Jaký make-up, BB nebo CC krém?

84
8.4.16 13:45

Jaký make-up, BB nebo CC krém?

Mám ošklivou barvu pleti v odličeji samou pihu, červené flíčky a žilky. Na akné poslední dobou netrpím. Poradíte mi nějaký make-up nebo něco podobného abych vypadala lépe a přirozeně s co nejmenší námahou? Mám hodně světlou pleť…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

34049
8.4.16 13:50

BB cream Missha, je skvělý

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
567
8.4.16 14:00

CC Cream od Dremaheal, odstn tan beige pokud nejsi nejbledší bledule, příp. natural beige, pokud jsi extrémní bledule. Pro typ pleti s olivovým nádechem se nehodí ani jeden odstín, oba jsou světlé a hodně se přizpůsobí, ale na mulatky to prostě není. Má hezkou krycí schopnost, vypadá přirozeně, nestojí majlant, má UV faktor 30 a nezanáší póry + ošetřuje pleť. Ideální péče pro cuperosu (rozšířené žilky),je dermatologický, používám ho v práci na pleť, která je narušená laserem a nikdy neudělal žádnou nežádoucí reakci.; ;) Od doby, co ho mám, nechci makeup ani vidět. Jo, je trochu mastější, takže pod něj ideálně nějaký lehčí krém, nebo lehoulilince přepudrovat. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2248
8.4.16 14:10

Missha perfect cover. Objednávám jej z korejského e-shopu cosmetic-love. c o m a nemůžu si jej vynachválit. Občas vyzkouším i jiný, mají jich tam hodně právě pro nás bledule, ale vždycky se nakonec vrátím právě k Missha. Pěkně sjednocuje barvu pleti, má dobré krycí schopnosti, nemastí zbytečně a nestojí moc. Dá se prý sehnat i v některých českch obchodech, nepátrala jsem ale po něm.

Teď mi pomalu dochází Secret Key Snail Repair BB krém, který je oproti Missha hutnější a trochu hůř se roztírá, jinak je ale taky moc fajn.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
84
8.4.16 14:21

@Kajuli zkusím si ho objednat, jen nevím jestli trefím odstín rozhoduji se mezi č.13 a č.21nešla jsem ho za 196 20ml

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34049
8.4.16 14:38

Já mám 21. Jsem hodně světlý typ. Schválně mrknu na 13. Objednávám na parfums.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
567
8.4.16 14:54

Pro hodně světlé jsou ty CCčka od Dermaheal (korejská výroba) uplně dokonalé, taky jsem bledule. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1836
8.4.16 14:55

@PufinkaS a kolik ti je? Já používám make-up od Estée Lauder a neviditelný pudr od TheBalm (Sexy mamma), kolem očí rozjasňovač YSL. Ale určitě je fajn použít ještě bázi pod make-up, hezky ti ten obličej „sjednotí“… ;) Teď mám Lumene, ale nejsem spokojená moc, takže se vrátím ke Clarins.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2225
8.4.16 14:56

Doporučuji taktéž CC cream od Dermaheal, je super! Stojí za těch cca 500 Kč, za které se dá koupit na netu. Pokud by jsi chtěla něco levného, tak dobrou službu mi udělal i CC krém od AVONu. Koupila jsem ho za pár korun a má krytí jako make up, ale přitom ho na pleti vůbec necítím. :palec: Pukud potřebješ větší krytí, tak doporučuji Dermacol Cover make up, mají mraky odstínů, chce to dobře si vybrat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
84
8.4.16 14:58

@Nik77 je mi 32 a potřebuji se rychle upravit, protože malý 17 měsíců nerad čeká :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
567
8.4.16 15:06
@PufinkaS píše:
@Nik77 je mi 32 a potřebuji se rychle upravit, protože malý 17 měsíců nerad čeká :)

V tom případě vyzkoušejto CCčko, začala jsem s nm praktikovat bleskové líčení. Linky kajalkou, řasenka, CCčko od dermahealu, na tváře co je po ruce (rtěnka/tíny, co najdu dřív). 5ti minutový líčení a super efekt! Dobře se to nanáší, má to těkutější texturu, namažeš to na sebe skoro jako krém. ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
84
12.4.16 21:14

@Kajuli Jaký požíváš přesně bb krém Missha koukala jsem, že mají Missha perfect cover potom ještě Missha M perfect cover. Nevím který koupit

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2248
12.4.16 21:34

Jak koukám na tubičku, je to M prefect cover (červený, veliké M nahoře, zlatá pumpička)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4761
13.4.16 00:44

Já používám BB nebo CC krémy od Avonu, už jsem jich měla víc, co je zrovna v akci :lol: a upřímně řečeno bych za tenhle vynález někomu dala Nobelovku :mrgreen: :potlesk: Bezvadně kryje, sjednocuje a přitom to vypadá přirozeně a ani to na obličeji necítím, během chvilky je nanesený bez šmouh nebo fleků - a to mám celkem problematickou pleť. Stačí jen lehce přepudrovat a případně sem tam pupínek domaskovat tuhým korektorem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
34049
13.4.16 08:38

Já mám tento - bez pumpičky. Ale je super!

http://www.parfums.cz/…male-baleni/?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama