Jaké materiály k doučování 4.třída

2905
30.6.20 10:21

jaké materiály k doučování 4.třída

Dcera půjde do 4. ročníku ZŠ. Je na klasické základce. Ráda bych ji sama doučovala navíc matematiku, češtinu a angličtinu. Zdá se mi, že standartní učivo je na naší základní škole nedostačující. Myslím nedostačující na to, aby měla možnost uspět u přijímaček na gymnázium či do výběrové třídy. Logiku se ve škole neučí např. vůbec, angličtině se také moc nedá, základních 6 slovíček v lekci. Je mi jasné, že úlohy typu cermat nemá pak moc šancí vyřešit, pokud se s tím nikdy nesetká.
Dcera má samé jedničky a běžné učivo jí problém nedělá, ale po zkušenostech se starším dítětem, vím, že je to prostě málo. Navíc mi přijde, že i třída jako taková je pomalejší, že se musí tempo přizpůsobovat většině :?
Narazila jsem na učebnice a materiály Didaktis a přemýšlím, že je koupím a ve volném čase bychom se jim věnovali. Je to to pravé?
Děkuji, ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

285
30.6.20 10:52

Dcera mela letos ve 4.tride ucebnice CJ a M prave Didaktis a ucitelka si stezovala, ze maji v tisku plno chyb. Ted budou prechazet na Alter, nevim, jak to bude nebo nebude lepsi. Taky budu holku chystat na prijimacky, co jsem cetla, doporucuji se materialy primo Cermatacke, ale to si myslim, ze je na vas brzo. Jeste je fajn pohledat na netu predchozi rocniky Klokana.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
233
30.6.20 11:14

Nech ji žít a užít prázdniny, nenič ji dětství.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2905
30.6.20 11:18
@Tojsemja3 píše:
Nech ji žít a užít prázdniny, nenič ji dětství.
:lol: já samozřejmě nemyslela na prázdniny, ale přes školní rok :roll:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
233
30.6.20 11:19

@UŽIVATELKA32 Tak alespoň, že tak:thumbsup: :grin:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2905
30.6.20 11:21

@VilaAnalka
zkusím se podívat, ale říkala jsem si, že by nebyly špatné nějaké pracovní sešity atd., příklady z cermatu ( přijímačkov testy ) jsem dělala se synem před přijímačkama na konci 5. třídy, ale na to je ještě brzy. Spíš něco lehčího na ten způsob, aby se k těm přijímačkovým pozvolna dopracovala během těch dvou let. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19963
30.6.20 17:42

Tak pokud půjde na osmiletý, tak bych doporučovala testy Cermat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
285
30.6.20 19:55
@UŽIVATELKA32 píše:
@VilaAnalka
zkusím se podívat, ale říkala jsem si, že by nebyly špatné nějaké pracovní sešity atd., příklady z cermatu ( přijímačkov testy ) jsem dělala se synem před přijímačkama na konci 5. třídy, ale na to je ještě brzy. Spíš něco lehčího na ten způsob, aby se k těm přijímačkovým pozvolna dopracovala během těch dvou let. :think:

Jako treba neco najdes, ale myslim, ze pracovni sesity, ktere nebudou vylozene jako priprava k prijimackam, budou obsahovat typove stejne ulohy, jako ucebnice a pr. sesity normalne do skoly :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama