Jaké účesy?

37
12.5.21 22:57

Jaké účesy???

Ahoj holky, už mě nebaví nosit pořád to stejný dokola. Mám vlasy po zadek a nosím pořád dokola vysoký culík, nízký culík, spletený cop a občas vlasy rozpuštěné, drdol moc nemusím, protože mi pak padá (kvůli těžkým vlasům) Nemáte nějaký typ na hezký, jednoduchý a rychlý účes do práce?
Díky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
815
12.5.21 23:00

Úplně to samé jsem dělala taky :mrgreen: a pak jsem si je ostříhala a mám větší výběr :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20773
12.5.21 23:05

Už ti zbývá jen účes a la Tymošenková… :mrgreen: Nech si to zkrátit, nejen že prokoukneš, ale budeš mít na výběr ze spouty účesů. Vlasy po zadek jsem stříhala snad sedmkrát, vždycky to bylo dobrý rozhodnutí… Jen mi hrozně rychle rostou, takže stačilo nejít rok ke kadeřnici a deka byla zpět…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1119
12.5.21 23:07

Taky mám vlasy po zadek, ale vlasy mám jemné, takže já nosím jen vysoký culík a drdol :lol:
Jinak na dlouhé vlasy je moooc účesů. Já jich viděla na YouTube snad tisíc a vždycky vypadají tak jednoduše a krásně. Bohužel já na to nejsem zručná :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
17004
12.5.21 23:21

Pořiď si dostatečně silne pinetky a nebo spirálové sponky a začni sjíždět youtube, jestli najdeš nějaký vhodný tutrial.

zkus třeba tohle

https://www.youtube.com/watch?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1269
13.5.21 00:14

@Janli no nevim s tim prokouknutim, mam ted vlasy pod lopatky a nechavam rust a ted vypadam nejlip co jsem kdy byla. Ono s tema dlouhyma vlasama je mozna vic prace a mensi variabilita, ale vetsine zenskych proste slusi delsi vlasy a jsou v nich zenstejsi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1269
13.5.21 00:21

Pro zakladatelku:
Co culik jen z vrchnich vlasu, priadat nejaky satek zapleteny do gumicky.
Zaplest jen cast vlasu z vrchu, Pripadně i tam zapletat satek.
Jo a barevny latkovy gumicky v ruznych barvach.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4530
13.5.21 05:35
@Lenyyyy píše:
Ahoj holky, už mě nebaví nosit pořád to stejný dokola. Mám vlasy po zadek a nosím pořád dokola vysoký culík, nízký culík, spletený cop a občas vlasy rozpuštěné, drdol moc nemusím, protože mi pak padá (kvůli těžkým vlasům) Nemáte nějaký typ na hezký, jednoduchý a rychlý účes do práce?
Díky :kytka:

Rozhodně bych je zkrátila. Vlasy po zadek na mě pod tíhou působí zplihle a urousaně. Zkrátila bych je k lopatkám a postupně sestříhané. Bude to mít šmrnc oproti rovné, jak už tu někdo psal, dece.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2550
13.5.21 06:00

@Kockazvysocan
Když ostříhá vlasy postupně, už nikdy z toho neudělá culík bez miliónu sponek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4530
13.5.21 06:23
@ropucha 02 píše:
@Kockazvysocan

Ale, prosím tě. Bude mít aspoň šmrnc a nebude vypadat jak tuctovka

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15711
13.5.21 06:32

Jako první bych změnila střih. Když budeš mít vlasy sedtrihane s nejdelší délkou do půlky zad, budeš mít víc možností. V téhle délce jsou účesy dost složité. Protože ten dlouhý vlas se pořád cuchá

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2550
13.5.21 06:43
@Kockazvysocan píše:
Ale, prosím tě. Bude mít aspoň šmrnc a nebude vypadat jak tuctovka

Ale jistě, máš pravdu, předsedo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1280
13.5.21 06:51
@Kockazvysocan píše:
Rozhodně bych je zkrátila. Vlasy po zadek na mě pod tíhou působí zplihle a urousaně. Zkrátila bych je k lopatkám a postupně sestříhané. Bude to mít šmrnc oproti rovné, jak už tu někdo psal, dece.

Postupně sestříhané vlasy se nosily tak před deseti lety, to už vyšlo z módy a málokomu to navíc sluší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4530
13.5.21 07:08
@Kolicek95 píše:
Postupně sestříhané vlasy se nosily tak před deseti lety, to už vyšlo z módy a málokomu to navíc sluší.

10 let to určitě není. Pokud se budeme držet toho, co letí, tak jí zbývá mikádo a to asi chtít nebude. Musí pracovat s tím, co má a bez fotky se jí neporadí. Zakladatelka musí do salónu a nechat si poradit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20773
13.5.21 07:10
@ropucha 02 píše:
@Kockazvysocan

Mám vlasy polodlouhý, sestříhaný a do culíku nepoťřebuju ani jednu sponku.

@Leenvecka píše:
@Janli no nevim s tim prokouknutim, mam ted vlasy pod lopatky a nechavam rust a ted vypadam nejlip co jsem kdy byla. Ono s tema dlouhyma vlasama je mozna vic prace a mensi variabilita, ale vetsine zenskych proste slusi delsi vlasy a jsou v nich zenstejsi.

Delší ano, vlasy po zadek ne. Stejně je ženský nosí věčně v culíku nebo je mají rovný a zplihlý. To fakt sluší málokomu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat