Jakou plenku?

274
16.10.04 08:13

Jakou plenku?

Ahoj,
mám 5,5 měsíčního chlapečka a váží 8,3 kg. Dávali jsme v noci plenky Huggies Super Flex 5-9kg, ale ve 2h je už pročuraný, tak dám druhou plenku a ráno v 7h ho celého převlékám zase. To samé mi ale dělají i Pampers 7-18 kg. Kterou plenku přes noc nepročurá? Přijde mi, že ty Pampersky opravdu pročurá kolem nožiček, plenka není ani z poloviny nasáknutá, ale mokrý je až u krku. :(

Díky moc, Helča

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

752
16.10.04 08:59

Plenky

Ahoj Helčo,

já už si to sice moc nepamatuju, mám už 2 letého syna, ale vím, že jsem ho vnoci určitě nepřebalovala a pročůraný nebyl a to pil dost. :) Já jsem dávala Fixies. Byla jsem s nima spokojená a někdy taky Huggies, ale to nebyly ještě Superflex, ale ty starší, myslím freedom, vždycky ale jenom ty v zeleném obalu, po těch druhých se mi osypal. :cry:

Já jsem byla teda s Fixies spokojená. Zkus koupit větší ty Huggies a uvidíš, mělo by to pomoct. Jinak Fixies si můžeš objednat zdarma vzrorky na www.fixies.cz a Huggies na www.huggiesclub.cz:wink:

Mi se Kuba pročůrával vnoci až kolem 1,5 roku a to jsem už kupovala obyčejné plenky a hodně v noci pil. Jinak jsem ho určitě nepřebalovala. :)

Zkus ty větší a uvidíš, já jsem moc Pampers nekupovala, připadaly mi zbytečně drahé. :( Střídala jsem Fixies a Huggies podle toho, které zrovna byly v akci a spokojená jsem byla. :)

Vyzkoušej a uvidíš, snad jsem ti alespoň trochu poradila.

Ahoj Zuzka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
328
16.10.04 10:14

Ahoj, nám sa najviac osvedčili plienky Babylove z DM drogérie, ale od osem kíl už používame veľkosť 12-25kg a sedia perfektne. Hlavne sa pokús zistiť, či plienky okolo nožičiek pretekajú preto, že sú priveľké alebo primalé. Noemka má nožičky bacuľaté, takže práve kvôli tomu kupujeme plienky väčšie, inak sa jej zarezávajú. Ale ak sú naopak voľné, treba dať menšie. Ona tá hmotnosť uvádzaná na plienkach fakt veľa neznamená, ako som zistila. Pampersky nám začali pretekať v noci, odkedy dali do nich tie zelené gumičky, odvtedy používame Babylove. Veľa šťastia!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama