Jaké UM při kolice?

43
27.7.21 22:21

jake UM pri kolice?

Ahoj mam 5tydenni miminko. trpi na koliku a zacpu, chtela jsem se zeptat Vas co mate stejne problemi jake vam sedlo mlicko, vimnze kazdemu miminku sedne nejake jine ale treba se tu sejde vic chvaly na konkretni znacku. :) diky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1050
28.7.21 00:12

Zkoušeli jsme jich hodně, ale u nás jedine Nutrilon omneo comics.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1558
28.7.21 01:51

Kendamil, snad jedine UM bez tech sra.cek co detem delaji vetsinou boleni( rybi tuk, soja, odtucnene mleko…), a ze tohle vsechno je bohuzel i v tech radoby lepsich..jako Nutrilon, Beba, Hipp, Hami, Sunar atd… a to ze ty UM od rybiho tuku smrdi jak bolava hnata, a ani jsem nemela odvahu treba Hipp ochutnat nemluve.
Uplne nejlip detem sedne kozi UM, je lepe stravitelne, slozenim a chuti podobne metrskemu.
Kendamil je plnotucneho, lepe zasyti, voni jako cerstve mleko…a i ja ho ochutnala. Detem hodne smakuje. Kozi jsem mela jako zalohu kdyby Kendamil nesedl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28.7.21 17:55

To by mě také zajímalo, máme Hipp comfort a nevidím v tom rozdíl oproti klasickému Hipp combiotik :zed: žádné kapičky také napomáhají :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1558
28.7.21 22:05
@paní_nafrněná píše:
To by mě také zajímalo, máme Hipp comfort a nevidím v tom rozdíl oproti klasickému Hipp combiotik :zed: žádné kapičky také napomáhají :?

Protoze urcite i ten comfort obsahuje ten rybi tuk, soju a je z odtucneneho mleka jako ten combiotik. :nevim: Ja uz jsem ponaucena, nic s timhle slozenim bych vedome uz svymu diteti nedala.
Je smutny, ze vyrobci uz od mimin jsou schopny cpat uz i do UM sra.ky aby detem delali ze zaludku a strev mrzaky.. Ale to clovek jako treba ja s prvnim ditetem jen tak nevi, taky jsem chudaka trapila Hippem a pak i Hami…naz mi moje detska dr. rekla, ze je to urcite tim slozenim. Proto moje volba byla Kendamil, ten ma slozeni super. A kdyby tenkrat nevysel, zkusila bych to kozi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.7.21 08:38

@Konys díky, mrknu na to složení, kendamil se mi také zamlouvá, tak ho asi také zkusím, horší už to stejně být nemůže :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1050
29.7.21 23:02

@Konys No my jsme Kendamilem začínali a neseděl nám, naopak máme zatracovany Nutrilon :nevim: je to velmi individuální

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
164
29.7.21 23:19

Beba comfort… :palec: :palec: :palec:
Obsahuje L-reuteri :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2
9.8.21 11:45

My jsme na tom stejne, Kendamil nam nesedel, nakonec vse vyresil Nutrilon AR. Jak se pise vyse, každé miminko je individualni a co sedi jednomu, nemusi sedet jinemu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat