Jaké preferujete UM mléko?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jana.49
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 09.05.18 11:39
Jaké preferujete UM mléko?

Ahoj, jaké UM mléko dáváte svým ročním dětem. Prý je dobrý Sunar kvůli mlecnemu tuku. Dle D testu Sunar complex vysel skoro nejhure. A co sunar standard? Pouziva tu nekdo? Nebo jake mleko by jste mi doporucili? Zatím používáme Hami.

Ukázat recenze z kategorie Kojenecké mléko

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Evulina
Extra třída :D 14240 příspěvků 09.05.18 11:44
@Jana.49 píše:
Ahoj, jaké UM mléko dáváte svým ročním dětem. Prý je dobrý Sunar kvůli mlecnemu tuku. Dle D testu Sunar complex vysel skoro nejhure. A co sunar standard? Pouziva tu nekdo? Nebo jake mleko by jste mi doporucili? Zatím používáme Hami.

Rozhodně Kendamil - má taky mléčný tuk a je rozhodně kvalitnější (neobsahuje rostlinné tuky, je od krav pasoucích se na zelené trávě, což značí i víc přirozených vitaminů atd.).
Dávám ale dcerce až od dvou let a jen do snídaňové kaše, dlouho jsem kojila.
Ale i kdyby moje dítko bylo na UM od začátku, zkoušela bych jako první možnost určitě Kendamil.

Příspěvek upraven 09.05.18 v 11:45

vertunka
Závislačka 3706 příspěvků 09.05.18 11:45

Ja davam detem uz od ukonceni kojeni Hipp a nemuzu si stezovat.

JaneCase
Zasloužilá kecalka 828 příspěvků 09.05.18 11:47

@Jana.49 my Sunar komplex pouzivame a obema detem moc chutna, nevim jak dopadl v D testu ale jedovaty urcite nebude :D drive jsme kupovali Hipp nebo Nutrilon, ty jsou asi kvalitnejsi, ale nechutnali jim tolik a kdyz uz byla spotreba 15krabic na mesic tak jsme museli prejit na levnejsi sunar a muzu rict ze jsme spokojeny :mrgreen:

Dandinkaaa
Kecalka 153 příspěvků 1 inzerát 09.05.18 11:47

Hami klasiku bez prichute a moc malemu chutna.

Zuzanec
Kecalka 196 příspěvků 09.05.18 11:47

HiPP

Sleepy.Monkey
Kecalka 229 příspěvků 09.05.18 11:53

Do roka měl Hipp, a od roka má Hami, oboje mléka jsou dobré a chutnají mu :palec:

Elen8
Extra třída :D 12950 příspěvků 09.05.18 12:03

Syn jr kojeny. U dcery jsem musela dokrmovat a pouzivala jsem hipp. Nebolelo břicho, nabirala „normalne“ a chutnal ji i v kombinaci s mm.

Šarlota4
Echt Kelišová 9046 příspěvků 09.05.18 12:17

Zacinala jsem s Nutrilonem - vyhovoval, tak jsem u něj zůstala. Měla jsem v plánu jít případně do Hippu, neb mám celkově s touto značkou jen dobré zkušenosti.

Lendeš
Závislačka 4557 příspěvků 09.05.18 12:54

Od roka už jsem dávala plnotučné kravské mléko.

Ijen
Kecalka 332 příspěvků 09.05.18 12:55

U nas fungovala jenom Beba od Nestle. Starsi ji pil jen do roka, pak mliko celkem odmital, mladsi presel v roce na Nestle junior a byl na nem zavisly snad az do skolky :?

Soňa Zacharová
Závislačka 2971 příspěvků 09.05.18 12:56

@Jana.49 Hipp měli ho obě děti a pokud budu mít problémy s kojením zas jdu do Hippu

brumi
Kelišová 5999 příspěvků 09.05.18 12:59

Tři děti a všechny měly po nutrilonu silnou zácpu, nakonec jsme vždy skončily na babylove nebo bebivita a ta seděla nejlíp :)

Uživatel je onlineCeleste97
Kecalka 281 příspěvků 09.05.18 13:25

Hipp

vaks
Kecalka 120 příspěvků 09.05.18 13:28

Malá byla od 2m plně na UM Humana až do 1 roku..z nějakého důvodu přestali humanu do ČR dodávat(od 3 výš),ale malá ji snášela bez problému(narozdíl od Nutrilonu, Hami)..musela jsem najít náhradu a rozhodla jsem se pro Nestlé Junior 1+(v akci se dá koupit za fajn cenu)a malé chutná snad ještě víc(humany pila max.150,teď dá s chutí 210 i více, zasytí ji).. ;)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tak vypadá sex v těhotenství: Realita plná humoru

Čeká vás 9měsíční jízda, nebo bude sex v těhotenství nanic? Těžko předvídat... číst dále >

Za větší šanci na dítě si ženy připlácí až desetitisíce

Třikrát a dost. Respektive tři (v určitých případech až čtyři) pojišťovnou... číst dále >

Články z Expres.cz

Královská svatba: Černošská facka, symbolika, dojatý Harry i poslední výstup Filipa

Pokud jste neviděli přímý přenos ze svatby prince Harryho a americké herečky... číst dále >

Nejstylovější ženou svatby je manželka Clooneyho! What else?

Už jen minuty nás dělí od velkolepé události, kterou dozajista je svatba... číst dále >

Články z Ona Dnes

V druhé půli života jsou muži na ženách citově závislí, říká psycholog

Krize rodiny je podle psychologa Jeronýma Klimeše zákonitá a - jak dokládá... číst dále >

Příběh Marty: Manžel kolegyně není tak skvělý, jak si ona myslí

Mám v práci kolegyni, která neustále mluví o svém naprosto úžasném manželovi.... číst dále >

Reklama