Kočárek Oregon 3 ALU

850
14.10.04 20:59

Kočárek Oregon 3 ALU

Ahoj holky,

prosím prosím! Nemáte některá zkušenost s trojkolkou Oregon 3 alu?
Napište mi, prosím Vás, jakou!
Díky mockrát!

Lucie

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

752
15.10.04 09:02

Kočárek Oregon 3alu

Ahoj Lucie,

zrovna včera odpoledne jsem si kočárek Oregon 3-alu objednala na www.kocarky.com v barvě 135 i s taškou na dítě za 4990,–-, dneska by měl přijít, tak ti potom napíšu čerstvé reakce.

Už delší dobu jsem hledala sporťák - chtěla jsem tříkolku a Oregon 3 to vyhrál. Portřebovala jsem dlouhé lůžko - malý už má 2 roky, ale každý den mi spí v kočárku, takže ho opravdu ještě potřebuju. Měla jsem kombinaci od Neonato a tu jsem včera s těžkým srdcem prodala. Jako sporťák tam byly golfky, ikdyž na golfky velice prostorné ale na zimu jsem chtěla pořádný sporťák a to v poměru cena-kvalita byl jedině Oregon. Má otáčecí sportovní nádstavbu a lůžko 90×40, takže se mi tam Kuba ještě vpohodě vleze.

Chtěla jsem jenom sporťák, ale shodou okolností mají teď do konce října akci- taška na mimi zdarma, takže si ho nechám už i pro druhé a pak si jenom dokoupít golfky s možností připojení autosedačky, jak jsem to měla u Kuby a budu naprosto spokojená, teda doufám, že budu.

Švagrová má starší typ tříkolky od BabyWeltu a je sní spokojená a Oregon je její vylepšení. Už se těším, až s ním půjdu dneska poprvé ven, pak ti napíšu nejnovější poznatky.

Musím si ještě dokoupit univerzální nánožník, ale tu už není problém.

Nejlevnější je měli na www.kocarky.com, ale nevím jestli ještě je. Napiš jim e-mail a oni ti všechno napíšou, já jsem taky chtěla původně jinou barvu, ale tu už s taškou neměli.

Levné je mají i na :
http://gesto.servery.cz/…hp/main.php3?…

Na internetu je o hodně levnější než v kameném obchodě, u nás by se pod 6tis nevlezli, tak proto jsem si ho objednávala přes internet.

Šťastnou ruku při výběru a kdyby si něco chtěla vědět, tak klidně napiš.

Ahoj Zuzka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
850
15.10.04 10:49

Ahoj Zuzko,

jak to tak vypadá, vyfouklas nám ho před nosem :x :wink: .
Dnes ráno jsem ho chtěla na www.kocarky.com objednat a koukám…nejsou v nabídce :cry: .
Díky za tu další adresu! Mají ho tam jen o pár stovek dražší a dost velký výběr barev. Šťastnou první cestu, přeji! A čekám na reference :P !

Dík a pa.

Luci+ Vilda (18dní)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
752
16.10.04 08:03

Ahoj Lucko,

taky jsem včera ráno koukala, že ho na kocarky.com už nemají. Jsem ráda, že jsem to stihla. Volala jsem tam předevčírem asi v 16.00 a včera ve 12.00 mi už přišel. :)

Je fakt skvělý. :D Je ještě hezči než na fotkách. Z té barvy jsem taky měla strach a je krásná. Tmavě mobrá kombinovaná se světle-modrou kostičkou, no prostě nádhera. Tak už jsem byla včera venku. Můj syn i já jsme byli nadšení. Lůžko je fakt dost dlouhé, takže se mi tam 2-letý syn vpohodě vleze a ještě má rezervu na nožičky, podnožka je totiž polohovatelná i do délky. Jenom s tou šířkou je to horší. :? Kuba se mi tam sice vleze i v zimní bundě a to má 16kg, ale je tam tak akorát. Mu to nevadí, je zvyklý, protože byl od miminka pevně sevřený buď v autosedačce nebo v kočárku, ten byl ještě o pár centimetrů uzší.

Jinak je kočárek krásně vypolstrovaný a pěkně mohutný, jezdí se s ním super, jede prostě úplně sám, oproti golfkám je to úplný komfort a to jsem měla golfáče dobré.

Trochu mě překvapila látka na potahu - je to fakt látka, já měla u předešlého kočárku víc šusťákový, takže v normálním dešti jsem mohla jít bez pláštěnky a to tady nepůjde, ale naštěstí mi z kočárku pláštěnka zůstala a pasuje, takže mi to nevadí, ale ty si určitě kup, budeš ji potřebovat, já mám univerzální jak na hluboký tak na sporťák.

Byla jsem včera zjistit i nánožník. U nás mají univerzální tmavě modrý šusťák a pasuje na kočárek dobře, je dost dlouhý a široký a zespodu má šňúrku na utažení aby tam nefoukalo. Tady ho mají za 400, ale myslím, že ho vyrábí fa emitex a ta má sídlo a vzorkovou prodejnu v Hrabůvce na Hasičské. Mají stránky www.emitex.cz, tak tam jukni. :wink:

Ty máš ale miminko, tak tě zajímá určitě ta taška, je taky pěkně hrubě polstrovaná, má zespodu vyndávací desku, takže příští rok ji využiješ jako fusak, má tam i díry na prostrčení pásů, a přichycení zezadu ke kočárku, takže ti to nebude padat. Mi se tam už Kuba nevleze, na délku i jo, ale na šířku už ne, ale on je už fakt velký. :D

Otáčecí nádstavba je taky super, ze spodu jsou 2 knoflíky, které se zmáčnkou a korbu potáhneš a přendáš a zpátky jenom zacvakneš. Zvládla jsem tak včera přendat i spícího Kubu a vpohodě jsem ho unesla, není to taková hrůza. :wink:

Ještě: kočárek má dost široký rozchod kol. Dalého panelákového výtahu se vlezu, když sklopím rukojeť, ale takové ty vnitřní dveře v chodbě - nevím kde bydlíš ty, ale u těch dveří musím otevítat i druhou stranu, ale není to zase nějaký šílený problém, do normálních dveří se vlezu všude. :)

Já jsem z něho prostě nadšená a už teď se těším na druhé mimi, ať ho můžu vozit od začátku. :D

Myslím, že je to dobrá volba, za tu cenu je prostě skvělý a vypadá mnohem dráž. :D

Tak šťastnou volbu a dej vědět, jak jste si vybrali, já mám barvu 135, protože už jiná nebyla, ale je krásný, původně jsem chtěla 137, ale ten nebyl s taškou na mimi. :wink:

šťastný výběr a zdravím tebe i mimi.

Pa Zuzka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
850
16.10.04 11:15

Ahoj Zuzko,

ty jsi úplně šílenáááá :lol: !!! Naprosto vyčerpávající info! :wink:
Taky už ho máme objednaný a objednali jsme ho na té adrese, cos mi napsala (http://gesto…). A máme objednanou barvu…, že neuhodneš jakou?…no přece 137 :D !
Cena je jen o 300,–vyšší, tak to berem tak, že jsme si připlatili za barvu.
Dodací lhůta je týden, tak to snad nějak vydržíme:-).
Včera ráno, když jsem zjistila, že už v kocarcich.com není, bulila jsem jak malá (ach ty hormony) a nadávala si, že jsem ho večer neobjednala, ale to jsem si nebyla jistá, jestli ho chci, protože Daniela mi napsala, že už mají jen barvu č.132 a z té euforku teda nemáme.
A v Carrefouru v Chicco (babyexpert.cz) ho mají skoro o 900dražší a taška na mimi není v ceně :-(.
Nakonec to přece jen nějak dopadne. Díky tobě :-).
Mimochodem, ty jsi z Ostarvy (Hrabůvka, Hasičská..)? A jaktože se neznáme? Nebo známe :oops: ? Tak hybaj hezky do Ova deníčku a už žádné sabotáže!!! :lol: :wink:

Díky moc a jestli jsi teda z Ostravy, tak přijď mezi nás!!!

Lucie + Vilda (19dní)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
850
16.10.04 11:19

Zuzi,
jéva jéva :-(. Už to vidím. Takže Frýdek-Místek? :-) Tam jsem se narodila :-).
To neva, máš to kousek, stejně by ses mohla zúčastnit :-)

Pa a dík.
L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
752
16.10.04 12:36

Čau Luci,

jsem ráda, že ti moje info připadá vyčerpávající, taky mě to stálo hodně úsilí všechno to posbírat!!! :D

Můj manžel mi tvrdil, že jsem psychopat (to je drzost, co? :D ), protože jsem byla neustále na netu a pořád jenom kočárky, ale vyplatilo se to a i on musel uznat, že je Oregon super. :wink:

Tak se ozvi, až ti kočárek příjde a jaké máš první zážitky. :)

V deníčku ještě nejsem, protože jsem našla emimino docela nedávno a pořád se tady ještě rozkoukávám, ale určitě se přidám. :wink:

Jo, a ty ses narodila ve Frýdku? Já zase v Ostravě! :D :D :D

Já do Ostravy jezdím, takže, až ti kočárek příjde, můžeme se domluvit a sejít se, jestli si z Hrabůvky, tak to je z Frýdku kousek, já jsem tam pracovala, takže tam ty hlavní trasy docela znám. :)

Prostě, jestli budeš chtít, tak se ozvi.

Jo a závidím ti tu barvu 137 :twisted: . I když ten můj je taky krásný. :)

Měj se hezky, ať je malý hodňoučký a užij si kočárku. Jsem ráda, že jsem ti pomohla.

Papa Zuzka a Kuba 26měs.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
850
16.10.04 13:07

Zuzi,
tak si představ, že teď jsem obdržela mejla z kocarky.com, že jestli jeste chci, muzu si ho u nich jeste objednat. A dali mi vybrat z barev: 130, 132 a 135.
Smůla. Nebo štěstí? :lol: :lol:
Jinak s tím psychopatstvím jsem na tom podobně, půl roku jsem seděla na netu a vybírala kočár, hlavu plnou vědomostí a informací a dopadla jsem jako hubkař, jelikož jsem se nakonec rozhodla pro hluboký z bazaru na půl roku a potom nějaký dobrý sporťák (jsem docela odpůrce těch těžkých kombinací), no a při 1.vyjížďce na našem úžasném :twisted: bazarovém CAMu upadlo kolečko a prasklo jakési pérko a už to nejde opravit :roll: .
Takže doufám, že budeme spokojeni. Už se tak na něj těším, že si ho dnes odpoledne půjdu „omacat“ do Chicca :-).
A kde jsi v Hrabůvce pracovala? Já bydlím v té hokejce hned vedle Stalingradu (Savarinu) na dr. Martínka.
Budu se těšit.
Pa. L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
752
16.10.04 14:39

Ahoj Luci,

tak nevím, myslím, že jste udělali dobře, je jste si objednali tu barvu 137. :) I když mi se líbí i ta 135, ale to už je asi jedno, ne? Na kocarky.com je super, že to jeden den pošlou a druhý den ho máš doma, jinak ty 300 asi nehrajou roli.
Nevím, nechci tě zklamat, ale já jsem byla minulý týden v Chiccu a chtěla jsem se na něho taky podívat v reálu, ale oni je tam nemají. Jedině úplně vzadu měli Montana 4 alu a nic moc. Nechej se překvapit, nebudeš litovat. :wink:
Dělala jsem na Adamusové, vedle hoteláku Vítek, kousek od učiliště, v jídelně Sodexho.
To je hrůza, jak si dopadla s kočárkem, takže teď jsi s malým doma, co? :cry:
I když on je ještě moc maličký a asi mu to vůbec nepříjde, ale pro tebe to je hrozné co? :( Vzpomínám si, jak jsem se já hrozně těšila, až s malým pojedu ven, když se narodil. :D Víš už kdy ti ten kočárek příjde?

zatím pa Zuzka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama