Hluboký kočárek

936
24.10.06 11:26

Hluboký kočárek

Ahoj, přemýšlím o koupi hlubokého kočárku a nevím jaký. Potřebovali bysme nějaký kvalitní, pěkný a hlavně levný :roll: Jelikož je hluboký kočárek jen na chvilku tak za něj nechci dávat moc peněz :wink: Máme doma tako a je to strašně težký heblo, takže kombinované kočárky už nechci ani vidět. Děkuji za tipy.
Saal

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

464
24.10.06 11:40

Ahojky, já mám sice doma kombinaci, ale myslím si, že pěkné hluboké kočárky dělá Peg Perego (ty budou asi ale dražší), nebo Inglesina (taky asi spíš dražší) nebo třeba Roan (ten by mohl být levnější). Ziza.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1077
24.10.06 12:00

Ahojky,

poslala jsem ti soukromou zprávu.

Ivlka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
601
25.10.06 09:26

Tak já bych doporučovala ten Roan - měla jsem jej (Roan Marita) a byl naprosto perfektní. Měla jsem jej po jednom dítěti a na zimu je pro mimi výborný a projela jsem s ním i závěje. Neměla jsem k němu sportovní sedačku, takže jsem ho zase prodala, ale běžně se prodávají se sedačkou a myslím, že ani nový není nijak drahý.

Dobře vyberte!

Monika

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
27.10.06 09:51

Ahoj holky, koukněte na www.babydesign.pl
Ty kočárky jsem viděla na vlastní oči jsou moc pěkné lehké, dobře ovladatelné a cena kolem 8000Kč. coz mi připadá super. Jsou srovnatelné řekla bych s Hauck Trax, porovnávala jsem je oba na místě.

• Nahlásit
  • Citovat
Ha
513
27.10.06 11:11

Saal21,

máš SZ. :D

Pa, Ha

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22.10.17 10:14

Mamky, máte tip na nějaký hluboký kočárek?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.1.18 11:20

výběr hlubokého kočárku

Ahoj, vybírám hluboký kočárek, poradíte jaký? Chtěla jsem aby měl velkou a prostornou korbičku, 4 kola a hlavně nafukovací. Ani nemusí být kombinovaný, sporťák mám už vybraný jiný, jen nevím ten hluboký. Aby byl vhodný do terénu i do města, no a ideálně aby se na konstrukci dala zacvaknout i autosedačka. Děkuji za rady a tipy :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1026
25.1.18 11:22
@arsenal11 píše:
Ahoj, vybírám hluboký kočárek, poradíte jaký? Chtěla jsem aby měl velkou a prostornou korbičku, 4 kola a hlavně nafukovací. Ani nemusí být kombinovaný, sporťák mám už vybraný jiný, jen nevím ten hluboký. Aby byl vhodný do terénu i do města, no a ideálně aby se na konstrukci dala zacvaknout i autosedačka. Děkuji za rady a tipy :-)

Ahoj, kukni na Inglesina nebo Takko :) nebo ještě Roan a Peg Perego

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10565
25.1.18 11:30

Roan Marita nebo Emma, dají se k nim koupit adaptéry na Maxi cosi a Cybex.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1712
25.1.18 11:49

@arsenal11 ahoj prodavam Takko, kdybys měla zájem. Byla jsem moc spokojena. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.1.18 12:21

Ahoj. Ja mam Roana Maritu, je pekne prostorny. Dokoupila jsem adapter a nacvakavame atutosedacku Cybex.
Jako hluboky a autosedacka to staci ;)
Sportak mame taky jinej :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
470
25.1.18 12:37

Koukni na Dorjan Prestige, ten má hodně velkou korbu, nafukovací kola, adapter se da dokoupit na autosedačku Maxi Cosi.
Samostatně koupit jen hluboký kočárek se asi nevyplatí, zkoušela jsem hledat - to snad vůvec neprodávaj, kromě takových těch retro kočárků. A když si to sestavíš sama, podvozek + korba, tak to vychází děsně draho.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25.1.18 12:44

Hebart, nemuzu si stezovat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.1.18 07:28

Moc děkuji za rady, jako koukám na trojkombinace s tím, že budu používat jen hlubokou korbu a pak bude zvlášť sporťák.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama