trojkolka - pomozte s výběrem

23.10.06 00:22

trojkolka - pomozte s výběrem

Ahoj holky, můžete mi prosím pomoc s výběrem trojkolky. Chci vybrat mezi Jané slalom pro, quinny 3XL fashion, Bebeconfort High Treck a X-lander XT. Potřebuju kočár vhodný do terénu, aby mi tam dítě moc nedrncalo. Mám Bebecar RAcer a s tím se na hrbolech jezdit nedá a hlavně mám problém s předním kolečkem, že při větší rychlosti se hrozně rozkmitá. Chci si koupit celou kombinaci i se sedačkou. Moc se mi líbí Bebeconfort High treck, akorát mě trochu odradily příspěvky na fóru, kde se o něm moc dobře nepsalo. Ale viděla jsem ho v obchodě a moc se mi líbil. Akorát ta korbička je možná moc úzká.
Tak budu moc ráda pokud mi napíšete nějaké zkušenosti s kterýmkoliv z těchto kočárků.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

9867
23.10.06 08:13

Ahoj, kocarky (a trojkolky) se tu v posledni dobe srovnavaly dost casto - zkus se podivat na existujici diskuse:

http://emimino.cz/modules.php?…

Prijde mi zbytecne zakladat novou.

Lesina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
254
23.10.06 08:27

Ahoj.Mě tedy naprosto uchvátila Casual Play S4 a T5.Krásně ovladatelná, lehce složená, sporťák do úplného lehu, zvlášť korbička.2 druhy autosedačky.1 má polohování a některé maminky s letními miminky ji používají i místo korby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22315
23.10.06 08:33

https://www.emimino.cz/modules.php?…

no nevim, ale mne se zda strasne kratke to luzko, vzdyt decku trci hlava venku........... a uz tu byla diskuze ze jsou kratka, zvlast, kdyz chceste ten kocarek i na dyl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.10.06 23:54

ten casual play jsem ani neznala.Koukala jsem na něj a vypadá fakt skvěle, ještě se mi líbí childwheel, ale to lůžko je fakt pidi a nevím jestli se tam dá přidělat autosedačka. tak teď fakt nevím, každý kočárek má něco pro a proti, tak se asi nerozhodnu :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama