Reklama

Jaké máte měsíční výdaje?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Annabohemia
Nováček 2 příspěvky 11.08.18 21:08
Jaké máte měsíční výdaje?

Ahojky :mavam:,

měla bych otázku na ženy, co bydlí v Praze a okolí. Budu poprvé bydlet sama a zajímalo by mě, jaká má tam jedna žena výdaje na domácnost, jako je jídlo, drogerie atd.

Děkuji za odpověd ;)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Karlaska
Zasloužilá kecalka 758 příspěvků 11.08.18 21:14

Nedá se pausalizovat.jeden plati byt 10 t.druhy 20.Jidlo nejmene 2000,ale i 10t.drogerie od 200 do 1000.Nemáš dopravu,telefon,o­blečení, pojistky, zábava.Zkratka vse se odvíjí od příjmů.Nejlepe nebyt v minusu.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.08.18 21:18

4000,– najem (spolubydleni), 1000,– obedy v menze, 2000,– ostatni jidlo, 200,– drogerie, 500,– obleceni, 500,– doprava
Jeste 300,– mobil a 200,– antikoncepce ale to neplatim ja

CrazyOwl
Stálice 72 příspěvků 12.08.18 00:47

Já za jídlo, drogerii a oblečení platila snad ještě méně než když jsem žila mimo prahu.
V Praze máš nejdražší nájem, cestovné a služby- kadeřník, cvičení, zábava…

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.08.18 10:33

Bydlím sice s přítelem a s pejskem, ale budu se snažit výdaje psát jako kdyby to mělo být pouze pro mě. :)

Nájem: 6000,–
internet + telefon: 1000,–
Jídlo: 3000,–
Drogerie: 250,–
Karta Multisport: 800,–
Doprava: 260,–
Kadeřník: 200,–
Oblečení: 1000,–
Zábava: 200,–
Léky: 300,–

To je tak vše. Některé položky jsou rozpočítané na každý měsíc, ač je mám třeba jen jednou za tři měsíce (kadeřník)

Asi nejdůležitější je si najít co nejlepší bydlení. :) A pak taky neprožrat veškeré své peníze v avokádech nebo po kavárnách. :mrgreen: :mrgreen: Víte, co tím myslím..
No, snad ti to pomůže a přeji hodně štěstí s prvním bydlením. :kytka: :hug:

malá_holka
Kelišová 5120 příspěvků 12.08.18 10:38

by mě zajímalo proč toto lidi zajímá :nevim: to můžeš rovnou chtít výpis z účtu :lol: :nevim:

TMana
Zasloužilá kecalka 715 příspěvků 12.08.18 10:45

Jídlo 3-6tis, drogerie 0, vše ostatní je dle smluv - takže např. 15tis hypo, 1200 penzijko, 3tis plyn, 1500 el., atd atd

radkka
Generální žvanilka 20502 příspěvků 12.08.18 10:52

Mě by fakt zajímalo, co jí člověk, když za jídlo utratí 3 000 Kč :think: to fakt nechápu.

TMana
Zasloužilá kecalka 715 příspěvků 12.08.18 11:14
@radkka píše:
Mě by fakt zajímalo, co jí člověk, když za jídlo utratí 3 000 Kč :think: to fakt nechápu.

Dotovaný bohatý oběd, jinak bych samozřejmě utratil výrazně víc.

Aristolochia
Kecalka 199 příspěvků 8 inzerátů 12.08.18 11:33
@radkka píše:
Mě by fakt zajímalo, co jí člověk, když za jídlo utratí 3 000 Kč :think: to fakt nechápu. [/citace
Např. místo masa luštěniny, sezonní zeleninu, dále třeba ovesné vločky, pohanku, a podobné výživné levné potraviny.
Nevím teda, kolik já sama utratím, ale myslím, že to víc nebude. Už dlouho si to chci počítat a nejsem schopná začít.

Bubla_Bučková
Závislačka 3486 příspěvků 12.08.18 11:43
@radkka píše:

oni tady kolikrát do toho nepočítají obědy v práci nebo platbu stravenkama :mrgreen:

kacz
Kelišová 6046 příspěvků 12.08.18 11:43

@radkka stravenky? Jídlo v práci? Domácí vaření, které vyjde na pár korun a nají se z toho 2-3 lidi? Třeba tenhle víkend máme hovězí plátky od řezníka, na paprice, k tomu noky, salát z rajčat a okurek, množství na oba dny pro 2 lidi, náklady asi 450,– Kč… a nemáme každý den maso

radkka
Generální žvanilka 20502 příspěvků 12.08.18 12:32

@TMana @kacz @Bubla_Bučková @Aristolochia Já to nemyslím zle :kytka: jenom to prostě nechápu a neumím to, asi jsem rozežraná, ale prostě za 100 na den se nenajím, ani když do toho nepočítám oběd. Nekupujeme žádné polotovary, vaří se u nás skoro denně, protože s manželem nesnášíme ohřívané jídlo na tři dny :oops:, několikrát do týdne peču něco sladkého (snažím se zdravě a to holt je dražší, než babiččina bublanina). Tak bude chyba asi tady… Ale upřímně jsem s tak malém peněz nevycházela ani jako student, který se fakt snažil šetřit každou korunu.

Bubla_Bučková
Závislačka 3486 příspěvků 12.08.18 12:56

@radkka já to mám stejně a právě taky nechápu :mrgreen: Ale říkám, casto tady lidé nepočítají nákup za stravenky a ty jsou třeba 1500 měsíčně a co není z jejich peněženky je taky za nula. Takže, když já doma ve dvou projim 12000,tak se tu všichni křižujou.Přitom po podrobnějším prozkoumání se zjistí, že ženský počítají jen nákupy v obchodě a pak z nich leze, že maso mají zadarmo, 1000 stojí obědy ve škole, 600 ve školce a manžel si platí obědy v práci, restaurace je za stravenky a tak sice mají na první pohled malé výdaje ,ale v podstatě jen za snídaně, večeře a víkendové vaření. Já samozřejmě uznávám, že za jídlo je to hrozně peněz, ale když to člověk nemusí řešit :nevim: Viděla jsem žluté maliny za pade a taky jsem to koupila (stravenky tolik nebolí :D )a domácí vaření… blbý spagety :hovězí mleté 45kc, rajčatový protlak 25, sýr má posyp 25 ,špagety celozrnné 40 a plus nějaká ta petikacka za koření, mrkev, rajče, olej… a je to 150kc a tři max čtyři porce.Jídlo za dvacku prostě nevykouzlim :nevim: Jogurt dneska stojí 15-20 Kč (piju nápoje nebo řecký) a dám si za den třeba dva… u mě je takový průměr 150-200 denně :mavam:

PupuP
Kecalka 498 příspěvků 12.08.18 13:12

@radkka : 1000,– mám dotované obědy v menze a zbylých 2000,– mi na snídaně a večeře stačí. každý den snídám instantní ovesnou kaši za 6,90 z Lidlu :mrgreen: a večeře vařím normálně i teplé, ale vždy na 2-3 dny ;) k svačině mám třeba jogurt nebo rohlík s máslem :lol: ale stejně mi připadá že utrácím hodně, tak nevím… :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Ve StarDance bych tancovala i zadarmo, říká Arichteva: Podrží ji diváci?

Hvězda První republiky Veronika Arichteva (32) si splnila velký sen. Zároveň... číst dále >

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Oblečení v dobových filmech bývá nesmyslné, říká historička

Od dětství ji zajímala móda, ale v praxi se k ní dostala až oklikou přes... číst dále >