Reklama

Robotický mop - doporučte :-)

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Monísek12
Kecalka 163 příspěvků 1 inzerát 14.12.16 10:35
Robotický mop - doporučte :-)

Ahoj,

už nějakou dobu přemýšlím, že bych si pořídila robotický mop - všude v domě máme jen podlahy (dlažba, plovoučka) bez koberců a mě vytírání extrémně nebaví :zed:
Na netu jsem si našla pár typů mopů nebo 2v1 (vysavač+mop), ale neumím se rozhodnout…Je lepší jen samostatný mop (povysávala bych si předem) nebo pořizovat typ 2v1 - u toho mám strach, že to nebude dostatečně ani vysávat, ani vytírat… :nevim:
Budu ráda, když mi sem napíšete vlastní zkušenosti - pro a proti :palec:
Díky, Monika

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Judithkaj
Ukecaná baba ;) 1354 příspěvků 14.12.16 10:38

Kupte zvlášť vysavač např. Roomba a zvlášť mop. Já mám Braavu a super. Ještě je Scooba, ale po ní je hodně mokrá podlaha, vyleje vodu a potom myje.

ka2ka
Extra třída :D 12647 příspěvků 1 inzerát 14.12.16 10:51

@Monísek12 já taky nesnáším vytírání takže letos přinese ježísek braavu 2v1 jsem šíleně zvědavá
@Judithkaj jaký máš typ?

pedigka
Ukecaná baba ;) 1535 příspěvků 14.12.16 11:07

Pockam si na rady. Taky premyslim, co poridit a jestli jeden pristroj zvladne kvalitne vysat i vytrit.
V byte mame koberce a jinde dlazbu (takze oboji).

Lucka194
Zasloužilá kecalka 503 příspěvků 14.12.16 11:12

Taky nad něčím uvažuju, máme dvě kočky a dva malé psy doma, takže jsou chlupy pořád :nevim:

Genovesa
Extra třída :D 11212 příspěvků 14.12.16 11:25

Holky ja mam roombu a braava mop. Za roombu dam ruku do ohne. Vysava lip nez vysavac. A to jsme meli kvalitni. Jen se musi vcas menit kartace dle potreby. Objednavame na Ali za par korun. Braavu bych taky nedala, ale aby vytrela dobre, musim behem vytirani menit a preprat hadr. Jinak dela smouhy. A velke fleky prilepene nesetre kolikrat. Na bezne uspineni to staci. Po pernikach vytiram ruco… Ale dum je hodne velky. Mame velke plochy podlah. Jezisek mi mop donesl na zkousku. Ma sve mouchy narozdil od vysavace, ale nevracela jsem :lol: :lol:. Kdyz vytira, muzu ja delat jine veci.

Monísek12
Kecalka 163 příspěvků 1 inzerát 14.12.16 11:26

My v domě žádné zvířectvo nemáme…takže u nás prach, vlasy… občas chlupy ze psa od tchýně-má Parson Russel teriéra, a když není otrimovaný, chlupy dost pouští.

Monísek12
Kecalka 163 příspěvků 1 inzerát 15.12.16 09:43

Přemýšlela jsem nad Robzone Moppy Profi, Robzone Duoro Clean (ten je ale dražší) nebo iRobot Braava 380/390 Turbo… Máte některý z výše uvedených mopů odzkoušený?

BZapp
Stálice 59 příspěvků 19.09.17 22:28
@ka2ka píše:
@Monísek12 já taky nesnáším vytírání takže letos přinese ježísek braavu 2v1 jsem šíleně zvědavá
@Judithkaj jaký máš typ?

Ahoj, tak co, donesl Ježíšek co slíbil? A jak jsi spokojená?

Monísek12
Kecalka 163 příspěvků 1 inzerát 20.09.17 09:47

@BZapp Ahoj, lednový „Ježíšek“ přinesl mop (suchý, mokrý) Braava Turbo390. Jsem moc spokojená - na udržovací úklid ideál. Když ho pustíš víckrát v týdnu (já většinou 2-3×, někdo i častěji), tak je to fakt super pomocník :palec:

ka2ka
Extra třída :D 12647 příspěvků 1 inzerát 20.09.17 10:10

@Monísek12 mám stejný a supr

BZapp
Stálice 59 příspěvků 20.09.17 11:22
@ka2ka píše:
@Monísek12 mám stejný a supr

A co máte za podlahy? Takže když to každý den/ob den pustím, zvládne to uklidit svinčík co děti rozházeli u snídaně, chlupy co vydrbali psi i fleky z rozšlapanýho hroznovýho vína atd…? Jak zvládá prahy/přechodo­vý lišty?

Monísek12
Kecalka 163 příspěvků 1 inzerát 20.09.17 11:43

@BZapp Na chodbě a v koupelně máme dlažbu, v ostatních pokojích plovoučky. Klasické prahy asi nepřejede, nizké přechodové lišty (u nás na chodbě) zvládá. Zvířata doma nemáme - takže s chlupy neporadím. Každopádně suchý mop pobere parádně prach a vlasy (i po vysavači). U nás byl problém jen s tím, že robot občas zajel pod gauč a nebyl schopný odtud vyjet, tak jsme ho museli vždycky lovit hadicí od vysavače :mrgreen: Teď už máme nový gauč, tak snad už bude po problému… :) Čerstvé fleky (hroznové víno, zbytky po snídaních na podlaze) hravě zvládne ;)

ka2ka
Extra třída :D 12647 příspěvků 1 inzerát 20.09.17 13:49

@BZapp máme všude dlažbu, čerstvé fleky bez problémů, pokud se něco hodně zašlape tak má trochu problém, zvířata nemáme, ale hodně mi padají vlasy a poradí si, max z toho udělá takový chuchvalec a ten se snadno sebere.

BZapp
Stálice 59 příspěvků 20.09.17 14:41

Děkuju za odpovědi. A jak si poradí třeba s listím, drobky, rýží. A pozná, že se mu ten flek nepodařilo vytřít a vrátí se? Zvažuju, jestli koupit zvlášť vysavač a mop, nebo tenhle co má vše v jednom.
 B.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Bláznivý spot brněnské policie: Proč na něm strážník bojuje s kozou?

Být městským policistou sice neznamená dennodenně nasazovat život, rozhodně... číst dále >

Bučková a Vágner už spolu na ryby nevyrazí. Po třech letech se rozešli

Modelka a náš nejznámější rybář se rozhodli jít od sebe po dvouletém vztahu.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co s vámi udělala? řvala po Výměně Kristýna na své děti a opustila je

O své minulosti Kristýna (23) z Výměny manželek mluvila málo. A když už, tak... číst dále >

Švédka chce být rekordmankou a touží po největším pozadí na světě

Natasha Crownová (24) se považuje za modelku. Podle svých vlastních slov je... číst dále >

Reklama