Jané surfer-zkušenosti

22315
3.10.07 18:06

Jané surfer-zkušenosti

Ano diskuzí je tu hodne, ale nenasla jsem to co hledam

chci koupit tohleto stupatko za kocarek http://www.handypraha.cz/…_579_big.jpg /> ale je na obrazku jen s Matrixem, mi jde o hlubokou korbicku......

Neni to pro dite nedostupne? Treba ze bude v predklonu? to stupatko se mi zda strasne kratke, kdyz porovnam podvozek a hl. korbu
http://www.handypraha.cz/…_246_big.jpg

Mate s tim nekdo zkusenosti? Neni to levna zalezitost a nechci kupovat blbost.
ano da jit do kramu a vyzkouset to tam, jenze zatim nejezdime kocarem a se 2 detma se tezko prvni tydny nekam dostanu na odzkouseni.......navic tady to v kramech bezne nemaji

Dekuji
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

60
3.10.07 20:19

Ahoj Katko,
my stupátko Jané máme, kupovala jsem ho k novému Jané kočárku z letošní kolekce. Vcelku jsem s ním spokojená, rozhodně ušetří čas, všude jsme 2× tak rychleji :)
Zatím máme hlubokou korbu nebo autosedačku, tam se Klárka na stupátko vejde v pohodě, nemusí se předklánět, drží se buď po stranách, nebo té hluboké korby. Už se tam ale nevejde taška, tak ji mám zavěšenou jakoby před jejíma nohama. Stupátko je pevné a neviklá se, sjíždíme i menší schody a obrubníky.
Je ale pár drobností, které mi chybí, jako například zavěšení stupátka v případě, že ho zrovna nepoužíváme, a také jsem ještě nepřišla na to, co se stupátkem na eskalátorech nebo třeba do MHD.
No, nevím, jestli jsem ti pomohla :roll: Jsem zvědavá, co napíšou další mamky.
Lenka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
3.10.07 20:21

Lenko, a jak rychle to upevnis a sundas????

Skoda ze to nejde treba nadzvednout a pripoutat popruhem o rukojet. nebo jde?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60
3.10.07 20:25

Upevníš to během pár vteřin, je to velice jednoduché, a přitom pevné. Na upevnění jsem ale zatím nepřišla, leda něco samodomo. Nad tím stupátkem je totiž brzda a tak se to nedá až tak moc zdvihnout.
Zatím když jsme jeli na eskalátorech, stupátko jsem sundala a dala pod kočár :roll:
L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
3.10.07 20:29

Hm, ale to uz je to nejmensi… tady escalatory nejsou. a do MHD to sundam........hlavne ze malej bude v pohode kdyz ho budou bolet nozicky.

Mooooc ti dekuji, ja mela strach, ze je to kratke a malej bude pres korbu ohnutej

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60
3.10.07 20:31

Ne, krátké to není, je to akorát. A naše Klárka na tom sice rovně umí stát, ale pořád se ohýbá a pusinkuje a hladí Vojtíška…takže je to dobrý i v tom, že Vojta na ni vidí a když náhodou nespí, tak má o zábavu postaráno 8) L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
3.10.07 20:33

Muzes mi jeste napsat kde si kupovala a za kolik?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60
3.10.07 20:39

Koupila jsem ho v Praze 7, obchod Krteček, čekala jsem na něj skoro 2 měsíce, protože je z toho Španělska vozí dost sporadicky, a stál 1830,– :?
Tady: http://www.detskezbozi.com/…m-nomad.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
3.10.07 20:41

Moooc ti dekuji, koukam, ceny vsude stejne, asi to vemu z HAndy, mame tam uz 5% slevu

FAkt si me potesila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
60
3.10.07 20:45

To jsem ráda! Tak ať se vám pak dobře jezdí :)
Jo, ještě jsem ti chtěla napsat, že ten hluboký kočár i se stupátkem a oběma dětma v pohodě vezu jednou rukou, takže jdu jakoby malinko stranou od toho stupátka a nemusím se za ním naklánět. Jde to krásně lehce 8)
Hezký večer. L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
130
3.10.07 21:00

Ahoj!!

Tak i já před půl rokem zakládala diskuzi a nic moc se nedozvěděla :lol: Takže jsem ho koupila, protože jsem nevěděla, jestli bude Kubík chodit sám..... a chodil :lol: 8) Na stupátko vlezl sporadicky, aby mi ihned za jízdy vystoupil, chtěl se totiž zároveň dívat, jak jede :wink: Náš Kubík je poměrně velkej, takže jsem měla hlavně problém s brzdou, kterou jsem musela vytočit nahoru, aby se mu tam vešla hlava, rukama se držel korbičky a taky jukal na Honzíčka. Ale přišel mi na fotce, ale nakonec i ve skutečnosti krátký. Opravdu Kubík stál, jak to dítko na obrázku, patičky úplně na hraně. jinak lehce se nandá a sundá, je tam i takové očko, do kterého jsem se chystala dát poutko na zavěšení, ale nedošlo na to. Přestože se to nedoporučuje, nájezdy na chodníky i ďoury jsme zvládali v pohodě, ovladatelnost kočárku se nezměnila, tudíž v pohodě. Jen myslím, že na delší ježdění to pro to dítě není nejpohodlnější. Kuba jezdil v předklonu…
No, na sporťák už to vůbec nejde, tak jsme ho moc neužili…
Petra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
460
3.10.07 21:09

Máme tento Jané jako sporťák a jsem s ním moc spokojená, tak jsem chtěla koupit korbičku a surfer, ale když jsem korbičku uviděla v obchodě, tak jsem to hned zamítla. Je strašně malá. Renatka má skoro 4 měsíce a má 7 kg. Nakonec máme inglesinu magnum se stupátkem a už je jí plnej kočár. A stupátko je taky větší a dá se zaháknout. A to za chvilku přijde na řadu fusak. Maminky vám se tam ty děti s fusakem vešly? Je to škoda, moc se mi kočárek s korbičkou líbí. Tak máme Jané skovaný a vytáhnu sporťák až bude Renča větší.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama