Jaké umělé mléko je nej?

22.6.15 21:51

Jake umele mleko je nej?

Dobry vecer zeny, mam dotaz, jake umele mleko je podle Vas nejlepsi? U prvniho syna jsem se nerozkojila a byly jsme nejdrive na nautrilonu, pak na beba, ale uz je to 7 let zpet, tak jestli se neco nezmenilo, nebo nepribylo nejake nove :?: mam totiz strach ze u dcerky na tom budu stejne, :( treba ne :think: vim ze to stejnak budu muset vyzkouset, ze se beztak napoprve netrefim :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

2965
22.6.15 21:55

Nej bude asi to, co sedne dítěti. dcera po nutrilonu měla zácpu, Beba vyhovovala. Synovi nutrilon nevadil ani v porodnici, tak jsem u něj zůstala. akorát na doporučení doktorky kupuji novinku nutrilon profutura, že má víc vitamínů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24837
22.6.15 21:58

@Janny Jandofkaa Není nejlepší Um, všechna jsou dobrá. Otázkou je, které dítku sedne, toho bych se pak držela :)
U nás byly děti na Sunaru, Nutrilonu, poslední léta jsem moc spokojená s Hami ;)

Příspěvek upraven 22.06.15 v 23:17

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16982
22.6.15 21:59

Hipp ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26750
22.6.15 22:00

@Janny Jandofkaa ja projela celou silnou trojku /nutrilon, beba, hipp/ a nakonec jsem zacala dceri davat bebivitu a super, zadny zacpy, koliky atd. Take u dalsiho mimina pujdu rovnou do bebivity

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
423
22.6.15 22:01

Jednomu nevyhovoval Nutrilon a vyrostl na Sunaru, druhýmu bylo blbě po Sunaru a vyhovoval Nutrilon. Tak si vyber. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29442
22.6.15 22:03

Nejlepší je takové, které sedne mimču a to je individuální. Všechna jsou kvalitní, velmi podobná, liší se jen minimálně a přidáním doplňkových složek (vláknina, mastné kyseliny… atd). Starší syn byl od narození na Sunaru complex a dobré. Sednul mu, měl ho až do konce, párkrát prostřídáno potom Babylove z DM. Mladší byl kojený, ale jezdila jsem od něj do školy a manžel doma musel krmit UM. Sunar Complex ani Nutrasense (dnešní Premium) mu nesedl, Nutrilon katastrofální… uspěli jsme s Hippem. Potom po roce jsem mu kupovala Bebivitu Junior.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11761
22.6.15 22:08

Kupujeme nutrilon, ale obecne jsem spokojena s vyrobky Hipp.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
977
22.6.15 22:20

Začínali jsme na Nutrilonu HA a v cca půl roce jsme přešli na Hip BIO Combiotic - to nám sedlo nejlépe.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1297
22.6.15 22:42

Za nás Hipp :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1055
22.6.15 22:51

U prvního Beba od porodnice a spokojenost, od 6m Babylove z DM a někdy Sunar. U druhého Hipp a dost katastrofa, zácpy, prdy, takže jsme přešli na obyčejný Babylove a spokojenost. Je to fakt individuální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8959
22.6.15 23:14

Je to individuální.. A je zbytečný se tím teď trápit. Pokud se nerozkojíš, mimčo dostane UM už v porodnici, pokud mu bude vyhovovat/nebude mu nic dělat, pokračovala bych automaticky v tom. Jinak budete muset zkoušet:) řekla bych, že u žádného UM už dnes nijak neprohloupíte.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7072
22.6.15 23:14

Sednul nam Hipp. Nic jineho jsem ani nezkousela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1439
22.6.15 23:16

Nutrilon pro kojence, batole pije sunar. Jinak příbuzná dávala malý Bebu. Fakt záleží, co malé sedne, ale hlavně bych se nestresovala teď, koupila pro jistotu jednu malou krabičku a lahvičku pro případ nouze a soustředila se na to kojení.
Jinak OT, @fragola desáté, jo 8o? Já jen smekám :kytka:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6551
22.6.15 23:33

První dvě děti měly Nutrilon, po roce věku střídáno se Sunarem Complex. Třetí začal taky na Nutrilonu, ale měl po něm bolení, kroutil se jak had a řval, tak jsem zkusila Hipp Bio Combiotic a s tím je to bez problémů. Jde o to, co sedne dítěti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama