Reklama

Jakou vybrat autosedačku (vajíčko)?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kristynka1990
Stálice 78 příspěvků 14.12.16 22:43
Jaké vybrat autosedačku (vajíčko)

V srpnu se nám narodí mimčo, tak už scháním info co se týče bezpečného vajíčka, nechci zase vajíčko za 8tisic, hledam takovou zlatou střední cestu. Jaké jste kupovali vy a jak jste spokojené? Dekuji za info ;)

Reklama

Reakce:

Adebe
Kecalka 163 příspěvků 14.12.16 22:48

@Kristynka1990 podle me trochu predcasne ale my meli maxi-cosi, a koupila bych ho znovu. da se pripevnit na spoustu kocarku (s adaptery) a je bezpecne :palec:

Kristynka1990
Stálice 78 příspěvků 14.12.16 22:51

@Adebe ja nemam rada veci na posledni chvili s prvním sem taky mela vse rychle zjištěné :lol: a i potizene… S prvni sme meli cybex ale nebyla jsem vubec spokojena, bylo strasne hluboke nebo jak bych to rekla a dcera mi v nem strasne rvala a v pul roce uz v nem nebyla a diky bohu sedela tak mame Romer King ||,tak bych rada neco lepsiho ;)

Kristynka1990
Stálice 78 příspěvků 14.12.16 22:52

@Adebe ja nemam rada veci na posledni chvili s prvním sem taky mela vse rychle zjištěné :lol: a i porizene… S prvni sme meli cybex ale nebyla jsem vubec spokojena, bylo strasne hluboke nebo jak bych to rekla a dcera mi v nem strasne rvala a v pul roce uz v nem nebyla a diky bohu sedela tak mame Romer King ||,tak bych rada neco lepsiho ;)

Adebe
Kecalka 163 příspěvků 14.12.16 23:02

@Kristynka1990 chapu :D no tak my prave meli v te mc novorozeneckou vlozku a tim padem mimcu vubec neklimbala hlavicka do strany a i se snizila ta hloubka. vytahli jsme to tusim ve 3-4 mesicich ;) ale ta cena za novou no nevim… se zakladnou na isofix se asi dostanete pres 8 ale treba ne uz si to nepamatuju ;) ale da se pouzit i bez popripade koupit zakladnu pouzitou… nevim zda chcete komplet nove nebo vam nevadi i pouzite…

xjuklickova
Kelišová 5081 příspěvků 1 inzerát 14.12.16 23:18

My jsme meli, 4baby colby deluxe

Holka tam vydrzela do 20měsíců, kluk ma v roce 12 kg a musel uz do velke.
Je to kategorie 0+ tedy do 13 kg a u nas maximalni spokojenost.

Jogrr
Závislačka 4205 příspěvků 15.12.16 00:57

Vzali jsme vajickp, ktere bylo v trojkombinaci s kocarkem a uvidime, termin mam v lednu.

Hoa Mai
Kelišová 5574 příspěvků 16 inzerátů 15.12.16 01:19

@Kristynka1990 Já jsem vybírala vajíčko na základě DTestu, nejdůležitější kritérium pro mě byla bezpečnost. Tehdy vycházelo nejlépe vajíčko Cybex, které jsme pořídili a byli jsme s ním velmi spokojení. Kromě bezpečnosti je výhoda i v tom, že bylo poměrně prostorné, takže nám tam oba kluci vydrželi v pohodě do roka. S uchycením na kočárek taky nebyl problém, na ty dobré značky vajíček (jako Cybex, Maxi Cosi, Romer apod.) má drtivá většina kočárků adaptéry. Kupovali jsme ho před 3 lety a stálo 3600kč, jak je to teď s cenami vajíček, to nevím, ale zas takový rozdíl to myslím nebude.
Určitě bych nebrala vajíčka, co jsou v kombinaci ke kočárku, většina z nich je dost mělkých a málo prostorných, takže tady najdeš spoustu diskuzí, kde maminky půlročních nesedících dětí shání větší sedačku, protože se jim miminko do toho pidivajíčka už nevejde. O jejich bezpečnosti bych taky trochu pochybovala.

