Jak správně vybrat myčku 45cm

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Verca1901
Kecalka 195 příspěvků 2 inzeráty 27.12.16 20:25
jak spravne vybrat mycku 45cm

Ahojky holky, Ježíšek nám přinesl velmi štědrý příspěvek na mycku, tak si jdu k vám pro rady s výběrem. Kvůli místu musíme mít volne stojící, max. 45cm a chtěla bych, aby měla i rychlý a účinný program na mírně špinavé nádobí. Můžete mi, prosím, poradit kvalitní značku, popř. přímo typ který máte odzkoušeny? A co s příbory? U těchto úzkých mi kvůli místu přijdou praktičtější šuplíky na příbory než košicky. Nemáte s tím některá zkušenost? Na co bych si měla dávat pozor a popř. jaké jiné praktické funkce by myčka mela mít? Předem dekuji za rady :) :kytka:

Reakce:

Premek_Orac
Závislačka 4390 příspěvků 27.12.16 20:30

Téhle šíře se jich moc nedělá…
ALe Dtest, případně si vyhledej nějaké testy v angličtině, němčině a vybereš.

PID
Zasloužilá kecalka 720 příspěvků 27.12.16 21:16

@Verca1901
My mame suplik na pribory a jsem s nim spokojena. Akorat se tam nevlezou naberacky a takove ty vetsi veci. Aspon do te nasi ne. Mame ale sirsi mycku a vestavenou.

yweta
Závislačka 4157 příspěvků 27.12.16 21:17

No upřímně, 45 mi příjde děsně malá… má jí mamka a mám pocit, že se tam vede jen pár talířů a hrnků - a to to ještě musíš dobře poskládat, ale chápu, že když není místo je člověk rád i za to málo.

Nimie
Nadpozemská drbna 26043 příspěvků 27.12.16 21:20

My máme dobré zkušenosti s Whirpoolem, ale máme vestavěnou, takže model ti asi bude k ničemu. Taky bych asi radila se podívat na nějaké recenze a testy (dTestu samotnému bych tak 100% nevěřila), jenom od Whirpoolu jich této šíře jde najít asi 8.

Nimie
Nadpozemská drbna 26043 příspěvků 27.12.16 21:21
@yweta píše:
No upřímně, 45 mi příjde děsně malá… má jí mamka a mám pocit, že se tam vede jen pár talířů a hrnků - a to to ještě musíš dobře poskládat, ale chápu, že když není místo je člověk rád i za to málo.

Asi je to i trochu o umění to poskládat :) jsme na ní 2 a v pohodě nám stačí. U velké bychom většinu doby myli na poloviční program, což je zbytečné.

Verca1901
Kecalka 195 příspěvků 2 inzeráty 28.12.16 15:06

Dekuji vsem za rady, bohuzel klasickou velikost k nám nedostaneme :( zatím jsme dva dospělí a 18ti měsíční princezna. Bydlíme ve svém, ale nechceme nějak radikálně měnit dispozice bytu, protože už více jak rok hledáme nějaký RD a tam už se určitě najde místo pro klasickou šířku myčky :) takže zatím nouzově 45cm :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

V soutěži Nastartujte se uspěl nápad na originální Priessnitzovy zábaly

V již šestém ročníku grantového programu Komerční banky a Asociace malých a... číst dále >

Články z Expres.cz

Bizár dne: Bývalí reprezentační brankáři Hašek a Čech se mají moc rádi

Oba nastupovali v dresech české reprezentace, oba byli světově uznávanými... číst dále >

Josef Rychtář se zastal Andrey a pustil se do Pomejeho: Zadlužil a okradl i Ivetu!

Andrea Pomeje se dočkala nečekaného zastání. Po vydání článku, v němž jsme... číst dále >

Články z Ona Dnes

Latexová svoboda nahých mužů. Na neobvyklé výstavě je orgasmus povolen

Po nahých ženách nabídli organizátoři výstavy Voayer skutečně nahé muže. V... číst dále >

Nejčastější chyby při čištění zubů, které mohou za zničený chrup

Téměř každý se za svůj život setká se zubním kazem. Na vině je podle lékařů... číst dále >