Jaký chléb a sýr

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petya
Kecalka 101 příspěvků 02.03.19 13:21
Jaký chléb a syr

Ahoj! Jaky chleb a syr davate pro 10 mesecni mimino

Reakce:
hapolda
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 02.03.19 13:32

Klasicky chleba, sumavu, kminak a zerve

Aduš8
Závislačka 4120 příspěvků 02.03.19 13:39

Chleba klasický, žervé a platkovou goudu. Pokud má tedy čím kousat :D

Evulina
Neúnavná pisatelka 16779 příspěvků 02.03.19 13:48
@Petya píše:
Ahoj! Jaky chleb a syr davate pro 10 mesecni mimino

No, hlavně bych vybírala bez přidaných sračiček - jen voda, mouka, sůl, kvásek. A popravdě bych začla nejdřív žitným, nikoli pšeničným.
Sýry - dávala bych třeba Matyldu smetanovou - je to jako Lučina, ale v biokvalitě. Občas plátek eidamu, ale taky bych vybírala kvalitu, takže žádnej polskej z Tesca (to u nás nejedí ani dospělí, natož mimina).

Petya
Kecalka 101 příspěvků 02.03.19 14:02
@Evulina píše:
No, hlavně bych vybírala bez přidaných sračiček - jen voda, mouka, sůl, kvásek. A popravdě bych začla nejdřív žitným, nikoli pšeničným.
Sýry - dávala bych třeba Matyldu smetanovou - je to jako Lučina, ale v biokvalitě. Občas plátek eidamu, ale taky bych vybírala kvalitu, takže žádnej polskej z Tesca (to u nás nejedí ani dospělí, natož mimina).

Dekuji pekny! Ted jsem videla, ze na ten Matyldu maje taky nejake dezerty s tvaroh a jogurtem.Mate skuseno to taky? A ot jaky obchodu muzo najit ten znacku?

Evulina
Neúnavná pisatelka 16779 příspěvků 02.03.19 18:25
@Petya píše:
Dekuji pekny! Ted jsem videla, ze na ten Matyldu maje taky nejake dezerty s tvaroh a jogurtem.Mate skuseno to taky? A ot jaky obchodu muzo najit ten znacku?

Matylda má i tvarohy to jo, sice slazený, ale za mě lepší než Lipánek. Řadu od Matyldy co vím seženeš určitě v Tescu a ve zdravých výživách, ale určitě i jinde, jen nevím přesně kde všude.

lucynka25
Echt Kelišová 9217 příspěvků 1 inzerát 03.03.19 19:17

@Petya davala jsem chleba co normalne kupuji v pekárně a mazani Lucinu,syr Kiri..sýr jako takový dcera nechce ani teď ani jedna..(po me nejsou :lol: )

Váš příspěvek
Reklama