Jakou dlažbu na balkón?

12.4.17 10:29

Jakou dlažbu na balkon ?

Ahoj holky, potřebovala bych poradit jakou dlažbu dát na balkon, stavíme si balkon/terasu nad přístavkem 3×6m. Ráda bych něco protiskluzného aby se mi tam děti nerozplácli, když třeba vycákají vodu z bazénku atd… Líbí se mi ty betonové co vypadají jako z pískovce, nebo jako cihly a terakota, jenže vše co jsem našla je prý moc vysoké a těžké, máte prosím někdo nějaký tip?
Bydlíme trochu dál od města a s dvěma dětma se těžko cestuje po bauhauzech a okukuje dlažba, tak hledám po netu abychom pak šli už nakupovat na jisto. Také mi ztěžuje výběr manžel, který chce dlažbu do lepidla, né na terče, snad kvůli velikosti už by jsme se nedostali pod dveře a myslím, že je to i podstatně dražší

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16822
12.4.17 10:55

My ted budeme davat na balkon kameni. Je to neco specialniho, kdyz prsi, tak i tak je podlaha sucha. Vypada to perfektne. Je to nejaka hmota, co se micha.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
442
12.4.17 12:17

Rika se tomu kamenny / mramorovy koberec, mrkni na stranky Topstone.Muj manzel to dela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1930
12.4.17 12:19

Dal bych klasickou keramickou dlažbu, odolnou proti mrazu s vyšší protiskluzovou úpravou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.17 16:50

Ty kamínky jsou pěkný už jsme nad tím také přemýšleli, ale myslela jsem si, že když jsou mokrý tak kloužou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12.4.17 16:55

Taky se nejvíce přikláním k nějaké klasické keramické dlažbě s protiskluzem a odolnou do mrazu, švagr má takhle terasu a přesto, že je s protiskluznou úpravou tak mokrá klouže, proto jsem myslela, že by mi tady mohl někdo dát konkrétní tip :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
442
12.4.17 20:51

@luciekuk prave ze neklouzou, jsou protiskluzne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23.7.19 15:32
@luciekuk píše:
Ahoj holky, potřebovala bych poradit jakou dlažbu dát na balkon, stavíme si balkon/terasu nad přístavkem 3×6m. Ráda bych něco protiskluzného aby se mi tam děti nerozplácli, když třeba vycákají vodu z bazénku atd… Líbí se mi ty betonové co vypadají jako z pískovce, nebo jako cihly a terakota, jenže vše co jsem našla je prý moc vysoké a těžké, máte prosím někdo nějaký tip?
Bydlíme trochu dál od města a s dvěma dětma se těžko cestuje po bauhauzech a okukuje dlažba, tak hledám po netu abychom pak šli už nakupovat na jisto. Také mi ztěžuje výběr manžel, který chce dlažbu do lepidla, né na terče, snad kvůli velikosti už by jsme se nedostali pod dveře a myslím, že je to i podstatně dražší

Na co jste dlažbu pokládali?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama