Jaké trendy dnešní doby nesnášíte?

1463
15.5.16 21:03

Jaké trendy dnešní doby nesnášíte?

Ahoj holky!
Tento týden jsme se s kamarádkami bavily na téma, co nám na dnešních trendech (ať už v módě či v jiném odvětví) vadí. Celkem jsme se u toho pobavily.
Dnes jsem tady narazila na diskuzi, jestli je skládaná sukně in, nebo out. Většině uživatelek se skládaná sukně zdála v pohodě.

Jak se ale díváte na jiné ‚‚trendy‘‘? Co vám je proti srsti? Co vás nadzvedává ze židle? Klidně se to může týkat celkově dnešního životního stylu lidí…

Mně třeba hrozně vadí legíny, nevnímám je jako oděv, ale jako prádlo a úplně šíleně mi vadí, jak k tomu má někdo krátké triko a pěkně vidíme volbu spodního prádla atd. :mrgreen:
Z kosmetických úchylek dnešní doby mi vadí zázračný kelímek od Oriflame. Mít ho doma, fajn. Ale prostě se mi příčí nosit ho s sebou v kabelce a hrabat do něj špinavými prsty a pak si to patlat na rty.
A třeba v MHD mi hrozně vadí, když je plný autobus lidí a někdo si sedne tak, že zasedne sedačku blíž do uličky a ta druhá zůstane prázdná :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
23078
15.5.16 21:51

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Tak ne vše, co popisuješ, jsou dnešní trendy :D
Ale vadí mi jakékoliv výstřelky, ať v oblečení, vlasy, líčení… všichni z davem. Vytrácí se mi jedinečnost, originalita… je to škoda.
Dřív měli sice všichni stejnou teplákovku, protože jiná nebyla k dostání, ale byly to osobnosti. Dneska… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26295
15.5.16 21:58

@Tate nemusím hlasité telefonování v MHD a kojení na veřejnosti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
184
15.5.16 22:06

@Malaga Co Ti na tom kojení vadí jestli se můžu zeptat? Docela mě to zajímá. Dříve to byla naprosto přirozená věc, ale v dnešní době si maminky kazí kojení kvůli lidem, které to pohoršuje. NEchápu jak může někomu kojení na veřejnosti vadit. Prostě někdy není zbytí, proto mě zajímá Tvůj názor ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4015
15.5.16 22:08

Ja nemam rada tunely v usich. Vylozene se na to nemuzu divat, brr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10211
15.5.16 22:08

Mně je to nějak jedno, zastávám názor, ať si každý dělá co chce. Jasně že na tlustou zadnici v průhledných legínách není nejhezčí pohled, ale že by mě to nějak vytáčelo, to nemůžu říct. Spíš mě vytáčí, když nám ráno nejede autobus nebo se mi restartuje telefon, když ho zrovna potřebuju. A to moc s dnešní dobou nesouvisí :mrgreen:.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1017
15.5.16 22:09

Mě osobně vytáčí to, jak se z těhotenství dělá něco extra, staví se minimálně na stejnou úroveň jak všechny nemoci světa, kdy těhotná nesmí zvednout ani PET lahev.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2220
15.5.16 22:11

Vse co pises tu bylo i pred 20lety, balzam delal Body Basics, leginy jsme nosily k triku jako pubertacky a sezeni v MHD takto to je klasika

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3242
15.5.16 22:15

To me vadi povrchni lidi, co resi obleceni a kosmetiku, ale to neni trend

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1463
15.5.16 22:17

To zase nekdo nepochopil tema na odlehceni :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Tunrida
15.5.16 22:20

Já nesnáším to věčný vystavování se před foťákem. Jednou čumím doleva, pak zas doprava, pak vyšpulím pysk, vypláznu jazyk.. A pak to všechno musím honem hodit na facebook :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
1085
15.5.16 22:21
@Martina84 píše:
To me vadi povrchni lidi, co resi obleceni a kosmetiku, ale to neni trend

Souhlas :) a v mhd si taky tak obcas sednu, mam dost neprijemny zazitek, kdy me obklopili tri ozrali ukrajinci, obtezovali me a vsichni ostatni delali ze nic nevidi. Takze kdyz se mi neco nelibi, tak si tak sednu… a jeste mi vadi, jak ted u nas vsichni pubosi na vsechno rikaji, ze to je epochalni. Jeste jsme s manzelem nerozsifrovali, co to ma znamenat, asi uplne cokoliv :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1463
15.5.16 22:21
@tini píše:
Vse co pises tu bylo i pred 20lety, balzam delal Body Basics, leginy jsme nosily k triku jako pubertacky a sezeni v MHD takto to je klasika

Tak ja budu asi trochu jiny rocnik. Nicmene dnesni leginomanie mi vazne celkem vadi.

@H8N2O4S píše:
Mě osobně vytáčí to, jak se z těhotenství dělá něco extra, staví se minimálně na stejnou úroveň jak všechny nemoci světa, kdy těhotná nesmí zvednout ani PET lahev.

Tos vystihla celkem dobre. Sama mam kolem sebe takto nemocne budouci maminky, co nemuzou delat vazne nic. Ale kdo vi, jestli nebudu v tehotenstvi stejna :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6665
15.5.16 22:22

Mě vadí jak se vše nazývá „trend“ :mrgreen: a taky to, že se nedá koupit slušivé oblečení na ženské tvary když jsou zrovna v módě ploché hrudníky a malé zadky a samozřejmě i naopak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6371
15.5.16 22:22

Nevím jestli je to trend, ale nelíbí se mi kalhoty s rozkrokem u kolen..to fakt nechápu…a nejlépe když taková holka jde s klukem kterej je jak holka 8o Ti kluci za chvíli začnou nosit make up :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat