Říká dítěti: Nechoď za mnou nebo tě zabiju

Anonymní
26.1.20 00:43

Nechod zamnou, nebo te zabiju

Otec meho ditete ma problemy se zvladanim hnevu. Dite zatim neuhodil, snazi se byt klidny, ale… prijde vam v poradku rvat na 4r dite “nechod zamnou, nebo te zabiju”? Ti z vas, kdo mate problemy s ovladanim, take nekdy detem takove veci rikate? Ja jsem z pomeru, kde je neco takoveho neprijatelne a velice tezko to snasim, uvazuji o rozchodu. Psychologa mel vyhledat jiz pred 3 lety, ale stale se k tomu nema, domluvy ani zakoupene kurzy a knihy o rodicovstvi jej nezajimaji. Diky za sdileni toho, jak to u vas chodi, co je tak v ramci rodicovstvi bezne…

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
32
26.1.20 00:53

Tak to v žádném případě normální není. Dala bych mu ultimátum, buď začne chodit k psychologovi a něco s tím dělat, nebo je konec. Chudák dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7570
26.1.20 00:57

Psycholog :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20713
26.1.20 02:10

No, co myslíš, je to v pořádku? Opravdu se na něco takového musíš ptát? :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64
26.1.20 02:35
:?
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1074
26.1.20 03:22

Dát mu nůž na krk, buď to bude řešit nebo sbohem a šáteček! Jde tu hlavně o dítě a tady z toho by mohlo mít vážné následky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3109
26.1.20 06:28

Ptala ses ho, proč nechce vyhledat odbornou pomoc?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31404
26.1.20 06:36
@Anonymní píše:
Otec meho ditete ma problemy se zvladanim hnevu. Dite zatim neuhodil, snazi se byt klidny, ale… prijde vam v poradku rvat na 4r dite “nechod zamnou, nebo te zabiju”? Ti z vas, kdo mate problemy s ovladanim, take nekdy detem takove veci rikate? Ja jsem z pomeru, kde je neco takoveho neprijatelne a velice tezko to snasim, uvazuji o rozchodu. Psychologa mel vyhledat jiz pred 3 lety, ale stale se k tomu nema, domluvy ani zakoupene kurzy a knihy o rodicovstvi jej nezajimaji. Diky za sdileni toho, jak to u vas chodi, co je tak v ramci rodicovstvi bezne…

A jak budeš reagovat, až dítě uhodí?

Napíšeš na e-mimino?

Snad si děláš tady srandu, že se ptáš, jestli je běžné, že chlap řve na 4leté dítě, že ho zabije? :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
374
26.1.20 06:56

Já tak spatně zvládám stresový situace, ale nikdy bych nic takovýho synovi neřekla. Zařvu si do polštáře, jdu do jiný místnosti kde si bouchnu do zdi, nebo si otevřu okno a vydýchám se. Tohle není vůbec dobrý. Člověk prostě občas pění, ale řešit to musí sám v sobě, ne si vylívat vztek na dítě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4617
26.1.20 08:09
@Anonymní píše:
Otec meho ditete ma problemy se zvladanim hnevu. Dite zatim neuhodil, snazi se byt klidny, ale… prijde vam v poradku rvat na 4r dite “nechod zamnou, nebo te zabiju”? Ti z vas, kdo mate problemy s ovladanim, take nekdy detem takove veci rikate? Ja jsem z pomeru, kde je neco takoveho neprijatelne a velice tezko to snasim, uvazuji o rozchodu. Psychologa mel vyhledat jiz pred 3 lety, ale stale se k tomu nema, domluvy ani zakoupene kurzy a knihy o rodicovstvi jej nezajimaji. Diky za sdileni toho, jak to u vas chodi, co je tak v ramci rodicovstvi bezne…

Neni to normalni!! Chudak dite.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1799
26.1.20 08:52

Dítě zatím neuhodil? A co tebe? Teprve uvažuješ o rozchodu? Fakt nechápu, já bych se s agresivním člověkem ani nekamaradila, a ony si s ním některé klidně zakládají rodinu…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6048
26.1.20 09:03

Uhodit tě nikdy ani nemusí, prostě „jen“ takhle ventiluje. Horší je, že syn to slyší, je schopný o venku zopakovat, otec mu dává vzorec chování atd. atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7947
26.1.20 09:06

Neni to normalni a lepsi to nebude nikdy az to dite zacne vnimat tak to teprve zacne mam s tim bohate zkusenosti, omlouvala jsem ho, rikala si ze se to vekem zlepsi to jsem se ale dost spletla

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3710
26.1.20 09:09

Čekáš, že ti někdo napíše, že řvát po 4letém dítěti, že ho zabiju, je normální? :nevim:
Ne, není.
A jako druhý rodič tohle dovolit, taky ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7947
26.1.20 09:13

@renduli presne tak ted si rikam co jsem
Byla za matku, ze nadaval me dobre ale ze jsem dopustila aby tak mluvil na deti :oops: kdyz mi to nekdo rekl jeste jsem se pyrila

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat