Jak začít myslet pozitivně?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.19 17:00
Jak začít myslet pozitivně?

Taky Vam prijde nekdy, ze vsem lidem kolem vás se daří, ale Vam proste se se*e vsechno? kde se da najit ten odrazový můstek, když se nemáte ceho chytit :(?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Russet
Neúnavná pisatelka 17998 příspěvků 21.07.19 17:22
@Anonymní píše:
Taky Vam prijde nekdy, ze vsem lidem kolem vás se daří, ale Vam proste se se*e vsechno? kde se da najit ten odrazový můstek, když se nemáte ceho chytit :(?

Najít si aspoň maličkost, co se ti podařila. Nevěřím, že máš průšvih ve všech sférách…

Tina69
Kecalka 108 příspěvků 21.07.19 17:36
@Anonymní píše:
Taky Vam prijde nekdy, ze vsem lidem kolem vás se daří, ale Vam proste se se*e vsechno? kde se da najit ten odrazový můstek, když se nemáte ceho chytit :(?

už len to že si vravíš, že sa ti všetko serie znie negatívne. Len začni trochu inak myslieť. Správaj sa a rozprávaj tak, akoby bolo všetko fajn, bola si uspešná, skvelá so šťastným životom. A bude to tak. Pozitívnym myslením priťahuješ pozitívne veci. Chce to len cvik. Na začiatku to dlhšie trvá, kým si človek zvykne, kontrolovať myšlienky, čo povieš… ale dá sa to.

Kfětoslava
Závislačka 3133 příspěvků 21.07.19 17:40
@Anonymní píše:

Prvně- z čeho usuzuješ, že se všem daří? Pokud z fotek a prezentací na sociálních sítích, tak si to vyděl 10, nic není jak vypadá. Věř, že každý má větší či menší starosti a ač se může zdát, že někomu jde vše samo, zdání někdy klame. Přemýšlej nad tím, co se ti povedlo, ne nad tím, co se ti nepovedlo.

Tina69
Kecalka 108 příspěvků 21.07.19 17:41

Keď tak, vyskúšaj „The Secret“. Mňa to vždy nakopne, je to síce trochu nafúknuté, ale u mňa vždy zaberie

Lalelale
Kelišová 5304 příspěvků 21.07.19 17:49

Chyť se toho, že nic netrvá věčně, a to ani tvá smůla. Dřív nebo později každé těžší období přejde. I když tomu je v tom horším období zatěžko věřit, je to pravda.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.19 17:51

:* děkuji za vaše reakce

Titty
Echt Kelišová 8338 příspěvků 21.07.19 18:30
@Tina69 píše:
Keď tak, vyskúšaj „The Secret“. Mňa to vždy nakopne, je to síce trochu nafúknuté, ale u mňa vždy zaberie

To je film? Našla jsem jich víc se stejným názvem, ale ani jeden to asi nebude. :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.19 18:43

Přečti si např. Nekažte si život maličkostmi, Svět bez stížností, Kurz duševní rovnováhy.

Mallorka
Závislačka 3228 příspěvků 21.07.19 18:50

Chodis na facebook? Ono tam totiž kolikrat vypadá, jak je u všech vše naprosto bezvadne a pak realita je úplně někde jinde.

Lathi
Kecalka 335 příspěvků 21.07.19 18:56

Mam ted podobné období. At se snazim jak chci tak se mi nic nepovede, uz si vsimaji i doma, manzek se mi smeje ale me uz z toho do smichu neni. Jasne, jsou stokrat horsi veci, neu nepovedene jidlo, modriny, rozbite nadobi atd..ale ja uz jsem z toho neskutečně unavená. Přijde mi ze jeden den se nadechnu, pustim se do toho a jeste ten den zase spadnu na začátek:‚(:‘( take nevim jak z toho ven, prijde mi ze se fakt snazim, davam si pozor a stejne vse zkazim :nevim:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 21.07.19 18:57

Mně se to tentuje už třetím rokem. Vždycky, když si myslím, že už je to lepší, tak se zase něco stane. Nejdřív problémy v práci, pak vážná nemoc matky, zlomená noha, velká finanční ztráta, úmrtí kolegů, nejlepší kamarádky a i členů rodiny, problémy s dětmi. Prostě furt něco.
Důležité je se z toho nepos.at a nacházet životní radost i v naprostých maličkostech. Jako procházka přírodou, návštěva kina, koncertu, pokec s kamarádkou, večeře s manželem, zakoupení maličkosti pro radost. Mám štěstí, že mě v krizových chvílích podrží kamarádi, kolegové i rodina. A stále si říkám, že už bude líp. :kytka:

Calendulka
Kecalka 397 příspěvků 21.07.19 20:05
@Anonymní píše:

Tak hlavně… Se nesrovnávej :srdce: To je základ. Žij svůj život, neřeš druhé. Raduj se z každého SVÉHO pokroku. Čím víc budeš na sobě makat, tím míň budeš mít času přemýšlet, jak to mají druzí ;)
Raduj se z maličkostí, z toho, co máš, když pohladíš svou kočku, natrháš si kytku do vázy, zajdeš s kamarádkou na víno, přečteš si super knížku, upečeš výbornou buchtu,… Prostě si zkus život užívat, i když není dokonalý a bezproblémový :hug:

Kassor
Zasloužilá kecalka 844 příspěvků 21.07.19 20:26
@Anonymní píše:

Moc dobre to znam… Treba ted u me : v praci me to hodne, ale hodne stve.. Mozna jsem i vyhorela. Jsem tam 10 let a nic me tam netesi. Nejradeji bych travila veskery cas s rodinou a ne mrhat 8hod denne cas nekde, kde nechci byt. Pak prijdu domu psychicky vyflusana, dam 3hodinky s dcerou, jdu spat a vse znovu… Ziju vikendy a ty mi utikaji tak strasne rychle, ze se ani neotocim a je nedele vecer, stejne jako dnes :zed: tak jsem si tak rekla, ze si musim udelat malou radost, trosku se navnadit a vymyslela jsem si, ze si od stredy do patku vezmu neplanovanou dovolenou (maji byt tropy), tak se vyvalime na zahrade a uziju si 5 dni Slunicka a svoji milovane dcerky. Zadna dovca mi teda skoro uz nezustane, ale prdim na to… Na doktory jsou propustky, na nemoce deti OCR, tak se proste rozsoupnu a udelam si veget :palec: takze mi ani nevadi jit zitra a v utery do prace :lol: takze, rada zni: udelej si radost, raduj se z malickosti, trosku pribrzdi a zrelaxuj :palec:

Tina69
Kecalka 108 příspěvků 21.07.19 20:31

@Titty skôr domunet aj kniha je od Rhonda Byrne
https://www.youtube.com/watch?…

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama