Jaký dárek pro učitele do hudebky?

396
26.4.21 11:46

Jaký dárek pro učitele do hudebky

Zdravím,
možná je ještě brzy, ale radši řeším s předstihem - má někdo tip na dárek ke konci školního roku pro pana učitele do hudebky?
Je to „mladej kluk“ (cca 30 let :-D ), učí hru na flétnu.
Učitelkám jsme za nás nosívali kytku, ale v tomto případě nevím.
Poradíte?
Díky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10357
26.4.21 12:01

To není placená služba? Tam se dárky nedávají. Zaplacením jste vyrovnáni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53899
26.4.21 12:08

My dáváme uč. klavíru. Ona je milá a dává dětem i mi hodiny. Neberu, že něco platím, tak si nakašli.
A většinou kupujeme čerstvý ananas, Toffife, nějaký čaj do tašky za nás všechny 4.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13070
26.4.21 12:30

Budu kupovat kytku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22833
26.4.21 12:35
@Šarlota4 píše:
Budu kupovat kytku

mladému klukovi?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13070
26.4.21 12:42
@stinga píše:
mladému klukovi?

Odeslala se mi jen cast prispevku - mame ucitelku samozrejme. Chlapovi bych dala vino a neco dobryho

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31894
26.4.21 12:48
@Fircon píše:
Zdravím,
možná je ještě brzy, ale radši řeším s předstihem - má někdo tip na dárek ke konci školního roku pro pana učitele do hudebky?
Je to „mladej kluk“ (cca 30 let :-D ), učí hru na flétnu.
Učitelkám jsme za nás nosívali kytku, ale v tomto případě nevím.
Poradíte?
Díky.

Ja nosila učitelce mýdla v dárkové krabičce. Chlapovi bych přinesla něco na zub. Čokoláda pro nejlepšího učitele?!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7500
26.4.21 12:53

I mladého kluka potěší kytka (potěší určitě víc, než „nic, vždyť za hudebku platíme“), ale určitě potěší flaška vína nebo něco na zub. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
396
26.4.21 13:01

@LaPaloma Vždycky se dávalo. Když jsem tam chodívala já, i teď o 20-30 let později.
Je to pozornost. Zvláště pokud jste s učitelem spokojeni.
Učitelky jsou taky placené a něco se jim nosí.
V soukromé škole byste k vysvědčení nic nedonesla? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4953
26.4.21 13:03

Našemu učiteli hudebky, který je naprosto úžasný :srdce: posílám každý školní rok sedmičku opravdu dobrého červeného ;) protože vím, že ho má rád ;)

pokud by se ale jednalo o mně neznámého 30letého mladého učitele, tak bych si tohle asi netroufla a poslala obligátně nějakou hezky zabalenou poživatinu typu čaj, káva, sladkosti.. dcera si všimla, zda pije čaj, kafe?
nejsem zastánce lapačů prachu a hrníčků apod., z toho bývají kantoři po pár letech na máry - kam to taky pořád dávat, že.. ;) takže hlavně žádné „upomínkové předměty“ ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
396
26.4.21 13:17

@Lucy75 Právě že si dcera všimla, že pije jen a pouze vodu 🙂

Taky vypadá na velkého sportovce…nevím, jestli by víno nebo čokyška bylo to pravé.

Pro tipy jsem projížděla nápady na dárky pro muzikanty a zatím nejvhodnější by byly Dedoles muzikantské ponožky :lol: :lol: :lol:

Fakt nevím…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4953
26.4.21 13:21

@Fircon jéje, sportovec, mladý kluk co pije zásadně vodu… to na sladkosti fakt nevypadá…
tak to ty značkové muzikantské ponožky nejsou špatný nápad :lol: k tomu přihodit do taštičky kvalitní fit-tyčinku či směs ořechů a vyřešený ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53899
26.4.21 13:31

Tak bych udělala balíček protein mix. Když je sportovec.
Nebo to víno. Neznamená, že je sportovec, tak si víno vůbec nedá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10357
26.4.21 13:58
@Fircon píše:
@LaPaloma Vždycky se dávalo. Když jsem tam chodívala já, i teď o 20-30 let později.
Je to pozornost. Zvláště pokud jste s učitelem spokojeni.
Učitelky jsou taky placené a něco se jim nosí.
V soukromé škole byste k vysvědčení nic nedonesla? :think:

Moje děti do hudebky nechodí, jenom na kroužek, který je zavřený. A tam se dárky nedávají, ještě aby, když už tak to stojí 10.000 na osobu za 10 měsíců. A teď mi tam visí peníze už od září… A instruktoři se střídají, ani nevím, jak by se to řešilo.
Ve škole na ZŠ jsme dávali kytku nebo malou bonbonierku třídní učitelce, ale ona je ve shozu a sladkosti zakázala. Zbývá nám ta kytka, to mi přijde ok.
Asi to bude individuální, ale myslím, že je čas stanovit si cenu za službu a s tou být spokojen jako s konečnou cenou, což už podle mně jsou zájmové kroužky. Mně by z toho dobře nebylo, kdyby mi pořád někdo něco dával, když si účtuji finanční částku za službu (servis, cokoliv). Asi už jsem moc konzumní a na peníze.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
53899
26.4.21 14:06

Někdo vše přepočítává na prachy a jejich hodnotu.
Mi by bylo stydno, kdyby moje děti uč. nebo vedoucím na kroužcích nepoděkovali.
Dát jim drobnost, je forma poděkování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat