Jaký vybrat těhotenský deník?

56
28.12.20 19:04

Jaký vybrat těhotenský deník?

Chtěla bych si vést svůj těhotenský deník, jen se nemůžu rozhodnout který :-) Mým žhavým kandidátem je ten z www.jsimujvesmir.cz, ale zase na druhou stranu mají své kouzlo i ty osobní ručně psané bez nějaké předem dané formy - tu si můžu sama udělat podle sebe, dát podle sebe fotky, zprávy atd. Jaké máte zkušenosti s těmito deníky vy? Který se vám nejlépe osvědčil? Budu ráda za všechny odkazy a fotky, děkuji :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12859
28.12.20 19:47

@sara-k Nuc takoveho jsem si nevedla. Ale protoze nejsem kreativni, tak bych sla do toho kupovaneho.
Kupovala jsem tak knihu svatebni a moje detatko. Ona ta doplnovacka je jednodussi :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
252
28.12.20 19:57

Mám ten od jsimujvesmir, který zmiňujete a jsem velmi spokojená. Je to navíc jako pořadač, můžete kdekoliv rozevřít ty kroužky, jestli rozumíte a vložit vlastní stránky. Mě to zatím stačilo takto :)
Lepím si tam i fotky z ultrazvuku a mám tam i první pozitivní test :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1715
29.12.20 11:39

Take mam denik z jsimujvesmir a jsem spokojena :palec: jak pise pani vyse, muzete si tam vkladat i sve stranky, je to v paradni pevne vazbe s krouzky :potlesk: takze za me doporucuji :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
446
29.12.20 20:34

Koukla jsem na jsimujvesmir a vypada to moc hezky. Takove pro natesene maminky-prvorodicky :lol: Nechci tim nekoho urazit, ale pro druhe nebo treti dite uz by mne tolik otazek a prkotin k vyplnovani nebavilo. Mame pro kazde dite akorat Me prvni tri roky a je tam dost otazek a mista i na tehotenske zalezitosti. A ta krouzkova vazba take casem nici stranky, to by mne vadilo.
Jo, a propos, ten tehotensky test si radeji vyfotte a fotku do alba nalepte. Po par letech ten originalni vam pekne zasmradi celou knihu, jsou prece nasakle moci (take jsem ty svoje skladovala na pamatku a pak musela vyhodit, i kdyz ze zacatku bylo vyechno ok :oops: :mrgreen: ).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5.1.21 08:02

https://www.jsimujvesmir.cz/…nik-produkt/

Měla jsem tento i s milníkovými kartičkami těhotenskými a za mě spokojenost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu