v čem mimčo spí?

92
15.10.04 11:56

v čem mimčo spí?

Ahoj holky, už delší dobu řeším u své 7 1/2 m. dcerky noční úbor :o . Jako novorozeně spávala v bodýčku a dupačkách a nerozlišovali jsme noční a denní. Nedávno jsme začali dávat flanelové pyžamko, které má kalhotky s ťapkama a kabátek a naše děťátko si většinou kabátek vykasá až k bradě (v lepším případě) a z kaťat se vysouká úplně takže jí stále oblíkám a chumlám do peřinky (tu obratem odkope :evil: ). Také mám dva overálky, ale nevím jestli pod ně dát bodýčko (ale aby jí nebylo horko) nebo bez něj, ale to se bojím, že jí budou studit zespoda patentky :roll: . No to jsou problémy jedné maminy co :?: :) . Jak to řešíte s vašima zlatíčkama? Děkuji. Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

550
15.10.04 12:22

Ahoj Lucindo,
nase 4 mesicni holky taky velice dobre ovladaji odkopavani se. Pres den je nechavam pod flausovou deckou, aby si mohly kopat nozickama, ale na noc je zapinam do fusaku. Je po cele delce na zip a nema rukavy, ale delaji i s rukavy. V nem pak maji overalky s tapickama, jinak nic. Kdyz je mraziva noc, tak pres ne prehodim tenky hackovany pledik prelozeny napul. Maji teple tlapicky a myslim, ze jim je akorat a to mame okno na sever a rozhodne v pokojiku nemaji pretopino. Muses ji zkusit dat do fusaku v pyzamku, treba nebude mit tolik sanci si ho vyvrtet. Holky tedy zvladaji presuny po postylce i ve fusaku, ale kdyz jsou bez nej tak jsou mnohem ryzhlejsi a mrstnejsi. Fusak je moc dobra vec, nemusim je porad kontrolovat jestli jsou prikryty. Ale chce to prcka v nem naucit dokud se nestavi :) Mame ho od ceske firmy Fialka a stal do 500 Kc.
Prejeme klidne noci bez odkopani a holych zad :P

Monca a treperendy 4m

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
15.10.04 12:38

Čau Luci! Především záleží na tom, jak máte v noci doma teplo. My jsme malé dávali overálek a pod něj tílko. Když bylo moc chladno (byt nám nejde dobře vytopit) dávali jsme overal z fleece- někdy jsme museli dát i štramplíkya triko. Taky je věčně odkopaná. Moc ale dítě nenavlíkej, ať není choulostivé - záleží na teplotě v bytě.

• Nahlásit
  • Citovat
2773
15.10.04 13:12

Moje švagrová dává 18 měsíčního kluka spát do takového „spacího pytle“ s rukávy, ale bez nohavic, takže nemá šanci se z toho dostat. Spíše se jí budí zpocený horkem, ale kdo chce kam…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
15.10.04 13:30

Ahoj, taky bych doporučila spací pytel. Mám 17. měsíční holčinu a spala v něm vloni celou zimu a teď už jí ho dávám na noc zas. Sice v něm nechce usínat, ale já jí ho, než jdu spát, nandám a jsme spokojené obě. :lol: Na sobě má overálek a spací pytel. :wink: Pokud umíš šít, tak to určitě zvládneš, ale prodávají to i v obchodech.
Klidné spaní a spokojená dítka přeje Míša

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama