Jaké mýdlo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
apaja
Povídálka 50 příspěvků 25.08.06 20:17
Jaké mýdlo?

Ahoj všichni.Chtěla jse se vás zeptat,jaké použiváte mýdlo na koupání prcka.Já mám 8měsíční holčičku,dávám jí do vaničky pěnu na koupání a mýdlo vubec nepouživám. :? Mám už zašít s mýdlem,nebo stačí jí ještě pořád oplachovat pouze tou vodou.a jestli tekuté,nebo tuhé. :?: Dají se koupit v drogerii,nebo v lékárně.Šampon už použiváme má dost vlásku.Všem moc děkuji za radu. :P

Nejnovější recenze z kategorie Dětská mýdla

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
jarcahof
Kecalka 329 příspěvků 25.08.06 20:27

Ahoj,
my používáme pěnu do koupele od Bubchen a na zadek a předek mýdlo nela batole. Jestli stačí jen ta koupel, nevím, ale někdy taky nemeju tím mýdlem. Prostě jak kdy.

Mischiina
Ukecaná baba ;) 1372 příspěvků 25.08.06 20:37
Re: Jaké mýdlo?

AHOJ,

my používáme na naší holčinku mýdlo Bubchen, ale moc nemydlíme.. pak jen vodičku :-)

Maka
Závislačka 2857 příspěvků 25.08.06 20:51

Ahoj

my používáme už od narození Seba-med a jsem s ním moc spokojená - tekuté mýdlo. Ale dělají i tuhé… nemydlím každý den - jen ob den… když byl menší tak třeba jen 2× za týden… podle dr. mýdlo víc smývá ochranný film pokožky a zbytečně ji vysouší… myslím že s pěnou to bude podobně, ať už výrobci uvádejí cokoliv...... nekoupala bych ani tak často ale malej je už od narození vodomil a co uměl lézt tak jen k vaně a koupat:o)))

MarieP
Závislačka 2997 příspěvků 25.08.06 20:54

Ahoj, tak my používáme koupel (i na vlasy) Nivea nebo Bübchen, střídám :wink: , Niveu kupuji v drogerii a Bübchen v lékarně, mýdlo se mi zdá zatím zbytečné (ale obě značky jdou koupit) :wink:

MarieP
Závislačka 2997 příspěvků 25.08.06 20:57

Jé, Mako, já mám doma to samé, ráno se ještě neproberu a malý už stojí u vany a háže si tam hračky :wink: , a to přitom ví, že sám do koupelny nemůže :lol: :lol: :lol:

Zizalka
Ukecaná baba ;) 2480 příspěvků 25.08.06 21:01

Ahoj!

Já jsem docela dlouho používala jen koupel a pak dětské měsíčkové mýdlo od Welledy.

monique
Zasloužilá kecalka 601 příspěvků 25.08.06 22:09

Ahoj,

tak já mýdlo používám už od narození, měla jsem Seba-Med, ale teď používám různé, i od Rossmanna, má praktickou pumpičku a prckovi tak můžu i přes den pohodlně umýt zapatlané ručičky, ale před koupáním mydlím tak každý druhý den, aby se pokožka zbytečně nevysoušela a to si myslím, že bych klidně mohla mydlit ještě míň. Pěnu do koupele jsem před časem koupila (on Nivey), ale ještě jsme ji nepoužili. Myslím, že pokud tvoje holčička nemá žádné kožní problémy, tak ji můžeš sem tam i namydlit, ale nepřehánět to. Tu pěnu ko koupele bych asi dávala, jen když nemydlím, aby toho všeho nebylo moc. Měla jsem právě na dny, kdy jsem nemydlila, krásně voňavou emulzi do koupele od Welledy, ale přece jen je to dost peněz (někdo tu v nějaké diskusi psal, že je výborná právě na různé kožní problémy).

Takže příjemné koupání :-)

Monika

Oluska
Ukecaná baba ;) 2221 příspěvků 25.08.06 23:40

Ahoj

My používáme jemný šampon s hedvábnými proteiny od Nivea Baby a je to hypoalergenní.

Oluska a Martínek

http://tickers.TickerFactory.com/…1bf8/age.png

Vall
Kecalka 270 příspěvků 25.08.06 23:54

My používáme od narození Seba Med mýdlo tekuté, potom Johnson taky tekuté. Nyní jsme se (Kubík s tátou) začali koupat ve vaně s vířivkou a bublinkovou koupel prostě milujeme. Taky od SebaMed

Bebatko
Kecalka 420 příspěvků 26.08.06 12:01

Oluško, tak právě hypoalergenní šampon od Nivey nám udělal svědivou vyrážku 8O :( - přitom, když jsme používali Niveu „šampon a pěna do koupele v jednom“, bylo všechno v pořádku (zase jsme se k němu rychle vrátili). Mýdlo jsme používali (a dodoneška používáme) střídavě Sebamed a Nivea, jen na ručičky, do koupele ne - ale my spíš proto, že máme doma všichni AE, tak jsme opatrní.

Oluska
Ukecaná baba ;) 2221 příspěvků 26.08.06 18:59

Bebatko - jak říkám, každému vyhovuje něco jiného. Malý má po mě alergii na chlor a na flor, což jsou taková suchá místečka. Nám právě vyhovuje tahle Nivea, po dalších šamponech se mě osypal.

Oluska a Martínek

http://tickers.TickerFactory.com/…1bf8/age.png

Bebatko
Kecalka 420 příspěvků 26.08.06 20:29

Oluško, vždyť já jsem tím nechtěla říct, že Nivea šampon s proteiny je špatný, spíš, že ty hypoalergenita přípravků se musí brát s rezervou, protože, jak říkáš, každému vyhovuje něco jiného (už jsem někde četla dokonce i o reakci na kosmetiku SebaMed, a ta by taky mělo být hypoalergenníá). Musí se to zkrátka vyzkoušet…

gepy
Povídálka 29 příspěvků 26.08.06 20:36

Používáme od narození Babylove - čistící gel (DM drogerie).Prodávají i vzorky takže můžeš vyzkoušet. :)
 gepy

Karkulka
Stálice 92 příspěvků 26.08.06 22:22

My jsme v porodnici používali mycí emulzi od Johnsona, ale moje dětská dr. mi jí potom rozmlouvala, že je moc parfémovaná. Tak jsme začaly používat Veledu. Taky jsme na začátku koupali každý den, ale Karolínce se začaly po těle dělat takový hodně suchý místečka, takže jsem vyměnila Veledu za SebaMed a koupeme jen jednou za tři dny, jinak pouze otíráme žínkou… (kamarádka, co rodila v Německu koupe jen jednou týdně, že je to tak učili v porodnici)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Komentář: Pirát Bartoš chce být premiér. Nabídne víc než legalizaci konopí?

Pirátská strana odstartovala kampaň do Evropského parlamentu. Na... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >