Jaké malé zvířátko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Enderban
Stálice 61 příspěvků 18.10.18 07:19
Jaké malé zvířátko?

Ahoj dámy :-)
Chtěla bych si pořídit domů nějaké malé zvířátko. Na zahradě máme dva velké psy a já bych chtěla ještě něco domů :-) Nedávno jsme si pořídili s přítelem kočičku, ale po pár dnech se ukázalo, že je přítel alergický :-( Teď se bojím, že kdybych přinesla třeba křečka nebo králíčka, že to může být taky… Co myslíte? Případně jaké zvířátko doporučujete? Díky :-)

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Reakce:
Aduš8
Závislačka 2948 příspěvků 18.10.18 07:36

@Enderban nejdřív bych poslala přítele na alergologii, ať mu udělají testy a pak si pořizovala nějaké další zvířátko. I když, já bych si ho nepořizovala vůbec, pokud bych už měla dva psy.

Enderban
Stálice 61 příspěvků 18.10.18 07:41

@Aduš8 Kdo má dva psy už nemá nárok na další zvířátko?

Aduš8
Závislačka 2948 příspěvků 18.10.18 07:48

@Enderban kdo mluví o nároku? Pořiď si třeba celou Zoo, ale až potom, co budeš vědět, že toho chudáka nebudeš muset dát znovu pryč. Já mluvila za sebe po svých zkušenostech. Měla jsem dvě kočky a dva psy. Můj manžel má silnou alergii, takže kočky jsem musela dát pryč. A trhalo mi to srdce.

Enderban
Stálice 61 příspěvků 18.10.18 07:55

@Aduš8 Tak třeba rybičky nebo želva, na to by nemusel mít alergii :-) A kočička chudák není, našla jsem jí krásný domov u své kamarádky :-)

Aduš8
Závislačka 2948 příspěvků 18.10.18 08:01

@Enderban proč vůbec tak mermomocí toužíš po nějakém zvířátku? Já bych chápala, kdybys byla milovník koček a chtěla něco,, jako náhradu '' za kočku, kterou mít nemůžete. Ale želva nebo rybičky? Želva leží na kameni a čumí, jen ji nakrmíš, vyměníš vodu a když náhodou nestíháš, smrdí celý byt. A rybyčky jsou krásná dekorace, ale práce je s nimi taky jako na kostele. A navíc není tak jednoduché akvárko udržovat tak, aby se jim dařilo. Měli jsme doma jedno malé a jedno 200 litrové akvárium. A želvu měla ségra, blbější zvíře snad není..

Marci113
Stálice 75 příspěvků 18.10.18 08:03

Ahoj,
jsem také alergik a doma máme krom rybiček, želvy, šneků afrických také činčilu. Ta je vhodná i pro alergiky. Horší je to, když mám manžel alergii i na seno. To by činčila měla mít pořád v kleci. Jinak ta naše je s námi v obýváku a je veliký mazel.

Enderban
Stálice 61 příspěvků 18.10.18 08:04

@Marci113 Děkuju :) A jak velkou klec činčila potřebuje? :-)

Enderban
Stálice 61 příspěvků 18.10.18 08:10

@Aduš8 A můžu vědět proč mě kritizujete? Já se tu ptala na názor. Ráda bych doma měla zvířátko, protože je mám ráda, ráda se o ně starám. A mít doma zvířátko mi prostě příjde hned veselejší :-) A ano opravdu vím, že rybičkám se musí čistit akvárko a želva potřebuje péči, ale to snad každé zvíře

hehehe
Extra třída :D 11565 příspěvků 18.10.18 08:15

@Enderban
Zjistěte, na co je přesně alergický, jestli jen na kočky, a nebo na chlupy všeobecně, ale pokud mu nevadí psi, tak to možná bude jen na ty kočky a pak bych tedy všema deseti doporučila králíčka. :)

Enderban
Stálice 61 příspěvků 18.10.18 08:17

@hehehe Pejsci mu nevadí, s těma je i on od malička :-) Máte králíčka? :-) Ti se mi moc líbí :-)

hehehe
Extra třída :D 11565 příspěvků 18.10.18 08:20

@Enderban
Ano a jsem nadšená, je hrozně hodnej, kaká do záchodku, chodí se pomazlit… A hlavně je fakt roztomilej. A voní mi :mrgreen: No je to ještě takové díťátko, má 7 týdnů.

Aduš8
Závislačka 2948 příspěvků 18.10.18 08:21

@Enderban nekritizuji, jen se ptám. Jasně, že o každé zvíře se člověk musí starat, ale nemusíme si lhát, že s želvou a rybičkama moc srandy člověk neužije. A každé zvíře, které je mazlivé má většinou srst. Proto bych se nejdřív rozhodla, jaké zvíře vůbec chci a pak přítele poslala na alergo.

Enderban
Stálice 61 příspěvků 18.10.18 08:22

@hehehe A nemáte fotku? :-)

mayecka
Ukecaná baba ;) 1260 příspěvků 18.10.18 08:30

My máme dvě vodní želvy. :srdce:

Stránka:  1 2 3 4 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Vrahovi pumpařky hrozí výjimečný trest, práskl ho komplic kvůli dvěma tisícům

Policisté zadrželi a obvinili muže, kteří přepadli čerpací stanici u... číst dále >

Namol opilý gólman Svoboda boural a zrušil dvě auta: Jen zázrakem nikoho nezranil

Fotbalové a hokejové hvězdy spíš než na tréninku nebo na hřišti lámou rekordy... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >