Kojení po narkóze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hanaross
Kecalka 146 příspěvků 1 inzerát 06.05.18 17:10
Kojeni po narkoze

Zdravím, ve středu jdu na vyčištění po porodu a mám dvouměsicniho syna, který tam bude se mnou, večer by nás měli pustit domu.
Mám v plánu ho nakojit před zákrokem a pak po zákroku, bohužel nemám tolik mléka abych odstrikala, proste při odstrikani neteče, jinak malej je kojeny dobre, vytáhne si co potřebuje. Mate někdo zkušenost s kojením po zákroku pod krátkou narkozou? Doktor mi říkal ze by se nemělo, ale ze klidně muzu ze se nic nestane

Reakce:

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1317 příspěvků 06.05.18 17:44

Já musela 2kojeni odstrikat, a dávali mi speciál narkozu a před operací jsem nedostala nějaké prášky co se dávaj na „uklidnění“.

Lekninka91
Extra třída :D 10379 příspěvků 06.05.18 17:44

Mně řekli, že můžu kojit dvě hodiny po narkoze. Já ale malýho neměla s sebou :mrgreen: až odpoledne za mnou přišli s manželem :D Ale ptala jsem se sestry, jestli už můžu nakojit :D Byla jsem na revizi čtyři týdny po porodu

milwinka
Zasloužilá kecalka 604 příspěvků 13 inzerátů 06.05.18 17:48

Neměl by to být problém, při takové krátké narkoze dostaneš jen krátkodobě působící léky, takže by měly brzy vyprchat, navíc nebudeš kojit hned po narkoze, takže i ty zbytkové léky se do dalšího kojení stihnou zmetabolizovat. Neboj, mělo by to být bez problémů, však se ještě pobav před zákrokem s anesteziologem.

Celeste97
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 06.05.18 17:58

Já byla 3. den po porodu na revizi a kojila jsem asi 2h po narkoze :)

hanaross
Kecalka 146 příspěvků 1 inzerát 06.05.18 18:00

@milwinka tak nějak jsem si to myslela, s anesteziologem o tom samozřejmě promluvim, díky

Pam12
Echt Kelišová 8441 příspěvků 06.05.18 18:26

Mě řekli po narkoze 2 x odstrikat a vylit

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Okamurův hřích: „Spojil ses s nimi, už tě nebudeme volit,“ píší mu naštvaní voliči

Jeho voliči ho poslouchají na slovo a ve všem s ním souhlasí, teď se ale i ti... číst dále >

Cameron Diaz opustila svou kariéru a zmizela ze scény. Co teď dělá a s kým žije?

Když se řekne Cameron Diaz (46), každý si vybaví blonďatou krásku z 90. let,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >