Jaký sport pro holku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.19 23:32
Jaký sport pro holku?

Přeji krásný nedělní večer :kytka:
Maminky jaký by jste doporučily sport pro holku? Dcerka nastupuje na střední, bydlíme na vesnici, tudíž tady žádné sportovní vyžití nemá. Líbí se jí box/kick-box, ale na holku mi to přijde docela “tvrdé”, co myslíte? Bude každý den dojíždět vlakem 30min(někdy ji bude brát táta co pracuje ve městě), jde na gympl, takže učení a učení, chce na dobrou výšku a chtěla by si udržet dobré známky. Myslíte, že má cenu s nějakým sportem vůbec začínat?
Anonym kvůli dceři, někdy tu zajde a pročítá :cert:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Janli
Echt Kelišová 9804 příspěvků 21.07.19 23:49

Nejlepší by bylo vybrat sport, ke kterému jsou podmínky přímo na střední škole, aby nemusela nikam jinam jezdit. Počítám, že tam budou mít atletiku, volejbal, basket a možná i něco dalšího. Jinak se sportem není nikdy pozdě začínat.

pe-terka
Generální žvanilka 20009 příspěvků 21.07.19 23:55

No, kloubit dojíždění, studium a kroužky bude náročné! A kick box by se mi pro mladou holku taky nelíbil :nevim: Bud nějaký sport organizovaný školou nebo něco, co na školu časově navazuje?

růžový achát
Echt Kelišová 8647 příspěvků 22.07.19 00:02

Orienťák… a rovnou pro celou rodinu… by šli rodiče pěkně příkladem.

Lucie_Sx
Závislačka 3999 příspěvků 22.07.19 00:29

Už je dost velká na to, aby si vybrala sama. Klidně ten kickbox.
Na začátku září bývají ve městech sportovní odpoledne, kde se představí místní sportovní kroužky, tak tam zajít, třeba to pomůže v rozhodování.

Janli
Echt Kelišová 9804 příspěvků 22.07.19 00:35
@pe-terka píše:
No, kloubit dojíždění, studium a kroužky bude náročné! A kick box by se mi pro mladou holku taky nelíbil :nevim: Bud nějaký sport organizovaný školou nebo něco, co na školu časově navazuje?

Zase se nebude máma muset bát, že její dceru někdo napadne, to má taky svoje výhody ;) Já mám holčičky sice malý, ale něco podobnýho mám pro ně naplánovaný.

Famke
Povídálka 32 příspěvků 22.07.19 00:44

Kazdy ma delat to co ho bavi, protoze kdyz ji ti neco vyberes, tak toho potom necha, a je skoda casu a penez.
Kdyz chce Kickbox tak proc ne? Je to dobre pro sebeobranu (co dneska zeny potrebuji) a muze byt jako Fabiana Bytyqi. :D

https://www.lidovky.cz/…-ostatni_rkj

Alušáček
Závislačka 3945 příspěvků 22.07.19 05:48

A jaký sport dělala do teď? Může chodit do fitka, nebo začít behat, když chce kikbox tak ať jde do toho. V tomhle věku asi ví co jí bude bavit, jinak gympl není zas tak náročný, dá se stihnout učit i sportovat, ale i třeba brigada ;)

Uživatel je onlineSue2008
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 22.07.19 06:11

Ja jsem zacala s Taekwondem az ve tretaku na gymplu. Je fakt, ze jsem nemusela dojizdet, ale muj rekord bylo 6 treninku tydne :mrgreen:. Mam gympl, maturitu i VS. A k tomu spoustu zazitku a kamaradu. Pokud je ochotna a schopna sama dojizdet, at jde do toho. Ucit se muze i ve vlaku.

lany2
Kecalka 210 příspěvků 22.07.19 06:41

Ja zacala s thaiboxem ve 20 na vysoke. Pokud to chce zkusit proc ne. :potlesk: Casto byvaji v klubech i ciste holcici treninky. Jinak na fyzicku je to zaber a komplet na cely telo. Takze muzu jen doporucit. Navic bude vedet ze kdyby bylo potreba umi dat ranu. Urcite ma smysl se sportem zacinat, aspon si vycisti hlavu od uceni, potka novy lidi. A kdyz nebude ve skole stihat, tak toho muze vzdycky nechat :palec:

Pvln34
Kecalka 190 příspěvků 22.07.19 07:08

V športe dcéru určite podpor, zvlášť v tom, kt ju láka :kytka: ja som chodila na 5rocny, anglicky gympl a popritom som mala tréning 6× týždenne ráno a k tomu 2-3× poobede. Trénovala som tak teda už od dectva, bol to zvyk. Takže z časového hľadiska sa to stíhať dá. Na výšku som sa dostala tiez a známky na strednej som mala vždy 1-2. Taky som mala školu v meste a dochádzala som z vesnice. Vdaka športu som mala super zážitky a naučila som sa plánovať svoje aktivity a povinnosti a delat tie dôležité veci v správny čas.

Uživatel je onlineBeckyttine5
Zasloužilá kecalka 598 příspěvků 22.07.19 07:17

Klidně ten kickbox, nebo je i mírná varianta fitbox.. a mlade holky casto baví i jumping.. ale podle mě by si měla vybrat sama a klidně vyzkoušet víc, co ji bude bavit

Uživatel je onlineDustInTheWind
Ukecaná baba ;) 1228 příspěvků 22.07.19 07:20
@Anonymní píše:
Přeji krásný nedělní večer :kytka:
Maminky jaký by jste doporučily sport pro holku? Dcerka nastupuje na střední, bydlíme na vesnici, tudíž tady žádné sportovní vyžití nemá. Líbí se jí box/kick-box, ale na holku mi to přijde docela “tvrdé”, co myslíte? Bude každý den dojíždět vlakem 30min(někdy ji bude brát táta co pracuje ve městě), jde na gympl, takže učení a učení, chce na dobrou výšku a chtěla by si udržet dobré známky. Myslíte, že má cenu s nějakým sportem vůbec začínat?
Anonym kvůli dceři, někdy tu zajde a pročítá :cert:

A proč řešíš jaký sport, když dcera něco vybraného má?

Tak ji to nech zkusit a uvidí sama, je plno holek, které kontaktní sporty dělají.

A nějaký sport určitě, nechceš z ní přece mít nepohyblivou tukovou kouli.

onajeblond
Ukecaná baba ;) 1642 příspěvků 1 inzerát 22.07.19 12:32

Myslím, že má cenu se sportem začínat, klidně bych jí na ten kick-box dala, věř mi, že když tě něco v tomto směru baví, zkombinuje to velice rychle a dobře, znám to sama u sebe, od doby co jsem začala běhat, zírám kolik času se na to najde :mrgreen:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.19 13:25

Je to od té školy cca 10 min? Takže to by měla blízko :) Ten kickbox se mi líbí na tu obranu, ale k holce mě samotné to přijde tvrdé, jinak jí to nechám, aby si to vybrala sama, tohle se jí líbí, tak jí na to asi nakonec dáme :palec:
Ani to není drahé, 200kč za rok, což je velmi fajn.. A diky moc všem, myslela jsem si, jestli to není zbytečné v tomto věku, už vím že ne :D
Jinak sporty dělala/ dělá - fotbal, posilovna, běh, kolo, lyže
Zakladatelka :kytka:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama