Jaký kočárek? 2016

131
24.5.16 14:02

Jaký kočárek? 2016

Milé maminky…zrovna vybírám kočárek ale nějak mě žádný,,nezaujal,, jaké máte osvědčené? Cena max 15tis. ale ať něco vydrží. Nejlépe Eco kůže, ale nemusí být. Děkuji za rady =)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4922
24.5.16 14:08

Mám Roan Marita, nemůžu si stěžovat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3053
24.5.16 14:10

Já mám tenhle TAKO-Sunline-Premium-03-2014

parádní, vyjedu s ním fakt všechno, korbička je tak prostorná, že se mi tam vejde i 8 mésíční dítě. A se 14 palsovými kolečky vypadá suprově :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13303
24.5.16 14:52

Dobrý den,

velký výběr kočárků seženete také na Bazaru eMimina.

Přeji šťastnou ruku při výběru :kytka:
adminka Eliška

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15253
25.5.16 00:20

Taky mám Roan Marita a jsem spokojená jak želva. Velký, bytelný, houpací a zvládne s přehledem i tankodrom. Mají ho v kožence, ale lepší je látkový, dá se prakticky celý vyprat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
131
25.5.16 07:22

Roan Marita se mi moc líbí, plno kombinací, barev, materiálů…krásná klasika =) holky díky, mám vybráno :*

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15253
25.5.16 13:08

@barus62 Gratuluju k rozhodnutí, já ten kočár fakt miluju. Sporťák jde sklopit až do lehu a moje 92 cm velká holčička v něm právě teď spokojeně spinká. Pořídila jsem si k němu větší kola. Vypadají fakt luxusně a většinou jsou s nimi kočárky nafocené. V základu mají malá černá. Na ty větší byl doplatek cca 400,–. Výrobce uvádí, že kočárek se má čistit jen chemicky, ale já to peru každou chvíli normálně v pračce a přidávám ocet kvůli stálosti barvy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5
30.8.16 10:24

Ahoj sháním kočárek… max 10 tis trojkombinaci, vyhlídka jsem si Kunert VIP Máte někdo nějakou zkušenost?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.8.16 10:48
@Véra 95 píše:
Ahoj sháním kočárek… max 10 tis trojkombinaci, vyhlídka jsem si Kunert VIP Máte někdo nějakou zkušenost?

A nevyplatí se spíš investovat do něčeho kvalitnějšího z bazaru? Já bych do těchto polských kočárků v životě nešla. To snad ani nemůže splňovat atest zdravotní nezávadnosti. Z jakých materiálů to může být, vzhledem ke konečné ceně, výrobeno. I z jiných hledisek vnímám tyto kočárky jako životu nebezpečné. Sama jsem kupovala novou trojkombinaci Jané Slalom Pro a po jednom dítěti je kočárek stále jako nový, plně funkční a bez jediné poruchy, takže počítám s tím, že mi odvozí i druhé dítě. A předpokládám, že se najde spousta maminek, které podobné kočárky prodávají hned po prvním dítěti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15253
30.8.16 14:03

@LindenSkyHope Promiň, ale nesouhlasím s tebou. Mám Roan Maritu a dítě, co se vylíhlo z dračích vajec. Hodně vytížený kočár, který neustále rozkládám a skládám a vozím autem, je po dvou letech ve skvělém stavu a to ho opravdu nešetříme. Teď jsem byla svědkem toho jak mi 17kg vážící dcerka vylezla sama ze sporťáku, nestačila jsem k ní doběhnout. Ten kočár se jen lehce naklonil a nepřevrátil. Takže opravdu dobře vyřešená konstrukce. A zdravotní atesty mají všechny kočáry, to by je nikdo nepustil na český trh. On se prostě dobrý kočárek dá vyrobit i za nižší cenu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.8.16 14:50
@Janli píše:
@LindenSkyHope Promiň, ale nesouhlasím s tebou. Mám Roan Maritu a dítě, co se vylíhlo z dračích vajec. Hodně vytížený kočár, který neustále rozkládám a skládám a vozím autem, je po dvou letech ve skvělém stavu a to ho opravdu nešetříme. Teď jsem byla svědkem toho jak mi 17kg vážící dcerka vylezla sama ze sporťáku, nestačila jsem k ní doběhnout. Ten kočár se jen lehce naklonil a nepřevrátil. Takže opravdu dobře vyřešená konstrukce. A zdravotní atesty mají všechny kočáry, to by je nikdo nepustil na český trh. On se prostě dobrý kočárek dá vyrobit i za nižší cenu.

Ale pustil a Kunert je jednim z nejhorsich -
https://zpravy.aktualne.cz/…icle:797171/?…
Ze je Roan Marita tez polske provenience jsem netusila, takze dik za obohaceni, cemu se vyhnout. A jen tak mimochodem, jak stare mas dite? Moje dcera ma cerstve tri roky, vahu 14,5 kg a od dvou let chodi vsude pesky. Nejak si neumim predstavit dite s vahou 17 kg ve sportaku, snad jedine vyjimecne v golfkach :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15253
30.8.16 16:36

@LindenSkyHope Nepředstavuj. Má 20 měsíců, 17 kg a 94cm. A kočáru je protože je hodně živá a při pohybu ve městě je to bezpečnější. Na vesnici mi chodí všude pěšky už od roku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15253
30.8.16 23:37

@Véra 95 On je ten Kunert opravdu špatný. I když se s @LindenSkyHope neshodneme na kočárech vyrobených v Polsku, tak v tomhle má pravdu. Prostě si ujasni, co od kočárku chceš a potřebuješ a pak začni pátrat po kvalitě. Na stránkách ČOI najdeš výrobky, které neprošly testováním. Tady v recenzích zase najdeš názory na jednotlivé kočárky. Pokud se pravidelně opakuje nějaká vada a ty se s ní nechceš potýkat, pak ruce od takového kočáru pryč. Ono je to trochu sázka do loterie. Levný kočárek může být skvělý, drahý tě může připravit o nervy a naopak. Já jsem třeba přepadávala maminky v parcích a zpovídala je, jak jsou s kočárky spokojené a zároveň je poprosila o vyzkoušení. Za mě, levné kočárky ano, ale je potřeba je prověřit. Já svoji Maritu miluju, ale vím, že není pro každého. Přeju šťastnou ruku při výběru kočárku, ať už bude nový nebo z bazaru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7975
30.8.16 23:54

@Véra 95 Pokud tě tlačí peníze, tak si kup novou autosedačku Maxi Cosi Citi a za těch 7 kup kvalitní kombinaci v bazaru.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
30.8.16 23:59

Asi by taky nebylo úplně od věci si rozmyslet, kde budeš s kočárem jezdit. Já třeba preferovala otočné přední kolo kvůli lepší manipulaci v MHD. A velká nafukovací kola, která zvládnou i větší sněhovou nadílku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama