Jaké máte IPL epilátory?

8344
12.12.19 08:10

Jaké máte IPL epilátory?

Ahoj maminky,
jdu si pro radu. Vybírám si vánoční dárek a pořád nevím, jaký IPL si mám pořídit. Manžel už ze mě šílí, že mi nestihne dojít k vánocům :lol:
Dívala jsem se samozřejmě na recenze, ale někdo píše, že funguje skvěle, někdo, že ne :nevim:
Mám světle hnědou pleť a tmavší chloupky, takže jsem zřejmě ideální kandidát. Na obličeji mi zatím nic neroste. Ale kdo ví, jestli nakonec nebudu potřebovat i nástavec na obličej :lol:
Ve výběru mám Philips lumea 1994, Braun 5008 nebo Remington 6750. Cena do cca 6-7 tisíc.
Nebráním se i jiným značkám, ale ráda bych něco opravdu funkčního. Jaký IPL máte vy? Nebo v čem je rozdíl u těch za 12 tisíc - jen v nástavcích?
Děkuji Všem za názory :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11936
12.12.19 08:12

Mám lumeu, s jinými nemám zkušenost, je dobrá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8344
12.12.19 08:17

@Šáruší a jaky konkretni typ mas?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4117
12.12.19 08:28

Mame s mamkou lumea advanced SC 1998/00. Jsme zatim spokojenne, ale mame ho chvilku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20927
12.12.19 08:51

Ideální kandidát je se světlou pletí a černými chlupy, čim větší kontrast, tím lépe. Pokud jsi četla recenze, tak už víš, že ta nejdražší lumea má garanci úbytku chlupů 95%, zatímco ostatní 75. Já mám lumeu, do jiné značky bych nešla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11936
12.12.19 08:55
@florenc píše:
@Šáruší a jaky konkretni typ mas?

tu s těmi 4 nástavci, ještě za 15000 tenkrát, mám ji už dva roky a dobrý celkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1291
12.12.19 10:59

Ahoj, já mám taky Lumeu, nevím ten typ ale stála něco přes 14 tisíc - byla to ta nejvyšší řada se čtyřmi nástavci. A jsem velice spokojená a doporučuju. Ale klidně bych šla do té levnější, ty nástavce ani všechny nevyužívám, hlavně používám ten velký na nohy a pak ten na tu oblast bikin používám většinou na všechno :oops: Dívala jsem se a skoro žádný rozdíl u těch levnějších (krom těch nástavců) tam nevidím :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8344
12.12.19 11:24

Děkuji, tak zatím to vypadá na Philips :think: ještě teď vymyslet typ :D
Holky a děláte si s tím i všechno mezi nohama?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11936
12.12.19 13:34
@florenc píše:
Děkuji, tak zatím to vypadá na Philips :think: ještě teď vymyslet typ :D
Holky a děláte si s tím i všechno mezi nohama?

ne všechno, je tam omezení, budeš to mít v návodu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20
13.12.19 17:34

Nevíte někdo, jestli je dobrej nápad brát i některý z těch nejlevnějších IPL epilátorů? Viz https://www.slewik.com/…l-epilatory/

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8344
14.12.19 14:41

@Zdenda004 koukala jsem i na ty levnější, ale většinou píšou v recenzích, že nefungují :nevim: Já jsem nakonec objednala Lumeu, tak se těším na zázraky :mrgreen: Psala jsem i na podporu philips kvůli rozdílu mezi prestige a advanced a v podstatě je rozdíl v pohodlnosti užívání, ale nikoliv v účinnosti. Koupila jsem mezi model BRI923/00, tak mám nástavce, senzor pleti, slide and flash za cenu advanced ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat