Jaký je nejlepší robotický vysavač?

166
14.5.21 20:10

Jaký je nejlepší robotický vysavač?

Zdravím! Sháním prostě perfektní robotický vysavač. :pocitac: Nejlepší jsou vždycky recenze přímo od lidí, a tak se ptám zde :D Bydlíme v domě se zahradou, dětmi, psem a kočkou.. Takže vysavač by měl umět vlastně vše, co dělám já klasickým vysavačem.. - Učitě potřebuji pomocníka na každý den - VYSÁVAT/vytírat… MUSÍ umět krásně vysát - drobky, psí chlupy, kočičí chlupy, PRACH a jiný bordel, nejlépe i vytřít :D Zrovna teď přes léto budou děti a ty naši chlupáči lítat pořád ven-domu-ven-domu…Ještě ke všemu jsme alergici a tak nechci něco, co ten prach je rozvíří, ale něco, co mi opravdu doma pomůže a nebudu muset běhat za ním a kontrolovat co kde nesebral…Tak jsem se odhodlala si udělat radost :D Já nikdy robotický vysavač neměla, tak nevím, co očekávat :nevim: TAKŽE JAKÝ? SE KTERÝM JSTE SPOKOJENI? JAKÝ VYSAVAČ SPLNÍ MÉ POŽADAVKY? :mrgreen: Předem díky všem! :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1570
14.5.21 20:15

Máme pouze vysavač. Velkého dlouhosrsteho psa a malé dítě. Velká spokojenost s iRobot Roomba 966. Opravdu vysato precizně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
166
14.5.21 20:17

@NinaU. Takže ten nevytírá? (To mi nevadi) hlavne kdyz sebere vsechno a nebudu muset kontrolovat a uklizet po nen. Dekuji :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1104
14.5.21 20:32

Taky mame Roombu a bomba. Miluju ho! My ho kzpovali 2 roky zpátky a bylo mi řečeno, že si určitě nemám kupovat 2 v 1, protože to pak ani jedno neudělá pořádně. Ze prostě 1 robot na vysávání a 1 na vytírání.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
974
14.5.21 20:33

Já mám Xiaomi Mi Robot Vacuum mop essential a jsem spokojená. Mám doma dvě kočky a psa, takže každý den musí vysávat a dokáže sebrat fakt všechno i kockolit co kočky občas vynesou na tlapkach. Vytirat teda taky umí, ae s tím spokojená moc nejsem to ty vysavače ještě tak dokonale neumí. Co se týká vysávání, tak je fakt skvělý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1570
14.5.21 20:57

@nickanonym
Ne, nevytira a na vytírání bych každopádně pořídila zase jiného co děla jen to. Ale co do kvality vysavani je super :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1134
14.5.21 21:00

Já mám Xiaomi. Přesný název z hlavy nevím. Je 2v1 a jsem spokojená.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2158
14.5.21 21:25

U nás teď byla upratovačka a super :potlesk: :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5415
15.5.21 08:10

Máme Xiaomi roborock s6, stírá i mopuje a za nás spokojenost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
166
22.5.21 14:02

@fíkofka To je na jednu stranu logické, možná něco jako pračka a sušická 2 v 1 taky bych nepořídila, protože jedno z toho vždycky neudělala tak pořádně jako treba jen samotna pracka. Dekuji za tip :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
501
22.5.21 14:12

Irobot roomba

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16264
4.6.21 09:54

Ještě bych se zeptal, do čeho jsou náhradní díly. Hlavně baterie, ta klekne první. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1647
7.6.21 07:09

Vy, co mate Roombu, jak je na tom s dlouhymi vlasy? Vycetla jsem, ze ma gumove kartace a ze by se na ne snad nemely namotavat.. V rodine je nas nekolik s extra dlouhejma vlasama plus pes, tak bych rada neco, co to zvladne a z ceho to vsechno nebudu pak pul hodiny vymotavat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat