Jaký koníček v 15?

164
8.4.17 19:42

Jaký koníček v 15?

Dobrý večer, jen by mě tak zajímalo jaké koníčky jste dělali v 15 nebo jaké dělají vaše děti! Jen tak téma na uvolnění! :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Lenisha
8.4.17 19:43

Já v 15 hrála divadlo a toužila se stát herečkou. Díky bohu mi to nevyšlo :)

• Citovat
  • Upravit
164
8.4.17 19:44
@Lenisha píše:
Já v 15 hrála divadlo a toužila se stát herečkou. Díky bohu mi to nevyšlo :)
:D :mrgreen:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Doe_Jane
8.4.17 19:45

Já v 15 už měla kluka a spal u nás každý víkend :mrgreen: to byl koníček furt :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
164
8.4.17 19:46
@Doe_Jane píše:
Já v 15 už měla kluka a spal u nás každý víkend :mrgreen: to byl koníček furt :mrgreen:
:mrgreen: :lol: :lol:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1535
8.4.17 19:47

Chtěla jsem být psycholožkou, tak jsem denně studovala knihy o psychologii z knihovny. Nejvíc jsem nesnášela, že v pátek musím chodit do tanečních a nemám na to ten den čas. :lol: Kde bych s tímto zápalem mohla být, kdybych pak neobjevila internet :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
164
8.4.17 19:48
@enyf píše:
Chtěla jsem být psycholožkou, tak jsem denně studovala knihy o psychologii z knihovny. Nejvíc jsem nesnášela, že v pátek musím chodit do tanečních a nemám na to ten den čas. :lol: Kde bych s tímto zápalem mohla být, kdybych pak neobjevila internet :mrgreen:

Jáj :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3691
8.4.17 19:50

@Horselove Já v 15 dělala společenské tance.
Syn dělá veslování, další dva hrají fotbal, dcera dělá sportovní aerobik.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lenisha
8.4.17 19:50

A když mě přešla ta herečka, tak jsem chtěla být dopravním pilotem. To mi vydrželo dodnes a kdyby to nebylo tak příšerně drahý, tak už dnes na 100% sedim za kniplem v kokpitu

• Citovat
  • Upravit
Doe_Jane
8.4.17 19:54
@Lenisha píše:
A když mě přešla ta herečka, tak jsem chtěla být dopravním pilotem. To mi vydrželo dodnes a kdyby to nebylo tak příšerně drahý, tak už dnes na 100% sedim za kniplem v kokpitu

to je krásný

• Nahlásit
  • Citovat
164
8.4.17 19:57
@Lenisha píše:

Taky jsem chtěla být pilotka! Ano peníze… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lenisha
8.4.17 19:58
@Horselove
@Horselove píše:
Taky jsem chtěla být pilotka! Ano peníze… :roll:

A ta matika a fyzika… Doufám, že dodělám alespoň ten Ultralight

• Citovat
  • Upravit
7629
8.4.17 19:58

V 15? Parila jsem co to dalo- fuj desna puberta. Moje cerstve narozena dcerka ma zu ted zaracha az do 18 :mrgreen: Krouzky mam za sebou spis ze zakladky : kytara, ZUS,anglictina.Sve deti bych rada vedla ke sportu, prirode, hudbe - takze skaut je nemine :mrgreen: U syna zkusime pristi rok judo a u holky nejaky nastroj ci zpev(Judo nauci bracha :mrgreen: ) jinak urcite zohlednime to, co by radi samy zkusily.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Lenisha
8.4.17 20:01

Ale i tak si zalítám ;). Když se jednou zamiluješ, miluješ ty stroje navždy

• Citovat
  • Upravit
47718
8.4.17 20:02
@Doe_Jane píše:
Já v 15 už měla kluka a spal u nás každý víkend :mrgreen: to byl koníček furt :mrgreen:

Aj u nas. Chodili jsme na zabavy/diskoteky a jine prijemne zalezitosti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama