Jané Twin Two

123
25.10.06 19:12

Jane twin two

ahoj všem,

máte někdo jakékoliv zkušenosti s tímto kočárkem pro dvojčata? Celkem se mi líbí a uvažuji o jeho koupi, tak přivítám zkušenosti z praxe.

Dekuji,

Ivana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

46
25.10.06 22:55

Ahoj Ivano,

já mám tento kočárek jako sourozenecký. Dokoupila jsem si k němu korbu, takže mimčo mám v korbě a starší sedí vepředu. Jsem s ním moc spokojená, moc dobře se mi s ním jezdí. Je dobře ovladatelný, co se týká rozměrů, tak se s ním všude vejdu, má velký nákupní košík atd. Mezi negativa by mohlo patřit, že přední sedačka nejde sklopit do lehu, ale to já nepotřebuji, protože Míša už v kočárku nespí. Také to nemá polohovací madlo, ale mě jeho výška plně vyhovuje. Zatím jsem nezkoušela druhou sportovní sedačku, protože tam mám korbičku, tak nevím, jestli tam nejsou nějaké zádrhele. Pokud bys chtěla ještě nějaké konkrétní info, tak napiš.

Nila

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
540
13.8.12 22:51

Moc prosím maminky, které mají zkušenost s tímto kočárkem jestli by poradily…

• jaké typy korbiček na tuto konstrukci pasují? Nevím jestli všechny typy pasují příp. po kterých konkrétních bych se měla pídit
  • jdou prohodit sportovní sedačky nebo je jasně dané jejich pořadí?
  • jdou sundat potahy a boudička pro případné vyprání?
  • je na sportovní sedačce resp. na boudičce průhled, aby šlo vidět na mimčo kdyby se tam dalo jenom ve vložné tašce?

Děkuji moc, zvažuji jeho koupi, tak abych věděla co a jak…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama