Jaký teploměr pro menší děti?

27.1.20 16:42

jaký teploměr pro menší děti?

Zdravím Vás, někdo vyzkoušený a ověřený teploměr?

měli jsme jeden ten digitální co se přikládá ale pokaždé naměřil něco jiného, nyní máme digitální pod paždí, ale dětičky moc nechtějí držet, takže bych rád nějaký ověřený.

předem děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

5746
27.1.20 16:45

Kup v lékárně digitální s ohebnou špičkou a strč ho do zadečku, od výsledku odečti 0,5 stupně a je to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1997
27.1.20 16:45

Strčit do zadečku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.1.20 16:47

To souhlas, ale to nechci dělat už 3 a 5 letým dětem…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1394
27.1.20 16:49

Mam klasicky rtutovy a tech par minut pri pohadce to deti vydrzi. Nebo kup rychlobezku, pokud se jeste dela.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.1.20 16:54

Souhlas, rtuťový nejlepší co znám, ale dnes už ho nikde nekoupíte… :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.1.20 17:06

Holky a co bezdotykový digitální? Jak se tím naměří na čelo, mají to i dost u doktorů. Zvažuji také co pořídit k miminku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
381
27.1.20 17:20
@JendaJenik píše:
Souhlas, rtuťový nejlepší co znám, ale dnes už ho nikde nekoupíte… :(

Na bazárcích seženete. Nebo se prodává napodobenina s galiem.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1997
27.1.20 17:26
@AzJaBuduVelka píše:
Holky a co bezdotykový digitální? Jak se tím naměří na čelo, mají to i dost u doktorů. Zvažuji také co pořídit k miminku.

K miminku určitě do zadecku. Ty čelní nejsou moc přesný. A naše malá má třeba čelo teplejší normálně a teplotu nemá.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1394
27.1.20 17:26
@JendaJenik píše:
Souhlas, rtuťový nejlepší co znám, ale dnes už ho nikde nekoupíte… :(

Mimo EU by mel byt k sehnani. Udelej si vylet ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1394
27.1.20 17:28
@AzJaBuduVelka píše:

V porodnici mi deti merili digitalem v podpazi. Doma jsem to delala stejne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23395
27.1.20 17:47

Mam doma několik digitálních, ale. kazdy měřil jinak. Holka horká a nic. Teď jsem koupila Braun do ucha a super, hlavně na noc rychle, nemusí nic držet a hotovo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4617
27.1.20 18:00

Máme čelový tuším značka thermoval. ze začátku jsem z něj byla na mrtvici, že měří divně, manžel by ho nejradši vyhodil, že prý měří blbosti. já si ale dala tu práci, porovnávala jsem měření s ním a normálním digitálním do podpaží a zjistila jsem, že funguje dobře, jen měří o půl stupně víc. ale když ten půlstupeň odečtu, tak to plus minus desetina stupně odpovídá tomu, co naměří ten digitální v podpaží. podmínkou je měřit vždycky stejně (na stejném místě, tady u tohoto bylo v návodu přejet cca 1 cm nad čelem od středu čela ke spánku)
naměřenou teplotu ale ovlivní (asi víc než ten klasický teploměr) třeba vypití teplého čaje, nebo čelo zabořené do polštáře (když měřím spícímu dítěti v noci - ale tomu bych klasicky teplotu nezměřila, aniž bych ho vzbudila..).
navíc si nemyslím, že je až tak podstatné přesné číslo (jestli má dítě 38,5 nebo 38,9), ale to, jestli má lehce zvýšenou nebo skoro 40 a jak se vyvíjí, jestli se daří srážet. a na to mi tenhle teploměr odpoví rychle a snadno. takže já jsem s ním spokojená 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama