Postelové scény ve filmech

Anonymní
30.7.21 10:28

Jaký na toto máte názor?

Ahoj je to spíše pro pobavení ale zajímal by mě váš názor zrovna na toto.. Je plno filmů převážně českých a skoro v každé komedii se odehraje nějaká ta “postelová” scénka.. Ale všude jsou jen vidět odhalená ženská prsa s bradavkama a nebo zadek.. Ale nikdy né mužské přirození, ač mi to příjde docela nespravedlivé vůči nám ženám.. Chlapy se aspoň podívají ale co my? :roll: Je to tim, že ženský jsou prostě laciný s vystavují tak své nahé tělo všude? :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
900
30.7.21 10:33

Názor nemám, pokud tak prahneš po tom podívat se na mužské přirození, jsou i takové filmy - jen jestli už na ně máš dostatečný věk? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1882
30.7.21 10:33

Ne, je to tím, že žijeme v patriarchální společnosti, která se snaží vyhovět mužskému náhledu na svět a co chtějí ženský je jim fuk.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16145
30.7.21 10:39

Odhalená mužská prsa s bradavkami i zadek jsem jistě ve filmech viděla. Vidět tam penis opravdu netoužím. Od toho jsou jiné „filmy“ :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1427
30.7.21 10:41
@Bebeluska8 píše:
Názor nemám, pokud tak prahneš po tom podívat se na mužské přirození, jsou i takové filmy - jen jestli už na ně máš dostatečný věk? :lol:
:D :palec:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6580
30.7.21 10:41

A chlspsky zadek vidět není? Já myslím, že jo. Proč by chlap měl ukazovat pindoura a ženská jen zadek?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17099
30.7.21 10:42
@Anonymní píše:
Ahoj je to spíše pro pobavení ale zajímal by mě váš názor zrovna na toto.. Je plno filmů převážně českých a skoro v každé komedii se odehraje nějaká ta “postelová” scénka.. Ale všude jsou jen vidět odhalená ženská prsa s bradavkama a nebo zadek.. Ale nikdy né mužské přirození, ač mi to příjde docela nespravedlivé vůči nám ženám.. Chlapy se aspoň podívají ale co my? :roll: Je to tim, že ženský jsou prostě laciný s vystavují tak své nahé tělo všude? :think:

Vaginy se taky v beznych filmech neodhaluji :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1427
30.7.21 10:49

Je mi to jedno. Když se budu chtít podívat na penis vím jaký film si zapnout.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27154
30.7.21 10:57
@Anonymní píše:
Ahoj je to spíše pro pobavení ale zajímal by mě váš názor zrovna na toto.. Je plno filmů převážně českých a skoro v každé komedii se odehraje nějaká ta “postelová” scénka.. Ale všude jsou jen vidět odhalená ženská prsa s bradavkama a nebo zadek.. Ale nikdy né mužské přirození, ač mi to příjde docela nespravedlivé vůči nám ženám.. Chlapy se aspoň podívají ale co my? :roll: Je to tim, že ženský jsou prostě laciný s vystavují tak své nahé tělo všude? :think:

Však mužský prsa s bradavkama a zadky tam máš taky :mrgreen:

Taky neukazují ženské frndy :mrgreen:

Ale jako jo no… chápu tvé rozhořčení :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8811
30.7.21 11:19
@Anonymní píše:

Pusť si péčko a neřeš kraviny :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1647
30.7.21 11:24

No ja nedávno videla film, který byl dost naturální a chlap tam byl párkrát odhalen, ikdyz teda ne v akci :lol:. A děkuji nechci, vystihovalo to sice tu atmosféru, ale že bych se zalibne dívala, to fakt ne… jo už vím, byl to Šarlatán

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1095
30.7.21 11:28

Já si vždycky dělám srandu z toho, že bez této scénky by to nebyl film. :D Je mi to nějak fuk. Fakt neprahnu po tom vidět něčí bimbas.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1095
30.7.21 11:29

A jestli chceš vidět bimbásky, tak se koukni na film love od Gaspara Noeho. Tam jsou si ženy i muži rovni. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4407
30.7.21 11:30
@Anonymní píše:

Dyt ženský klíny tam taky nejsou…
A jestli si potrebujes potvrdit, že jsou ženský laciný a vystavujou se, jak naznacuje tvá poslední věta, tak proč to balis do ty stupidni omáčky o filmech? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3200
30.7.21 11:31
@Anonymní píše:

Pěkný život s takovými starostmi. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat