Jaký traktor pro chlapečka?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.10 08:30
jaký traktor pro chlapečka?

Chtěli bychom malému koupit k Vánocům nějaký pěkný traktor pokud možno i s vlekem, ale nemusí být. Tak už se dívám po všech možných aukcích a bazárkách :lol:

Rozhodně bychom chtěli z kvalitního plastu, co něco vydrží. Malý je totiž dost likvidátor :mrgreen:

Líbí se mi tenhle od Waderu - http://www.hrackyduba.cz/…-vlekem.html. Viděla jsem ho u synovce, je bytelný, může na něm i sedět nebo vozit sestřičku ve vozíku (má nosnost 60 kg). Jenže jelikož k nám synovec jezdí často, nechci, a by měli kluci tu samou hračku.

Takže, existuje něco podobného?? Cenu neřeším, beztak koupíme určitě z druhé ruky..

Reakce:

Šema
Echt Kelišová 9155 příspěvků 19.08.10 09:02

Ahojík

Jestli ti můžu doporučit tak to je od značky Bruder. Je to teda drahý, nic levného, ale máme doma teda dva, a musím říct, že i když s tím sem tam řízně jak si hraje ( někdy i vzteky) tak to furt drží. Včéra chlap přivezl traktor klukovi ten se o to jen maličko opřel a kola v háji, byl to traktůrek za 200kč. Takže já taky budu kupovat u toho Brudera.

Tady můžeš juknout http://www.icshop.cz/index.php?…

I když teď nevím jestli nemyslíš třeba šlapací traktor.. Asi jsem tě špatně pochopila :oops:

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.10 09:05

JJ, my viděli v Kauflandu takovej malej s vlekem za stovku. Ale nechali jsme ho tam, jelikož jsme říkali, že by nepřežil první hodinu :mrgreen:

Na Brudery jsem koukala - je to tohle? - http://www.hrackyduba.cz/…raktory.html. A ty modely jsou kovové nebo plastové?? Mě tam odrazuje právě to, že je tam spoustu detailů, které by mohly vzít poměrně brzy za své - komínky, zrcátka atd. To si představuju, až bude malinko větší a mít „rozum“. Snad :mrgreen:
Ten Wader má přece jen pohyblivou jen tu lžíci vepředu, která se dá ještě vyndat…
Jinak nemyslím šlapací, myslím hračku na doma, nemusí to být ani takový obr, stačí, aby si mohl do vleku nakládat kostičky a hračky atd.

Šema
Echt Kelišová 9155 příspěvků 19.08.10 09:09

Jj, to je přesně ono. No říkám, jako náš to má, a kdyby mu s tím neřízl chlapeček kamarádky, který to vzteky hodil ze schodu tak to má kola ještě teď ale máme tady schodiště a né zrovna málo schodu takže má prd.. Hlavně náš bobís už nechce takový ty traktory jak vypadají jakoby trakrory, mám synovce ten má od brudera snad všechny, a on jak to vidí u něj, tak nechci jiný. Fakt to ale kvalitní, to musím říct.

Ajoo, já teď koukám na metřík a vy jste asi fakt maličký na takový traktory ještě, to máš pravdu. To je fakt. V tom věku jsem mu nekupovala ještě takový dražší. Tak zkusit toho vadera nebo jak se to píše. Ten taky vypadá dobře.

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.10 09:15

JJ, vypadá, taky se mi moc líbí. Ale hledám spíš něco podobného, jestli existuje? :nevim: Nemusí být ani tak velký, ale měl by být bytelný :palec:
Synovec ho má, tak nechci, aby měli stejného, hodně se navštěvují, tak ať si nehrají furt s tím samým.
Ty modely od Bruderu jsou fakt moc pěkné, asi jednou pořídíme toho JohnDeera. Ale teď je ještě na to moc malý.

Šema
Echt Kelišová 9155 příspěvků 19.08.10 09:16

Nejlepší sou hračky ze dřeva :D Fakt škoda, že je nedělají, protože ty plasty to je na prd. :zed:

teresa20 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.10 09:19

No pár traktorů jsem ze dřeva viděla. Ale co si budeme povídat, ty plastové barevné jsou pro děti atraktivnější :nevim: Jeden takový dřevěný dostal k Vánocům, moc pěkný, jenže má velký komín, u kterého se bojím, že si ho zapíchne do břicha nebo do oka, takže je schovaný.

Šema
Echt Kelišová 9155 příspěvků 19.08.10 09:21

No to je taky na prd vid? Zkusila byhc toho Vadera to vypadá fakt dobře

jargova
Ukecaná baba ;) 2104 příspěvků 19.08.10 09:21

Muj syn dostal v roce a půl toto: http://www.icshop.cz/index.php?…
a toto http://www.icshop.cz/index.php?….
Pravda, vlečku jsem mu schovali, byla v tom věku trochu zbytečná a zasunovaní volant taky, ale jinak je to parádní stroj a fakt držák. Sebík je taky trochu vztekloun, ale toto drží jak luteránská víra. Později dostal i vlečku a ke třetím narozeninám jsme mu kupovali už další příslušenství za ten traktor a spokojenost maximální. Pravda je, že se mu povedlo ulomit komín, ale nevím, jestli mu na něj někdo předtím nešlápl - máme hračky všude, nemá pokojík.

Takže za mě rozhodně ano. Levnější traktůrky jsou hodně pro zlost. Hned mají něco zlomeného.

Šema
Echt Kelišová 9155 příspěvků 19.08.10 09:23

Jo a tenhle máme doma a to vůbec nekupovat!! Tomu se dají vysadit kolečka přední, takže věčně u mě stojí a maminko opravit. Takže to je spíš to koupit tak když se fakt nudíš, a opět.. ta cena prostě tyhle hračky jsou naprd! :zed: http://www.hrackyduba.cz/…rivesem.html

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Asia Argento zakouší vlastní hořkou medicínu: Vraťte mi moji práci! škemrá

Herečka Asia Argento (42) přišla o post porotkyně v italském X Factoru, neboť... číst dále >

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Imunoložka: Nežvýkáme proutí, ale spolkneme acylpyrin. Šetříme přírodu

Od ambiciózního projektu, jak léčit rakovinu pomocí vakcín na bázi... číst dále >