Jaký horor doporučíte?

3425
4.5.10 19:36

Jaký horor doporučíte?

Zdravím všechny,

jelikož se tu včera vyrojila duchařská témata, tak mě to zlákalo ke shlédnutí nějakého dobrého hororu. Doporučíte nějaký, u kterého jste se fakt báli? :wink:
Já se ted chystám na film Bytost, je to sice z roku 81, tuším, ale prý dost dobré, napínavé jak sviňa.. :lol:
Jinak mně se hodně líbil Kruh, o té holce, jak lezla ze studny a přes televizi ven, se mi i pak zdávalo.. :lol:
A zle mi bylo při sledování ságy Saw, to byl fakt hnus, na mě moc brutální, radši mám ty duchařiny… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

14232
4.5.10 19:39

Nenávist, a Oko, jsou to japonské filmy, ale i otrlý hororáři měli bobky :-D jsou tam podobné postavy jako v Kruhu..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23505
4.5.10 19:39

A co starý dobrý Ptáci?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3425
4.5.10 19:40

Už se jdu mrknout na tu Nenávist a Oko na ČSFD, at vim, vo co go… :wink: :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4972
4.5.10 19:43

zrovna dneska jsme se s kamarádkou bavily, že by to chtělo nějaký pořádný horor.. co ZRCADLA? :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4972
4.5.10 19:44

Oko taky doporučuju :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
109
4.5.10 19:45

Ahoj. Tak mě se líbili horory: Pach krve, Černé Vánoce, Boogeyman, Elektrické křeslo, Houbičky, Hranice smrti, Jezero smrti, Zlověstné ticho, Zrcadla, Pod kůží, Mrtvý sníh

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2769
4.5.10 19:49

co LOĎ duchů…síla…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.5.10 19:49

Já mám horory a duchařiny mooooc ráda a zatím nejlepší, co jsem viděla byl Stopy krve. Měla jsem husinu už při počátečních titulkách. Fakt doporučuju!!! Není to žádný masakr, krev, zbraně a rvačky, ale je to solidní psycho :palec: :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3425
4.5.10 19:50

Tak Oko i Nenávist vypadá slibně, na to určitě mrknu… :wink:

Ted jdu juknout na ta Zrcadla. (I když pro mě i ta gynekologická zrcadla jsou kolikrát horor… :mrgreen: )

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3425
4.5.10 19:51

Sylvajs - jooo, Lod duchů je můj oblíbený film, miluju totiž Gabriela Byrna.. :srdce: :srdce: (mmch hrál i Aramise v Muži se železnou maskou)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4.5.10 19:52

Anebo ještě Orphan. Taky dobrý..to je o vraždící holčičce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
fellix
4.5.10 19:55

Super film Pod povrchem s Michel Pfeifer.. fakt jsem se bála. Další celkem dobrý The Orphan… český název Sirotek?
A pak takovej trochu duchařskej lekací, ale přitom moc milej Na křídlech vážky s Kevinem Costnerem.

• Nahlásit
  • Citovat
3425
4.5.10 19:55
PetiteFillette píše:
Já mám horory a duchařiny mooooc ráda a zatím nejlepší, co jsem viděla byl Stopy krve. Měla jsem husinu už při počátečních titulkách. Fakt doporučuju!!! Není to žádný masakr, krev, zbraně a rvačky, ale je to solidní psycho :palec: :palec:

Petit, myslíš tento film:

http://www.csfd.cz/…-stopy-krve/

V diskuzi pod ním ho moc nechválí… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3425
4.5.10 19:57

Jééé a ted jsem si vzpomněla na Chuckyho (nevím, jestli jsem to napsala správně.. :oops: ), no, ta vraždící panenka, co se vždycky tak hnusně křenila, bojim, bojim… :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama