jaký sport pro 4l.chlapečka

alfie
9.11.09 17:40

jaký sport pro 4l.chlapečka

Ahoj maminky,

ráda bych se zeptala, kdo máte podobně staré dětičky - hlavně kluky!, kam je dáváte na jaký sport? Nebo jen mateřská školka a nějaké zábavná výtvarka?
Máme problém, že malej na tvoření moc není, je hodně do sportu a na fotbal ho dávat nechci, když vidím, jak ti malí sportovci běhají i v tomhle šíleným počasí venku jen v tričku s dlouhým rukávem po hřišti, prší na ně a čutají do míče. Asi je to baví, ale nerada bych měla syna 3× doma se zápalem plic.:(
Kam bych ho mohla zapsat? Máte některá nějaký nápad?

Děkuji za odpovědi
Alfie

• Citovat
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

29643
9.11.09 18:24

Ahoj,
nas kluk chodi uz pres rok na judo. Cvici tam, hrajou hry, treba s micem a maji zaklady juda.Je to docela sranda, ti nejmensi 4 letaci vetsinou vubec netusi, ktera je leva prava…prvni rok jsem se valela smichy na lavicce :lol:
Nebo zkus cviceni v Sokole.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10226
9.11.09 18:56

Stejně staří synovci chodí do plaveckého oddílu a moc je to baví.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12980
9.11.09 19:26

Sestra má o něco staršího chlapečka a právě na fotbal ho dali. Je to taková malá před přípravka.A v tomto období a počasí prý trénují v hale či tělocvičně.
Co si vzpomínám tak kluci ve školce navštěvovali právě fotbal a někteří nějaké bojové sporty.
Napadla mě ještě přípravka na hudební obor v lidušce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1283
9.11.09 20:17

já mám teda holku a ještě o rok mladší. ale chodí na plavání a pak chodíme na cvičení rodiče s dětmi. na obojím se dost vyblbne a baví jí to. vím, že kámoška dávala kluka asi od 5 let na florbal, to mi přijde celkem zajímavé.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5811
9.11.09 20:39

Nikam. Proháním děti po venku sama. Na specializaci mi přijde hodně brzy a žádné univerzální pohybovky, třeba dobře vedený Sokol,kde by si vyzkoušeli prcci všecko možné, jsem poblíž nenašla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
9.11.09 20:45

Syn je taky v plavecké přípravce. Od příštího září by jsme ho chtěli dát na bruslení (přípravka k hokeji a pak uvidíme)… :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2766
9.11.09 21:16

Ahoj,
náš kluk chodí v rámci školky na sportovní hry,hrajou si na žáby,lezou v tunelu nebo mají klouzačku a tak.Loni jsme chodili do Sokola,to bylo taky dobrý…na fotbal se chystáme až za rok :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
alfie
9.11.09 21:25

děkuji

Ahoj,
děkuji všem za náměty. Bral by ho ten fotbal, ale tady poblíž jsou jen hřiště - jsme z Průhonic.
JaninkoZ, chtěla jsem ho dát na školičku bruslení, ale našla jsem jen v Nymburce nejblíž. Jako předpřípravdu na hokej, moc to neumí, tam by ho to určitě naučili..?
Plavat jsme chodili od 3 měsíce poctivě až do 3 let. Pak vlivem jedné lektorky, která ho pod vodou podržela déle, než měla, dostal panickou hrůzu z potápění a tak jsme na plavání raději zapomněli:(
Mrzelo mě to, protože on to je vodní živel.Ani si nenechá pomalu umýt hlavu a to je to už skoro rok stará záležitost.

Jinak zkusím asi Sokol, má někdo tip na dobrý v Praze? nebo na Praze východ? Kde můžou chodit takovýhle prcci?
To je paradox, mám firmu na šití dresů na gym a kraso a neumím dítě nikam procpat:) asi je ještě malý:D

Děkuji
mějte se fajn
Alfie

• Citovat
  • Upravit
5044
10.11.09 08:20

Ahoj,

my bohužel nechodíme nikam :-( Já jsem ráda, když se vyřítím z práce, stihnu Matyáše vyzvednout před 5. ze školky a pak už mažeme domů.
Ale v rámci školky chodí na tanečky. Je to pohybová průprava. Baví ho to, chodil tam už vloni. A příští rok bude se školkou chodit na plavání.

Tereza

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
926
10.11.09 10:13

Hokejová školička pro takhle malé prcky od 4 let je i v Praze ve Vršovicích na Slavii. Pokud vím, je to každou sobotu ráno a snad i v neděli
http://hc-slavia.cz/…r_zadost.jpg

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
28414
10.11.09 15:57

Afie, mě trenér řekl, že musí být alespoň trochu šikovný, že si ho sami okouknou. Tréninky hokejový přípravky jsou u nás 3× týdně :wink:
S tím plavčem je to škoda, že máte tak špatnou zkušenost, snad to brzy zapomene :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
246
11.11.09 00:19

Myslím, že je úplně jedno, na jaký bude chodit sport, hlavně že se tam vyblbne a bude se mu to líbit? Teda jestli neuvažujete o zámořské kariéře… :wink:

Já chodím s malou na plavání a do sokola, cviko je zrovna velmi dobře vedené a paní cvičitelka docela důrazně upozorňovala na to nedávat děti na jednostranné sporty…ale já bych to neodsuzovala, prostě hlavně ať z toho má to dítě radost,ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5799
11.11.09 19:55

Tak náš raubíř chodí dvakrát týdně na tenis a jednou na plavání a zatim ho to baví :lol: jelikož je k neutahání a dosti živý, tak jsme ho takto zaměstnali. Samozřejmě kdyby ho to nebavilo a chodil jenom protože musí, tak by jsme ho nenutili, na to je ještě malej :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
440
27.11.09 14:39

Vojta má PO a ČT fotbal, v ÚT plavání, ve ST chodí cvičit do Sokola a v SO a NE hokej :dance:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama