Poraďte bezdotykový teploměr, jsme dost často horečkový.

1168
14.7.06 20:14

Jaký bezdotykový teploměr?

Ahoj holky, prosím o radu všechny, které vlastníte nějakou formu teploměru, který se nestrká do zadku. Jsme na tom už tak špatně, že mě Albert jen vidí jít s krémem a teploměrem a už zdrhá. Jsme dost horečkoví, takže uvítám jakýkoli tip. Už jsme měli jeden ušní za litr, ale vrátila jsem ho, když mi při 6. nemoci a akutní horečce naměřil 35,6. A to několikrát za sebou a děcko jen hořelo. Prý je to rukama, kamarádka si ho nemůže vynachválit. Prosím tedy o tipy, značky a orientační ceny, i když to je to poslední. Dám cokoliv, když ho nebudu muset trápit a budit v noci. Dotaz zněl na bezdotykový, protože takový má naše dr. jen namíří na čelo takovou červenou tečku jakoby laser a už to skočí:) Jenže má dovolenou, tak jí nemůže zavolat:(.
Díky moc, právě srážíme další čtyřicítky.
julie a albert skoro 16 měsíců

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1718
14.7.06 20:24

raději mažu svůj nevhodný příspěvek :oops:
Lila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1168
14.7.06 20:31

Lilo, díky, ale to není ono. Ten doktorčin vypadá trochu víc „lékařsky“. Tyhle mi přijdou spíš průmyslové:)

j.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1718
14.7.06 20:35

smazáno autorkou

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
342
14.7.06 21:44

Julie,hodila jsem do Googlu bezdotykový teploměr,a vyplivlo to na mě hafo odkazů…

http://www.google.com/search?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1723
14.7.06 21:50

Ani mi nemluv, malý, když měl horečku tak taky viděl teploměr a začal se vzpouzet:-((
Měla jsem digitální a nesla jsem ho vrátit neb při horečce stále ukazoval kolem 37st a koupila klasiku rtuťovou rychloběžku- i dle sestřiček v nemocnicích jsou digitální nespolehlivé a na co se prý dá jen spolehnout jsou rtuťovky tak pozor ať opět nenarazíš na nějaký promiň za to označení, ale šmejd:-(

Pa Hana

PS:Jestli se dopátráš něčeho super tak to sem určitě písni- díky:-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
322
15.7.06 08:15

Ahoj Julie,
je mi líto, že jste tak horečkoví, snad se to brzo zlepší, jak malý ještě povyroste. K těm teploměrům jsem našla tohle:
http://www.vltava2000.cz/…dsDetail.asp?…
ale taky to je spíš průmyslový :cry: a navíc je drahý…
osobně bych asi radila ten digitální dotykový dát po ruku, my ho máme, je pravda, že není přesný, ale stačí mi to. Mě ale teda často stačí i jenom můj odhad, moc si s tím nelámu hlavu :oops: . Tak se omlouvám, moc jsem neporadila
Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
322
15.7.06 08:18
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
551
15.7.06 08:20

Tak z těch odkazů na googlu jsem anšla nejlevnější tenhle http://www.unimed.cz/produkt.php?…
Ale zarazila mě přesnost měření +-2 stupně. To je docela na nic.
Věrka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
551
15.7.06 08:22
  • eva-
    to je to samé: přesnost +/- 1,5 °C nebo 1,5 % z naměřené hodnoty.
    Věrka
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1242
15.7.06 08:38

Ahoj, a co toto? Sice neni bezdotakovy, ale je dudlikovy… Do zadecku se nestrka, tak by to mohlo u Alberta projit:-))))))

http://www.lekarna.cz/…1-microlife/

N

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1242
15.7.06 08:40

… upravuji, byla to blbost......

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
322
15.7.06 08:44

Věrko,
aha, nevšimnla jsem si, to je tedy opravdu nanic, +-2stupně to odhadnu i bez teploměru :lol: .

Dudlíkové teploměry se mi moc líbí, ale náš mladej nedudá, takže u nás by to nešlo.
Eva

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
328
15.7.06 10:16

microlife

Presne viem, o čom hovoríš, naša babula tiež nezniesla, aby sme jej strkali teplomer do zadočku, takže sme kúpili tento: http://www.nay.sk/gooddetail.do?… a sme maximálne spokojní!!! Bohužiaľ, neviem, kde presne u vás sa dá kúpiť, na českej stránke microlife som ho nenašla, len na stránkach výrobcu, ale u nás ho normálne majú v lekárňach, takže by to nemal byť problém. Meria fakt okamžite a veľmi presne, predtým sme jeden digitálny museli vyhodiť, ukazoval strašne málo, známi zas boli rovnako nespokojní s ušným a ten bol poriadne drahý. Ale tento je skvelý, len priložíš na čelo, do stredu, meriaš aj v spánku, kedykoľvek, trvá to presne sekundu a je spoľahlivý. Navyše sa tej našej čertici tak páči, že sa naučila ho používať aj sama a je z toho nadšená :wink:. Takže vrelo odporúčam, ja by som už iný nechcela, ona mi totiž robila hrozný cirkus, aj keď som jej chcela merať teplotu pod pazuchou, lebo to trvalo niekoľko minút a ju to obmedzovalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1168
15.7.06 14:01

Hoky, díky moc, jste zlaté, že kvůli nám tak brousíte po síti! Fakt si toho vážím. Ale největší dík volám na Lulu. To je totiž on. Myslím, že je to přesně ten, co má dr. nebo velmi podobný. Takže díky tobě znám už firmu a teď už to bude hračka. Prozradíš mi i cenu?
julka
btw. Bertík je už bez teploty, takže sláva, sláva!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama