Reklama

Jakou dortovou formu?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.10 14:28
Jakou dortovou formu?

Ahoj holky, prosím o radu. Můžete mi doporučit dortovou formu, se kterou jste spokojené?

Mamka mi chce kombinaci formy na dort a na bábovku - něco na tenhle způsob - http://www.tescoma-eshop.cz/…8cm-825.html.

Máte s tímto zkušenosti? Vyplatí se raději koupit dvě různé formy nebo je tato kombinace ok? Nerada bych koupila něco, co by mi pak leželo doma a nevyužilo se. Péct budu celkem často a potřebuju, aby dort/bábovka šla dobře vyklápět. Moje známá si zrovna koupila sadu forem s nepřilnavým povrchem a nadává, protože ač vymazává důkladně, bábovka se jí prostě nevyklopí :-(

Reklama

Reakce:

M-a-j-a
Neúnavná pisatelka 16489 příspěvků 06.04.10 14:33

Madi mám přeně tuo formu a jsem s ní nadmíru spokojená :-)

Ernata
Ukecaná baba ;) 1155 příspěvků 06.04.10 15:05

Taky používám tento typ formy a spokojenost. :palec:

donaga 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.04.10 15:42

Já jsem všeobecně s tescomou spokojená. Jen v té kombinaci farma na dort + bábovka se mi nelíbí tvar té bábovky. Ale jestli se tobě líbí, tak v tom nevidím problém. Jinak jsem měla také problém s vyklápěním bábovky a známá mi doporučila jí vysypávat ne moukou, ale strouhankou. A měla pravdu, chuť ani vzhled to vůbec neovlivní a zatím se mi vždy vyklopila bez potrhání :palec:

Aspera
Generální žvanilka 20510 příspěvků 1 inzerát 06.04.10 16:23

Také ji mám doma, na pečení ji nepoužívám protože mám kameninovou formu, ale na nepečené dorty je suprová.

Lakynka
Neúnavná pisatelka 17031 příspěvků 06.04.10 16:36

já mám tuhle formu,ale ještě po babičce,tuhle kombinaci:) a vyklápí se skvěle všechno-ale mě se nikdy nestalo,že bych něco nevyklopila:). mám jí ráda, protože kdysi jsem měla teflonovou s tím dnem rovným a to jsme stejně nikdy nevyužila, balím ten ráfek pečícím papírem a dokonalé:) pak jen vyříznu nožem, ale to u teflonové asi ne :D, já mám ještě hliníkovou,fakt starou,ale je dokonalá :palec:

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.10 14:30

Holky díky.
Donago, mě se právě tvar té bábovky moc nelíbí. Tahle bude asi větší a nižší, tudíž nakrájené kousky budou malé… Hledala jsem na netu nějaký obrázek, jak hotová bábovka z téhle formy vypadá, ale nenašla.

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.10 14:31

Jinak já na ty staré formy taky nedám dopustit, ale budeme se stěhovat do svého a ty musím nechat mamce :-)
Zatím jsem rozhodnutá pro tescomu, taky mě ještě nezklamala. U provedení ale pořád váhám, jestli dvě formy zvlášt nebo tuhle kombinaci.

donaga 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.04.10 18:02

madi kdybych byla na tvém místě a měla dost místa v kuchyni, tak bych si vzala klasickou bábovkovou formu a dortovou formu zvlášť. Jak jsem psala, když i tu klasickou vysypu strouhankou, tak se mi z ní bábovka vyklopí bez problémů. A na stole pak pocukrovaná vypadá krásně jak od babičky :-D

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Průvod bude! Starosta ho sice zakázal, magistrát ale Kočkovým vyhověl

Radnice Prahy 3 málem zhatila pozůstalým po Janu Kočkovi (†28) jejich... číst dále >

Až Laura jednou promluví, tak to bude fičák, říká Homola o dceři

Hudebník Matěj Homola (45) je sice na cestě po indických velehorách, i do... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >