Reklama

Jaký kočárek s vložnou taškou?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 19:41
Jaký kočárek s vložnou taškou?

Ahoj,

prosíme poraďte nám kočárek. Protože bydlíme v bytě v cihlovém domě bez výtahu, potřebujeme výhradně kočárek s vložnou taškou. Je to sice ve městě, ale znáte to - kočičí hlavy, děravé cesty atp…navíc děláme rádi výlety do přírody. Takže nechceme ultralehký kočárek vhodný jenom na hezké cesty. Přemýšleli jsme nad Moon Lusso, Britax Go Big (s vložnou taškou), případně Hartan, Gesslein…jenže zase řešíme, že se nám nechce tak moc investovat, protože kočárek budeme muset nechávat přes den ve společném prostoru pod schody (na noc ho manžel vynese do bytu). Takže možná nějaký z bazaru, nebo ten Moon? Aby se ale dobře ovládal - často sporťáky s otočenou sedačkou proti směru jízdy a plně sklopeným opěradlem jdou špatně ovládat. Vezla jsem kamarádčin starý Gesslein právě se sklopenou sedačkou a můžu říct, že jsem se nedokázala trefit do dveří, jak se to blbě ovládalo. Tak nevím, máte s tím zkušenost?

Reklama

Reakce:

kamilka33
Povídálka 28 příspěvků 03.10.18 19:50

Mame skoro stejnou situaci, jen nastesti garaz, takze kocar nevynasime nikdy. Mam gesslein. Je super, podvozek skvele ovladatelny, je to f6 myslim. Je z druhe ruky, do nového bych za tu cenu nesla. Tak za mě muzu bazarovy doporučit. Jen striska je debilni a vraci se zpatky. . . Ale asi u každé značky se neco najde.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 03.10.18 20:03

@kamilka33 Díky =). To máte štěstí s tou garáží. My nic takového nemáme - ale pod schody je takové místo, kde se kočárek vejde a nikomu nevadí. No je jasné, že tam nechceme nechávat kočár za 18 tis a víc, tak zvažujeme ten bazar. Ale tedy já měla v ruce starý Gesslein F4 a fakt to vůbec nešlo s 5 měsíčním miminkem ovládat........jak jsem psala, nepovedlo se mi najet do dveří a po procházce to bylo horší, než po 2 hodinách ve fitku. Tak nevím, jestli špatný kus, nebo celý model. Zvažujeme ještě ten Moon - líbí se nám i designově. Ale nejdřív bych chtěla vybrat model a až pak hledat po bazarech. Případně ten Moon bychom možná moli koupit i nový - uvidíme ještě.

Hadumi
Extra třída :D 13404 příspěvků 03.10.18 20:16

Měla jsem Hartan i Gesslein bazarový, za co jsem koupila, to jsem pak prodala. Nový ani náhodou, za ty prachy.

ugluk
Hvězda diskuse 42686 příspěvků 03.10.18 20:17

Měla jsem na prvé dítko Gesslein F6 (výměnná kola) a když to vypadalo, že na druhé se ke mně nevrátí, koukala jsem v bazarech po identickém. S malými koly se ovládal v pohodě, s velkými to byl tank. Naštěstí ho mám na druhé dítko zpět a jsem ráda, po jiném nekoukám. Bazarového bych se nebála, budu ho mít po dvou dětech a v pohodě.

Hadumi
Extra třída :D 13404 příspěvků 03.10.18 20:17

A tedy Gesslein F4 jsem měla a byla to pohoda, fakt to byla F4?? Gesslein byl lepší než hartan.

selia
Ukecaná baba ;) 1967 příspěvků 9 inzerátů 03.10.18 20:27

Ahoj, já měla Gesslein F6/F10 nový, a prodávala jsem ho po dvou dětech v moc pěkném stavu za 7 tisíc, a když jsem koukala inzeráty, abych věděla, jako cenu dát, tak 4-10 tisíc bylo běžné - lišilo se podle stavu, výbavy a prostě toho, co si lidi troufli chtít, ale ty co stály víc jak 8 tisíc tam visely dlouho. A ty kočárky jsou často jako nové, max. je možné, že bude potřeba vyměnit brzdu, které třeba u toho mého Gessleina stojí čtyři stovky. Takže bych koupila bazarový Gesslein F6.

Hadumi
Extra třída :D 13404 příspěvků 03.10.18 20:31

Nebo si kup gessleina F6 k tomu podvozek S/F4 a můžeš přehazovat vršek.

kotyk
Echt Kelišová 7948 příspěvků 03.10.18 20:36

Bazarový Gesslein. Není to tu považované za nóbl značku, tak se prodávají za normální bazarové ceny. A pořádně překontrolovat stav, protože normálně se dá ovládat doslova prstem.

sunny7
Kecalka 210 příspěvků 03.10.18 20:55

U syna jsem měla kunert VIP nová trojkombinace stojí 4tis. Bydlela jsem na vesnici, teren zvládne s přehledem. Má to primo vkládací boudičku, na stranách poutka, takze jednoduše vezmeš s mimčem. Super kočárek

LLenule111
Závislačka 3351 příspěvků 3 inzeráty 03.10.18 21:06

@sunny7 taky jej mam v modrém a super za ty prachy :palec:

Uživatel je onlineJana206
Nadpozemská drbna 26390 příspěvků 03.10.18 21:44

Nejde privazat k nejakemu pevnemu bodu? Jsme ve stejné situaci a kocarek mám privazany zamkem na kolo k trubkam. S vloznou taskou jsem mela jen na nejstarší dítě,ve 3 měsících se uz do ní nevlezlo. Není nad prostornou korbu. Malé mimino spí a nevzbudi se ani manipulací a vynášením.

selia
Ukecaná baba ;) 1967 příspěvků 9 inzerátů 03.10.18 21:48

@Jana206 Napťíklad já Gesslein kupovala s tím, že vložná taška byla prostornější než varianta kobra i než korby většiny dnešních kočárků vůbec. Takže vložná taška nemusí být malá.

ugluk
Hvězda diskuse 42686 příspěvků 03.10.18 21:55

Je-li to vložná taška, která se vkládá ještě do korby, je nutně mrňavá. Je-li to princip Gesslein/Hartan, kde je taška místo korby, bývá naopak ohromná (a zároveň oproti celé korbě na přenášení velmi lehká), má pevné dno, takže spící dítě v ní nosím bez problémů. já dávala tašku pryč v okamžiku, když už mi z ní začala vestoje vystupovat, takže jsem naznala, že bude zralá do sporťáku :mrgreen: Ale velikostně by se vešla ještě pořád v pohodě.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejlepší dietou je tanec! Tomicová hubne tak, že kostymérky nestíhají

Herečka Pavla Tomicová (56) před časem kvůli zdravotním potížím zhubla... číst dále >

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >