Kojení - přejídá se?

22.6.15 15:55

Kojení - prejida se?

Ahoj, mate někdo podobnou zkušenost? Moje holčička se od začátku kojila cca po dvou hodinách, v šesti týdnech krize, kterou jsem řešila i tady, kdy jde ji mela neustále u prsa a ona presto rvala. Mléka bylo porad dost. Potom najednou zlom a kojeni ukazkove přesně po třech hodinách. Stačila i ctvrthodinka, do té doby klidne hodka. Ve třech měsících dalsi zlom, kdy jsem nemela tolik mléka, ale zaprela se a opravdu rozkojila. Bylo také horko, tak jsem dávala pít každou chvilku. Dost často pila i jen pět minut. Ted po měsíci u kojení neustále usíná, jinak pres den v podstate ani nespi, a vydrží maximálně dve hodiny, někdy ani to ne. Potom ale hodne blinka. Ne vždy, ale ne málo. Jenže kdybych ji nenakojila, hodinu by rvala. Tak nevim. Pres noc spi dobře, doktorka mi řekla, ze kdyby byla hladova, nespala by. Taky si myslim, ze mléko uz je opravdu v pohodě. Navic teď i zase hodne pribira. Je to takový začarovaný kruh. Napadlo me, jestli teď není nějak citlivější a jestli třeba spis nehleda moji náruč a u prsa se neuklidnuje, ale ciste jen chování také nepomáhá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5933
22.6.15 16:14

Některé děti jsou prostě blinkací. A jestli se přejídá a pak si ublinkne, tak to vyřeší sama :-D Moc to neřeš a koj dle potřeby malé :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1816
22.6.15 17:25

A teď má teda kolik? Jinak náš kluk do čtyř měsíců v podstatě neblinkal (zvládla bych to spočítat na prstech), jak se začal víc hýbat, začal i víc blinkat. Není to nic katastrofického, ale je to mnohem častější. Prostě miminu nevysvětlíš, že má po jídle chvíli spočnout, kdybych se já tak nacpala a hned pak začala tak řádit jako on, bliju taky. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.6.15 17:38

@Zireael ctyri měsíce necelé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.6.15 17:40

@Karleon Tak to jsem trosku uklidnena, ze tim blinkanim vlastně kompenzuje prejezenostm ale lepší by bylo, kdyby věděla, kdy ma dost. :?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18655
22.6.15 18:36

@lentilka05 Nějaké blindění, pokud to nejsou šavle po každém jídle nebo pokud se dítě tím zvracením v leže nedusí, bych neřešila. Prostě toho má v břiše moc, hýbe se a tak to musí ven. Nic víc, nic míň. Jen se musí víc převlíkat a prát.
Počkej, až se ti bude sunout po břiše po mrkvičkovém příkrmu - budeš mít po bytě nablité oranžové cestičky. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama