Zážitky s ex

Anonymní
22.7.21 18:03

Zážitky s ex

Krásný den!
Nevím zda jsem sama, ale s mým ex mám přemíru strašných (s odstupem času už vtipných) zážitků - Od toho, kdy jsem ho poprosila o koupení pití a následného vymáhání 12 korun až po tlačení mě do sexu i když jsem nechtěla, a tak nějakou zbouchnul a mě řekl, že já jsem přece nechtěla, a po téhle situaci mě opět chtěl vlastně zpět :D A ano, zbouchnul jí, a ještě mi to vyčetl, ale následně mě opět naháněl zpět, i když už jsem byla ve šťastném vztahu :roll:

Ale chtěla bych se podivit i nad jinými vztahy, ať nejsem sama! Co vy a váš/vaše ex? Máte s nimi vtipné chvíle, kdy jste si řekli „sakra, s kým to jsem - s kým jsem to byl/a?“ :D Díky za vaše reakce a budu se těšit!

ps. anonym z toho důvodu, že on je schopnej si to tady přečíst a dát mi přednášku :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
411
22.7.21 18:17

Dva dny po smrti mé milované babičky mi řekl, že bych měla svoji pozornost spíš soustředit na živé a přestat přemýšlet o mrtvých, protože on už 3 dny neměl sex… deb. l :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.7.21 18:19

Můj ex několik let vážný vztah, společné dítě. Pracovitý, věrný, tolerantní po 4 letech nevěrný, nechápavý a po rozchodu neplatič alimentů a nezájem o naše dítě.
Do te doby by se mohl z našeho dítěte pokadit.
Otočka brutální a celkově se změnil i vzhledově! Když ho potkám, tak jen koukám kdo že to je?? Jinak bylo vtipný, že byl frajer, živitel rodiny a veškeré vybavení do bytu jsem platila já a po rozchodu se hádal, že chce půl věci :mrgreen: Že lžu a platili jsme vše na půl, sám věří svým lžím. Jo a ještě si zamnou chodil stěžovat na svoji nextku, že je příšerná f posteli a moc si nerozumí s hygienou :mrgreen: Že by chtěl ještě sex na rozloučenou škemral :D Vyrazila jsem s ním dveře a dodnes vypráví, že jsem se snažila ho získat zpět. :poblion:

• Citovat
  • Nahlásit
4489
22.7.21 18:44

Já si spíš říkám, jak jsem s ním mohla být, když ho vidím, jak teď vypadá. Zbavil se brýlí, které mu dodávaly na zajímavosti, teď vypadá jako slepý krtek a čím víc mu ubývají vlasy, tím delší a hustší si nechává narůst vousy (šedé) a vypadá fakt jak blbeček :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1924
22.7.21 18:47
@claarca píše:
Dva dny po smrti mé milované babičky mi řekl, že bych měla svoji pozornost spíš soustředit na živé a přestat přemýšlet o mrtvých, protože on už 3 dny neměl sex… deb. l :lol:

No to ne!!! :poblion:
Co to je za kreténa???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2936
22.7.21 18:50
@Julča001 píše:
Já si spíš říkám, jak jsem s ním mohla být, když ho vidím, jak teď vypadá. Zbavil se brýlí, které mu dodávaly na zajímavosti, teď vypadá jako slepý krtek a čím víc mu ubývají vlasy, tím delší a hustší si nechává narůst vousy (šedé) a vypadá fakt jak blbeček :lol:

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Prosím, promiň, ale ten tvůj popis - to se fakt nedá nesmát ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
32854
22.7.21 19:26
@claarca píše:
Dva dny po smrti mé milované babičky mi řekl, že bych měla svoji pozornost spíš soustředit na živé a přestat přemýšlet o mrtvých, protože on už 3 dny neměl sex… deb. l :lol:
:poblion:

Jo, tak to dokáže rozrajcovat… :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
202
22.7.21 19:33

@claarca neneee :D :D :D za jak dlouho potom nasledoval rozchod?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
411
22.7.21 19:38

@biancaa asi za 3 měsíce, než jsem si našla svoje nové bydlení, rozvod následoval hned vzápětí…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
425
22.7.21 20:00

Já byla strašně zamilovaná, on zřejmě vůbec. Měli jsme jet na romantický víkend, který jsem celý zaplatila ze studentský brigády, on pracoval. Sraz byl před hotelem, po dvou hodinách čekání jsem nás šla ubytovat s vírou že určitě dorazí. Celý víkend nedorazil a nebral telefony, mě bylo blbý jet domů, protože mi od začátku všichni říkali, co je to za hajzla. Tak jsem chodila sama na tříchodový večeře, romantickou jízdu kočárem atd. V neděli večer napsal „sorry, nějak mi to nevyšlo“ :zed: :D :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
146
22.7.21 20:22
  1. Už dlouho jsem se divila pozotvíraným chatům (whatsapp, viber apod.), přestože jsem je sama zavřela a už si pak s nikým nepsala. Když jsem s tím za ním přišla, odvětil mi, že je to moje chyba a mám mít zaheslovaný telefon.
  2. Šla jsem na pivo s pár přáteli(, které on neznal, sraz lidí že školy), řekla kde budu a že kolem půlnoci se vrátím domů. V deset se v onom podniku rozrazily dveře. Maestro s vysvětlením, že přijel zkontrolovat, kdo tu je a jestli ten u toho stolu náhodou není ten, se kterým jsem chodila na škole. (Bylo mi 15 a chodila jsem s ním dva měsíce.)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9039
22.7.21 20:33
@Annia45 píše:
Já byla strašně zamilovaná, on zřejmě vůbec. Měli jsme jet na romantický víkend, který jsem celý zaplatila ze studentský brigády, on pracoval. Sraz byl před hotelem, po dvou hodinách čekání jsem nás šla ubytovat s vírou že určitě dorazí. Celý víkend nedorazil a nebral telefony, mě bylo blbý jet domů, protože mi od začátku všichni říkali, co je to za hajzla. Tak jsem chodila sama na tříchodový večeře, romantickou jízdu kočárem atd. V neděli večer napsal „sorry, nějak mi to nevyšlo“ :zed: :D :D

:mrgreen: promiň, jsem se musela zasmát, ale jsi zatvrzelá bojovnice :palec: :potlesk: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2007
22.7.21 20:37

Požádala mne, jestli bych jí nevyzvedl v hospodě. Přijel jsem pro ní, seděla zády ke dveřím a tak jsem si za ní stoupl, když vidím, že mi volá. Tak to zvedni ty debile, ne? Říkám, je to hajzl, ten už nepřijede. Aniž by se otočila, ale přijede, je to debil, ale je do mě udělanej a mám ho omotaného kolem prstu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.7.21 20:38

Ty jo takových zážitků mám. My jsme se snažili být spolu šťastní, ale život nám házel hrozný klacky pod nohy.Jemu z toho přeplo, vylíval si zlost na mě. Nejlepší bylo, když jsem otěhotněla s novým partnerem, teď už manželem, tak se chtěl soudit že je dítě jeho. Půl roku předtím otěhotněním jsem s ním spala naposled :mrgreen: Dělal hrozný peklo. Z mojí iniciativy šel manžel na testy DNA, aby to mezi nás nevneslo nějaký pochybnosti a aby jsme to měli černé na bílém. I když to bylo snadno řešitelný, vůbec to nebylo příjemný. V tu chvíli jsem si fakt říkala, jak jsem s ním mohla vůbec být.

• Citovat
  • Nahlásit
2007
22.7.21 20:39
@claarca píše:

Tak tohle se snad ničím trumfnout nedá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat