Jaký je fusak AESTHETIC?

26
26.1.07 22:40

Jaký je fusak AESTHETIC?

Ahoj. Chci se zeptat, jaké máte zkušenosti s tímto fusakem? Koupila jsem totiž do X- Landera Emitex combi 3v1, ale je moc nepoddajný a těžko ho tam napasovávám. Půjdu asi tedy do Aesteticu. Je kratší? Na šířku mají být stejné. Napište prosím :lol: vaše zkušenosti, teď je to aktuální! Díky Markéta

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

272
27.1.07 10:22

Ahojky my máme doma Aesthetic a jsem moooc spokojená.Zatím používám kratší verzi do hlubokýho,ale na jaře už půjdem do sporťáku asi v delší verzi.Takže jak se cpe do sporťáku ještě nevím,ale rozhodně je oproti emitexu jakoby slabší,takže poddajnější,ale přitom nádherně teploučký.Šikovná je i kapuce,která se dá zapnout jakoby do stříška takže netáhne na hlavičku.Já dávám samé jedničky tomuto fusaku.Jestli budeš ještě něco chtít vedět tak se klidně ptej.Ahojky

Zuzík+Anička

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34
27.1.07 10:24

ja ho mam a je vyborny. Puvodne jsem taky premyslela o Emitexu, ale mam kocarek Jane a tam se do uzke korby Emitex nevejde, je hunatejsi nez Aesthetic. Aesthetic je slabsi, ale nemyslim si, ze na ukor hrejivosti, proste je to jiny material. Urcite doporucuju

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2257
27.1.07 11:01

Ahoj, máme taky Aesthetic a i když mi ze začátku připadala cena vysoká, stojí za to..Mám Knorr Nizza a Adélku jsem první zimu odvozila ve sportovní verzi s podzimním fusakem, který byl ke kočárku a do toho jsem vložila Aesthetic(je opravdu poddajnější, ten origoš fusak je akorát do kočátku, takže nic moc široký a Aesthetic jsem tam v pohodě napěchovala) :wink: .Adélka tam byla jako v bavlnce a nestalo se mi, že by byla studená nebo jí tam foukalo. Hodně jsme ho využili i do vajíčka a teď ho máme ve sporťáku v prodloužené verzi a úplně super. Ke Knorru je dost blbý nánožník, takže máme přes fusak přehozenou deku,ale Adélku vyndám a je jako kamna. Dávám 1 s * :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
461
27.1.07 12:25

Milá Markéto,

je krásný, praktický, to ano, ale bohužel, mě se stala taková věc, že jsem ho po asi 3/4 roce vyprala a švy se dost tragicky roztřepily, máme takovýn ten z jemného béžového šusťáku, co je nějak reflexní nebo co. Prostě na několika místech totálně vylezly cancoury, někdy dlouhé i jako vlasy. Stráááášně špatně se to opravovalo, ani to nevypadá hezky, nemám šicí stroj, takže jsem to dělala růčo. Možná když to vemu někam do krejčovství, že si s tím poradí… Jestli budeš chtít, můžu ti to nafotit a poslat. Jinak je krásný a praktický a všechno, ale tohle mě dost štve…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.1.07 14:35

Ahojky Markéto,
taky máme X-Landera a pořídili jsme si do něj fusak Aesthetic. Je super, nemůžu si ho vynachválit. Je lehoučký, není tak silný jako Emitex ale krásně teploučký. Když jsem ho dovezla domu, tak mi nikdo nevěřil, že může hřát víc jak fusak z beránka. Ale hřeje. Malého nemusím tak oblékat, a často se stane, že se i zapotí. Do korbičky krásně pasuje (bez nánožníku) a malej je v něm jak v bavlnce. My Aestheticu dáváme velkou 1 a vřele doporučujeme.
Hezký den Helena a Jeníček

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1308
27.1.07 15:19

Ahoj,

my taky máme fusak Aesthetic, dokonce 2 - jeden starší verze (taková hrubší šusťákovina bez reflexního proužku) v Zappkách a druhej nová verze (lesklá šusťákovina s reflexním proužkem) ve sporťáku. Oba jsou super teplý, krásně poddajný! Alešek v nich jezdí bez nánožníku a je úplně v pohodě a krásně v teploučku, navíc nepromoknou, což je taky super…

Loni jsme měli do sporťáku Emitex a je fakt, že je mnohem hůř poddajnej a naducenaj. Ale jinak jsem s ním byla spokojená (prodali jsme ho ale spolu s kočárkem a letoční kolekce se mi vůbec nelíbila ani nehodila).

Myslím, že rozměry jsou takřka stejný, i funkce. Jen u Aesth. je lepší, že si můžeš přímo vybrat barvy ke kočárku, kdežto u Emitexu jsou barevný kombinace daný a myslím, že nejsou nic moc :-/.

Takže podle mě jednoznačně Aesth. i když je 2× dražší. Ale sehnat starší se taky dá, pokud by ti bylo líto penízků.. :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
386
31.1.07 21:44

Ahoj, právě jsem si ho koupila minulý týden. Jsem s ním zatím moc spokojená. Dobré je to, že se dá spodek odepnout, může tam dítě i s botama, protože je to šusťákovina (ten spodek), dá se dát do vajíčka - autosedačky a do sporťáku se vejde výborně. Dokonce ho používám i do golfek Zapp. Takže mohu jen doporučit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
2.2.07 15:24

Take chvalim, celou lonskou zimu jsme ho pouzivali v golfkach Zapp s odepnutou spodni casti na boty. Je teply, lehky a ma nekonecne barevnych variaci.
Neprihlasena Hanka1

• Nahlásit
  • Citovat
1773
2.2.07 15:33

Měkký, příjemný na dotek a velmi teplý (v poradně měly ostatní děti o 2 vrstvy oblečení víc). Jsem moc spokojená!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
564
3.2.07 22:57

Též ho máme a je super,poddajný,teploučký,měkkoučký,nepromokne.neprofoukne-no prostě co víc dodat,určitě jdi do něj.Před 4,měsíci jsem tu na toto téma zakladala hlasovací diskusi a vyhrál to aesthetik-je opravdu nej. hlavně do malých kočárů-dá se dobře stáhnout a vytvarovat… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2752
24.10.07 13:43

Ahojky,
oživuji diskuzi. Chci se zeptat, zda je nějaký rozdíl mezi verzí 2005 a novější fusaku Aesthetic 3v1 . Mám teď možnost koupit starší, abych ušetřila korunky, ale nechci udělat blbost.
Díky moc za info!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1308
24.10.07 15:53

PETRAJDO - já mám 2 fusaky Aest. a jeden je starší (kupovaný přes inzerát), ale nevím z jakého roku - je z hrubší šusťákoviny než je ten novej co jsem kupovala loni a nemá reflexní Scotch pásek.

Ale mně to moc nevadilo (protože jsem měla i ten novej - ten je fakt lepší), měla jsem ho do Zappek a za tu cenu mi stál. Byl za stejnou cenu jako Emitex nový a je fakt, že je mu i víc podobný než ten z nové kolekce - materiálem (hlavně tedy tou šusťákovinou, jinak je míň naducaný než E.).

Takže pokud ti nevadí, že nebude z té pěkné lesklé šusťákoviny a nemá reflexní proužek, tak do něj klidně jdi. Ale paní se zeptej, třeba je novější než ten můj a je z lesklé šusťákoviny a ten Scotch pásek má taky. Třeba je ten můj ještě ze starší kolekce.. Pak bych do něj šla určitě, pokud ti ladí do kočárku :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2752
24.10.07 18:14

Zuzicaku - moc díky za odpověď. Reflexní proužky mi neva, ale chci Aesthetic a nikoliv Emitex právě proto, že Aesthetic má být takový poddanější.. Je tedy ten starší poddanější než Emitex nebo si mám raději koupit ten nový Aesthetic?
Moc díky :-)
P.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
24.10.07 22:33

Taky jsme si koupili tento fusak, zdál se nám nejpříjemnější a nejměkčí, aby se i vešel do kočárku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama