11
@Gituš píše:
@bartoel1 Jaká je délka a šířka nohy?S opatkem by měli být například Filli, KidOfit, Froddo, možná Jack and Lily, DD step 015 nebo Vivo. Ale jde o to, jak široké, ne všechny mnou zmíněné budou na širokou nohu.

délka cca 14,5, šířka skoro 6,7 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama