Jakou sušičku prádla vybrat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

peee123
Povídálka 11 příspěvků 28.12.16 02:05
Jakou sušičku prádla vybrat?

Ráda bych se zeptala, jestli máte zkušenost s některou z těchto sušiček: http://susicky.heureka.cz/…wtw-84361by/#o=2, http://susicky.heureka.cz/lg-rc7055ah6m/#o=2 a http://susicky.heureka.cz/…-rx/recenze/#…. Prozatím jsme ji nikdy neměli, ale se dvěma dětmi v menším bytě už je to s prádlem neúnosné. Dál by mě zajímala životnost sušiček. Předpokládám cca 2 sušení denně a jde mi o to, jestli se vyplatí si prodloužit záruku třeba na 5 let, je jasné, že dnes už jde o spotřební zboží, neočekávám, že by vydržela 10 let, ale byla bych nerada, kdyby odešla třeba za 2,5 roku… Moc děkuji za zkušenosti, rady, tipy :-)

Reakce:

Aotearoa
Závislačka 4603 příspěvků 28.12.16 04:00

Proč 3 diakuze? :think: Jinak my susicku mame funkcni uz 15 let. 10 let by snad mela urcite vydrzet. 8o

jkra
Generální žvanilka 24916 příspěvků 28.12.16 07:17

Mam tu Beko, potrebovala jsem mensi kvuli sirce dveri. Susim v zime vsechno, je to dobry spotrebic. mela jsem ji koupit uz davno.

Niccollett
Kecalka 163 příspěvků 28.12.16 08:52

Já mám Beko na 8kg prádlo a jsem naprosto spokojený, mám ji už třetím rokem a letos se nám narodil syn a nedovedu si představit jak bych sušila prádlo. Tak hodím do pračky pak do sušičky a mám klid. Beko sušičku má i má mamka (akorát jiný typ) a je taky naprosto spokojená.

Janina_81
Ukecaná baba ;) 2235 příspěvků 28.12.16 09:04

Mám Bosch, ale už bych do ní znovu nešla. Má automatické čištění vnitřního filtru a pokud používáš i jen trochu aviváže, tak se ti po 2 letech zanese a na vyčištění musí do servisu (za 2 tis.). Za sebe bych šla buď do LG nebo AEG.

peee123
Povídálka 11 příspěvků 28.12.16 10:53

Za 3 diskuze se omlouvám, jsem nováček a házelo mi to duplicity, až jsem vytvořila „tohle“ :-/, prozatím moc díky… jinak vy, co máte Beko, tak tenhle typ? Za postřeh u Bosche děkuju, to jsem práv+ viděla jako výhodu a evidentně není, aviváž sice neplánuji, ale stejně…

admin
Extra třída :D 11145 příspěvků 28.12.16 11:25

@peee123 Nic se neděje, přebytečné diskuse jsem Vám smazala. Příště neváhejte napsat soukromou zprávu adminovi, aby diskuse smazal.

Přeji správný výběr a vše nej do nového roku :mavam:

admin Josefina

jkra
Generální žvanilka 24916 příspěvků 28.12.16 11:27

Beko ma i moje mama, jiny typ. Ten A+++.
Pritel si koupil Hoover, taky dobry.

peee123
Povídálka 11 příspěvků 28.12.16 20:43

@admin moc děkuji :)

Nakonec jsme vybrali ještě úplně jinou funkcemi víceméně stejná, ale užší a levnější, každopádně děkuju, pomohlo mi to rozhodování :-)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Změna, co šetří. Přechodem k Bohemia Energy můžete získat měsíc energií zdarma

Energie stále zdražují a na lepší časy se, bohužel, neblýská. Přesto lze... číst dále >

Články z Expres.cz

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Takhle paří Hanzlík! Vínečko, pusinky s přítelkyní a tulení se k Doleželové

Legendární herec Jaromír Hanzlík (70) to tedy umí roztočit! I přestože už je... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >

Život první dámy Zemanové: otec v uranovém lágru, její dceři hrozil únos

Ze všech polistopadových prvních dam je Ivana Zemanová ta nejméně viditelná.... číst dále >