Jaký názor na ovulaci až 18DC

Anonymní
26.3.20 17:15

Jaký názor na ovulaci až 18DC

Dobrý den po druhé zkusím ovulacni testy a včera byl pozitivní jen mám dlouhe cykly naposled to bylo 29 dní a ted 32 takže ovu mi vyšla včera neni to dlouho na ovu? nebo nějaký pms nebo anovulak či tak něco? snazime se o mimi tak styk byl už 2 dny zpět a dnes a ještě asi 2 dny ne kdyby náhodou. vubec se v te ovulaci nevyznam. cykly mám dost dlouhe29az 33.co si o tom myslíte? je to dobre na mimi nebo ne?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

13845
26.3.20 17:30

S delšími cykly je to úplně normální a v pořádku. ;) Ideální je ovulace tak 10–16 dní PŘED následující ms, což u tebe vychází.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1040
26.3.20 17:30

Ja mam 17-18 DC ovulaci bezne, delku cyklu mam 29dni. Otehotnela jsem 18DC.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
513
26.3.20 17:41

Ano, já mám cykly dlouhé někdy až 34 dni. Otehotnela jsem trikrat bez problému. Ovuluji někdy i 22 Dc. Normální variace.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
49475
26.3.20 17:44

S delším cyklem zcela normální a otěhotnět se s tím samozřejmě dá v pohodě. Jen pak být připraven, že případné těhotenství bude o něco mladší, kdyby doktor strašil, že neodpovídá tabulkovém stáří.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 17:51

Dobré takže můžu otěhotnět i tak dlouho a jak jako 10az 16dninovulace? nechapu :nevim: Ach jo.

• Nahlásit
  • Citovat
4912
26.3.20 18:03
@Anonymní píše:
Dobrý den po druhé zkusím ovulacni testy a včera byl pozitivní jen mám dlouhe cykly naposled to bylo 29 dní a ted 32 takže ovu mi vyšla včera neni to dlouho na ovu? nebo nějaký pms nebo anovulak či tak něco? snazime se o mimi tak styk byl už 2 dny zpět a dnes a ještě asi 2 dny ne kdyby náhodou. vubec se v te ovulaci nevyznam. cykly mám dost dlouhe29az 33.co si o tom myslíte? je to dobre na mimi nebo ne?

To je úplně normální, já měla cykly 34 a ovulaci 20dc, teď po dceři to bylo 25 a měla jsem ovulaci už 10-11 den. Prakticky to není dlouho je to v pořádku, málo žen má cyklus 28 a ovulaci 14, je to spíš takový průměr ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22354
26.3.20 18:28
@Anonymní píše:
Dobré takže můžu otěhotnět i tak dlouho a jak jako 10az 16dninovulace? nechapu :nevim: Ach jo.

Ms přichází 10-16 dní po ovulaci. Průměrně je to 14 dní většinou ( ale třeba já mám zrovna 12 obvykle). Takže u cyklů 29-32 dní je běžná doba ovulace někde mezi 14 a 21 dnem cyklu. Já to tak taky mám, otěhotněla jsem vždycky bez problémů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
26.3.20 18:34

@pajulinkaa dobře děkuji uvidíme co to bude já myslím že stejně to nevyjde mám smůlu na život takže bohužel. mam ještě menší problém před chvílí mě začalo tahat podbrisek takový divný je to jak kdyby mě tam nekdo tlačil. takovy divný je to asi z te ovulace ještě ne? Celý pobrisek mě tahá

• Nahlásit
  • Citovat
4912
26.3.20 22:17
@Anonymní píše:
@pajulinkaa dobře děkuji uvidíme co to bude já myslím že stejně to nevyjde mám smůlu na život takže bohužel. mam ještě menší problém před chvílí mě začalo tahat podbrisek takový divný je to jak kdyby mě tam nekdo tlačil. takovy divný je to asi z te ovulace ještě ne? Celý pobrisek mě tahá

Já mívala dříve ( před druhým dítětem ) bolestivou ovulaci. Vždycky mě bolelo jak mě tlačila tekutina z prasklého folikulu ;). Uvidíš, třeba vyjde, a nebo příště ;).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama