Kojení po narkóze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

hanaross
Kecalka 133 příspěvků 1 inzerát 06.05.18 17:10
Kojeni po narkoze

Zdravím, ve středu jdu na vyčištění po porodu a mám dvouměsicniho syna, který tam bude se mnou, večer by nás měli pustit domu.
Mám v plánu ho nakojit před zákrokem a pak po zákroku, bohužel nemám tolik mléka abych odstrikala, proste při odstrikani neteče, jinak malej je kojeny dobre, vytáhne si co potřebuje. Mate někdo zkušenost s kojením po zákroku pod krátkou narkozou? Doktor mi říkal ze by se nemělo, ale ze klidně muzu ze se nic nestane

Reklama

Reakce:

kavulenka
Ukecaná baba ;) 1242 příspěvků 06.05.18 17:44

Já musela 2kojeni odstrikat, a dávali mi speciál narkozu a před operací jsem nedostala nějaké prášky co se dávaj na „uklidnění“.

Lekninka91
Extra třída :D 10043 příspěvků 06.05.18 17:44

Mně řekli, že můžu kojit dvě hodiny po narkoze. Já ale malýho neměla s sebou :mrgreen: až odpoledne za mnou přišli s manželem :D Ale ptala jsem se sestry, jestli už můžu nakojit :D Byla jsem na revizi čtyři týdny po porodu

Uživatel je onlinemilwinka
Kecalka 476 příspěvků 32 inzerátů 06.05.18 17:48

Neměl by to být problém, při takové krátké narkoze dostaneš jen krátkodobě působící léky, takže by měly brzy vyprchat, navíc nebudeš kojit hned po narkoze, takže i ty zbytkové léky se do dalšího kojení stihnou zmetabolizovat. Neboj, mělo by to být bez problémů, však se ještě pobav před zákrokem s anesteziologem.

Celeste97
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 06.05.18 17:58

Já byla 3. den po porodu na revizi a kojila jsem asi 2h po narkoze :)

hanaross
Kecalka 133 příspěvků 1 inzerát 06.05.18 18:00

@milwinka tak nějak jsem si to myslela, s anesteziologem o tom samozřejmě promluvim, díky

Pam12
Echt Kelišová 8250 příspěvků 06.05.18 18:26

Mě řekli po narkoze 2 x odstrikat a vylit

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Nákup na AliExpressu: Jak ho zvládnout krok po kroku?

Dámské, pánské i dětské oblečení, hračky, dekorace, nábytek, šperky… zkrátka... číst dále >

Články z Expres.cz

Genderové psycho z Británie: Vláda vyhodila lékaře, pacienty dělil na muže a ženy

Má dlouholetou praxi a řadu zkušeností, přesto dostal lékař David Mackereth... číst dále >

Jaromír Bosák je youtuber! Komentátor nemusí konce fotbalu na ČT litovat

Dlouhé roky byl Jaromír Bosák (53) považován za nejlepšího sportovního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Když hrála, radši jsem uklízela, vzpomíná maminka tenistky Novotné

Je to přesně dvacet let od chvíle, kdy klekla na wimbledonský trávník a... číst dále >

Reklama