Zorbas
Ukecaná baba ;) 1806 příspěvků 15.12.16 05:44

Urcite bych vzala od overene znacky jako je jiz zminovano- cybex, maxi cosi a romer. Ty vajicka v trojkombinaci nebrat. Na prvni dve deti jsem mela maxi cosi a na treti mam romer. Vice spokojena jsem byla s mc- novorozenec diky vlozce neklimbal ze strany na stranu (u Romerky to neni) a je silene tezka… mame normalne na pasy…

Kristynka1990
Stálice 78 příspěvků 15.12.16 08:01

Prave, my meli vajicko jako trojkombinaci a byl to des, proto to uz ted nechci. Dekuji za typy. Jinak co se tyce dTestu tak sem ted koukala, ze je tam nejake vajicko cena cca 3500ma ho znama a je taky spokojena, ale nevim jak to ted jmenuje :)

Vagnerova2
Povídálka 14 příspěvků 15.12.16 09:25

Ahoj, máme recaro privia a jsme spokojení. :)

smeril
Nováček 2 příspěvky 12.01.17 10:56
vajíčko Axkid babyfix

Ahoj všichni, píšu takhle ke staršímu příspěvku, ale chci se s vámi podělit ohledně vajíčka Axkid babyfix, které jsem objednávala na Feedo. Kmunikace s internet obchodem je bezvadná rychlá, to bych nekritizovala. Ale ta sedačka je docela šunt, nikdy bych do takové sedačky novorozeně neposadila. Byla málo vypolstrovaná, takže tvrdá i z boků, pásy na mimčo nebyly vůbec nastavitelné, takže pochybuju, že byste tam narvali i to nejmenší mimčo. :nevim: Celkové zpracování sedačky je prachbídné-jako z vitnamské tržnice. Nechápu ten popis u sedačky, že patří mezi nejbezpečnější švédské sedačky na světovém trhu. :roll:

Nowuka2
Ukecaná baba ;) 2294 příspěvků 12.01.17 10:59
@smeril píše:
Ahoj všichni, píšu takhle ke staršímu příspěvku, ale chci se s vámi podělit ohledně vajíčka Axkid babyfix, které jsem objednávala na Feedo. Kmunikace s internet obchodem je bezvadná rychlá, to bych nekritizovala. Ale ta sedačka je docela šunt, nikdy bych do takové sedačky novorozeně neposadila. Byla málo vypolstrovaná, takže tvrdá i z boků, pásy na mimčo nebyly vůbec nastavitelné, takže pochybuju, že byste tam narvali i to nejmenší mimčo. :nevim: Celkové zpracování sedačky je prachbídné-jako z vitnamské tržnice. Nechápu ten popis u sedačky, že patří mezi nejbezpečnější švédské sedačky na světovém trhu. :roll:

Promiň, ale co bys za dvojku necelou chtěla? Nikdy bych nekoupila něco na základě popisu, nebo bez bezp. testů. :nevim:

smeril
Nováček 2 příspěvky 12.01.17 12:03

Je to fakt, ale jen když někdo bude hledat recenzi na tento výrobek, tak mu to bude prospěšné, že rozhodně ze 4tisíc to slevněno nebylo :mavam:

Kristynka1990
Stálice 78 příspěvků 24.01.17 10:55

Ja jdu nakonec do vajíčka Joie i-Gemm :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Třetí televizní škrt pro Leoše Mareše: Jak číst komplikace v jeho obsazení

Je to už třetí televizní projekt s Leošem Marešem v relativně krátké době,... číst dále >

Co bude Kristelová řešit na YouTube? Záhadnou věc, kterou nikdo nezná

Moderátorka Kateřina Kristelová se rozhodla začít natáčet videa na YouTube,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama