Jak dlouho tak trvá stavba nové silnice?

Anonymní
12.5.21 10:35

Nová silnice

Mám otázku.
Jak dlouho tak trvá stavba nové silnice? U nás před domem ve městě teď dělají komplet novou. Nedostanou se sem popeláři, takže nevyvážej, ted ani sama nevyrvu popelnici na druhý blok, nedostanu se ven s kočárkem jak je to rozkopaný, neprojdu ani pořádně na zahradu, museli by kvuli nam prestat a nechat nas projít…
Vubec jsem s tim nepocitala, nikdo nam to neoznámil. :roll:
Uz to delaji 3 den, ale vic a vic jen kopou :mrgreen: pripadam si uzveznena :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22452
12.5.21 10:40

No tak přestanou a nechají te projít no :nevim: dyt sou to lidi, tak snad nezabijou matku s kocarem, když chce opustit vlastní pozemek. Mě kolikrát ty chlapi i pomohli kočár přenést přes to rozkopané :D jinak záleží co tam dělají, jestli chtej jenom položit nový asfalt nebo kopou pod tím nějaké potrubí. Teď ani není počasí, které by to urychlilo. To muze byt na par dni nebo i měsíců :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3484
12.5.21 10:41
@Anonymní píše:
Mám otázku.
Jak dlouho tak trvá stavba nové silnice? U nás před domem ve městě teď dělají komplet novou. Nedostanou se sem popeláři, takže nevyvážej, ted ani sama nevyrvu popelnici na druhý blok, nedostanu se ven s kočárkem jak je to rozkopaný, neprojdu ani pořádně na zahradu, museli by kvuli nam prestat a nechat nas projít…
Uz to delaji 3 den, ale vic a vic jen kopou :mrgreen: pripadam si uzveznena :D

u nás v Praze to nekdy trvá i několik měsíců, ale kovový můstek na chození nám dávají :-)

ono asi záleží i proč kopou, jestli jen nová silnice, tak to bude rychlejší, jestli třeba dělají i plyn nebo kanalizaci, tak to může trvat i několik měsíců…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.21 10:46

Je tam teď jáma jak do pekel :lol:

• Citovat
  • Nahlásit
22452
12.5.21 10:50
@Anonymní píše:
Je tam teď jáma jak do pekel :lol:

Tak to budou kopat kanalizaci nebo tak něco, to si ještě počkáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.21 11:03

@Kriss Tina Tak kanalizaci tu máme, plyn taky.
Existuji nekde verejne pristupne informace od mesta?
No a nevíte, jak se to v takove situaci dela s vyvozem odpadu? Popravde si nedovedu predstavit rvát tim plnou popelnici, ani bych ji nesundala je to tak metrova hloubka, chlap zrovna zacatkem tydne je pracovne mimo.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.21 11:06

A ted prsi, to budu mit boty jak dobytek.
Nejsem clovek, ktery si ztezuje, ale nenechava se v tomhle pripade nejaka lávka nebo neco? Opravdu mi to leze krkem. Tohle je sileny. 8o

• Citovat
  • Nahlásit
22452
12.5.21 11:09
@Anonymní píše:
@Kriss Tina Tak kanalizaci tu máme, plyn taky.
Existuji nekde verejne pristupne informace od mesta?
No a nevíte, jak se to v takove situaci dela s vyvozem odpadu? Popravde si nedovedu predstavit rvát tim plnou popelnici, ani bych ji nesundala je to tak metrova hloubka, chlap zrovna zacatkem tydne je pracovne mimo.

Tak mít můžete, ale taky se to musí občas vyměnit zejo. My to mame přímo na stránkách města, tak zagoogluj, většinou se píše kde, co se dela a jak dlouho to bude trvat. S odpadem netuším, já si nějak nedovedu představit jak to tam mate :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
471
12.5.21 11:13

U každé stavby by měla být cedule, kdo ji provádí, kdo je investor, kdo za ni zodpovídá a termín dokončení. Ohledně vývozu odpadu kontaktuj město, případně firmu, která vývoz provádí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9130
12.5.21 11:25
@Anonymní píše:
Mám otázku.

Základní chyba je, že člověk co se absolutně nezajímá a nestará o svoje okolí, tak žije v domnění, že mu budou ve schránce přistávat dopisy o každým projektu v jeho okolí. Nebudou… Stačí sledovat co se děje na radnici, určitě to s ním musí správce komunikace řešit.

A jinak když se mění i něco pod silnicí, tak klidně i rok. Když jen mění asfalt, tak to je za pár týdnů hotový.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21479
12.5.21 11:28

Boha jeho, a nenapadlo tě zavolat na obec a doptat se tam? Všechny informace ti řeknou, nejspíš už tam pěkně dlouho visí na vývěsce. Stejně tak ti tam dají kontakt na stavbyvedoucího a s tím si vyřídíš přístup k domu a všechno ostatní. Taky ti na obci řeknou, jak s vývozem odpadu. Ale proč se obtěžovat a zjišťovat info tam, kde mají konkrétní informace, že? Ono je jednodušší napsat na emimino. Sice ti tady nic konkrétního neřeknem, ale aspoň si pokecáme, co?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4030
12.5.21 11:28
@Cenarius píše:
Základní chyba je, že člověk co se absolutně nezajímá a nestará o svoje okolí, tak žije v domnění, že mu budou ve schránce přistávat dopisy o každým projektu v jeho okolí. Nebudou… Stačí sledovat co se děje na radnici, určitě to s ním musí správce komunikace řešit.A jinak když se mění i něco pod silnicí, tak klidně i rok. Když jen mění asfalt, tak to je za pár týdnů hotový.

Přesně :lol: nikdo nam to nerek :lol:. Uz vidim, jak nejakej úředník obíhá domacnosti a každému zvlášť vypráví, co se bude delat a jak to bude dlouho trvat.
Ja bych koukla na stranky města, odpad poresila s odvozcem. Ale epipi to jistí. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7459
12.5.21 12:07
@Anonymní píše:
Mám otázku.

Pokud je komunikace městská a investorem město, měla bys smlouvu k zakázce najít v registru smluv. Bude tam i přesné datum předání díla.
nebo zavolej na úřad s dotazem, nejlépe by věděli asi na stavebním odboru (či na správě majetku).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.21 12:34

@Premek_Orac děkuji za normální odpověď :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
12.5.21 12:35

Tak třeba jednou až mi bude kolem 40ti, pak si budu umět poradit ;)
Všem se omlouvám za trauma, které jsem vám způsobila.
My mladí se zajímáme později a prd známe no :nevim: však život nás to naučí, pevné nervy :pankac: a ostatním děkuji.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat